Eladó ingatlanok 80 millióig (69325 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 80 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 69 325 db
Eladó Komlói panel lakás hirdetés (12975948)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Komlón, Szilvásban, a kék tízemeletes 3. emeletén, felújított, 3 szobás lakás eladó. A ház szigetelt, a lépcsőház rendezett. ...
35 000 000 HUF
555 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Enyingi családi ház hirdetés (33323347)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: 7974 m2
Szobaszám: 3
Eladó felújítandó családi ház ENYINGEN! FIGYELEM! - a ház a Balatontól 15 perce található autóval! - a ház műszaki szempont...
45 800 000 HUF
526 436 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Ajkai tégla lakás hirdetés (82548433)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó modern stílusú, új építésű emeletes lakás - ajka-bakonygyepes 4 lakásos lapostetős SORHÁZÁBAN! FIGYELEM! - Jelenleg sz...
75 000 000 HUF
765 306 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ajkai tégla lakás hirdetés (45733588)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó modern stílusú, új építésű emeletes lakás - ajka-bakonygyepes 5 lakásos lapostetős SORHÁZÁBAN! FIGYELEM! - Jelenleg sz...
79 000 000 HUF
887 640 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Enyingi családi ház hirdetés (84975652)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: 5
Eladó 5 szobás 2 szintes családi ház ENYINGEN! FIGYELEM! - a ház műszaki szempontból kisebb felújításokat igényel, de lakhat...
73 200 000 HUF
585 600 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (96675799)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, Hímesben, 1. emeleti, 2 szobás, 58 nm-es lakás, tégla építésű zárt udvaros társasházban garázzsal együtt eladó! a...
52 900 000 HUF
961 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (14547763)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Nyíregyházán, Vasvári Pál utcában, 1+2 szobás, 65 nm-es lakás panel építésű társasház 3. emeletén eladó! A lakás jellemzői: ...
52 900 000 HUF
813 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (24869156)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ár:34, 9 M Ft  TEL: 20 9 268-433  Nyíregyháza, Toldi utcában eladásra kínálok egy 54m2-es, 2 szoba étkezős, közepes állapotú l...
34 900 000 HUF
646 296 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (96673392)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza Belváros Vasvári Pál utcán, téglaépítésű szigetelt társasházban, 57 nm-es, 2 szobás, külön fürdő és wc, járólap és ...
49 900 000 HUF
875 438 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (38923799)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza Toldi utcán, 54 nm-es, 2 külön nyíló szobás, külön fürdő és wc, pvc és parketta burkolattal, mért távhő fűtéssel, m...
35 900 000 HUF
664 814 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (33958293)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza Kosbor utcán, szépen felújított 61/74 nm-es, 2 szoba + nappali, külön fürdő és wc, gardróbbal, járólap és laminált ...
66 500 000 HUF
898 648 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Leányfalui lakóövezeti telek hirdetés (26735758)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 725 m2
Szobaszám: n/a
Építse meg álmai otthonát Leányfalun! Leányfalun hegyfelöli oldalon eladó egy kiváló adottságokkal rendelkező, 725 nm-es össz...
45 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Esztergomi tégla lakás hirdetés (79229524)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Esztergomban 46 nm-es, erkélyes lakás eladó. Az ingatlan felújított, a gépesített konyhabútor idén került beépítésre. A zár...
44 900 000 HUF
976 086 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (48669854)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Fényesudvar 1. Szám alatti, panelprogramos lakás keresi új tulajdonosát. Az ingatlan per és teher mentes, azonnal költözhető! ...
46 000 000 HUF
1 277 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (67573297)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Dobozi utcán lévő 3. emeleti liftes társasházban lévő szépen felújított társasházi lakás keresi új tulajdonosát. Ajánlom befe...
63 000 000 HUF
875 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bocskaikerti ikerház hirdetés (79957547)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó egy 86m²-es ikerház Bocskaikertben. Az ingatlan jó elrendezésű, világos, és az építés során minőségi anyagokat használtak...
80 000 000 HUF
930 232 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szatymazi zártkert hirdetés (97944274)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1189 m2
Szobaszám: n/a
Szatymaz, i. Körzetben 1189 m2 alapterületű, kivett zártkerti telek eladó. A területen jelenleg szabadon kitermelhető, vágásér...
7 100 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Szatymazi zártkert hirdetés (97975713)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1921 m2
Szobaszám: n/a
Szatymaz, i. Körzetben 1921 m2 alapterületű, kivett zártkerti telek eladó. A területen jelenleg szabadon kitermelhető, vágásér...