Eladó ingatlanok 80 millióig (69325 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 80 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 69 325 db
Eladó Lesenceistvándi hétvégi ház hirdetés (25444698)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 2741 m2
Szobaszám: 1
Örök panoráma, csend és lehetőség? Lesenceistvánd, a Tapolcai? Medence szívében Eladó egy különleges hangulatú, 2741 nm-es zár...
34 990 000 HUF
499 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánossomorjai családi ház hirdetés (96792977)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Kétgenerációs családi ház eladó Jánossomorján. Együtt, mégis külön élhető otthon! Jánossomorján kínálunk megvételre egy 1967-...
67 000 000 HUF
462 068 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (63133488)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kivételes lehetőség Győr-Révfaluban- csendes, belső kétszintes, tágas otthon eladó! Győr-Révfalu közkedvelt, vízivárosi részé...
75 700 000 HUF
923 170 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri panel lakás hirdetés (79486388)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás Győr-Adyvárosban, alacsony rezsivel! Győr kedvelt városrészében, Adyvárosban, a Pláza közelében eladó egy 49 m2-e...
42 800 000 HUF
873 469 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri családi ház hirdetés (44253465)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 120 m2
Szobaszám: 2
Lakás és vállalkozás egyben - Győr-Gyárvárosban! Győr-Gyárvárosban eladó egy 2015-ben teljesen felújított társasházi ingatlan,...
78 000 000 HUF
886 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ravazdi családi ház hirdetés (97422445)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 701 m2
Szobaszám: 2
Ravazdon keresi új tulajdonosát ez a felújítandó családi ház, amely remek lehetőséget kínál mindazok számára, akik saját elképz...
24 900 000 HUF
452 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisújszállási családi ház hirdetés (51763175)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: 616 m2
Szobaszám: 3
Vannak házak, amelyek első pillantásra talán egyszerűnek tűnnek, mégis magukban hordozzák egy új történet kezdetét. Kisújszállá...
20 500 000 HUF
235 632 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunmadarasi családi ház hirdetés (94533956)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 595 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Új tulajdonosát keresi, Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében, Kunmadarason egy 94 nm-es családi ház, mindössze 10 perc sétára a tel...
13 700 000 HUF
145 744 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszakécskei hétvégi ház hirdetés (45173785)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 344 m2
Szobaszám: 3
Tiszakécskei Luxus Nyaraló – Teljes-körűen felújított modern elegancia Kizárólag az OTP Ingatlanpont portfóliójában kínáljuk e...
52 000 000 HUF
838 709 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soltvadkerti hétvégi ház hirdetés (13397231)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 295 m2
Szobaszám: 3
Exkluzív, napelemes okosotthon eladó a Vadkerti-tó közvetlen közelében Bács-Kiskun vármegye egyik legkedveltebb üdülőhelyén kín...
69 900 000 HUF
822 352 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszakécskei hétvégi ház hirdetés (66954732)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: 318 m2
Szobaszám: 3+ 2 fél
Ahol a nagy család is kényelmesen elfér – nyaraló a TISZA-PARTNÁL Emlékszik a közös családi nyaralásokra, ahol mindenki együtt ...
49 990 000 HUF
438 508 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (93314513)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 2364 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladásra kínáunk a Pest vármegyei Pilis városában egy sokoldalúan használható családi házat 2364 nm területű telken! Az épület...
69 900 000 HUF
862 962 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hatvani sorház hirdetés (72286223)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 3 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó 2022-ben épült szintes társasházi lakás Hatvan frekventált részén! Eladásra kínálunk Heves vármegyében, Hatvan frekvent...
75 000 000 HUF
1 027 397 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Abonyi családi ház hirdetés (53368477)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1624 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk a Pest vármegyei Abony városában egy 75 nm-es per- és tehermentes családi házat, 1624 nm-es telken! A ház n...
35 000 000 HUF
466 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bagi családi ház hirdetés (73356632)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 205 m2
Telekterület: 681 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó kétgenerációs családi ház Bag frekventált részén! Eladásra kínálok Pest vármegyében, Bag frekventált részén egy kétgene...
76 000 000 HUF
370 731 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászfényszarui családi ház hirdetés (14476423)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 1095 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Jászfényszaru frekventált részén! Eladásra kínálunk Jász-Nagykun -Szolnok vármegyében, Jászfényszaru városá...
29 000 000 HUF
432 835 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni egyéb lakás hirdetés (34625545)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A Hajdú-Bihar vármegyei Debrecen Biczó István kertségében eladó egy 2 szoba, nappalis 62 nm-es lakóház. a lakás beton alapra ve...
36 900 000 HUF
595 161 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tetétleni családi ház hirdetés (83784333)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 3516 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Hajdú-Bihar vármegye, Tetétlen településen, eladásra kínálok egy 76 nm alapterületű két szobás családi házat. Az ingatlan aszfa...
8 900 000 HUF
117 105 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csökmői családi ház hirdetés (35274518)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 1818 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Hajdú-Bihar vármegye, Csökmő településen, Falusi Csokra alkalmas 95 nm, alapterületű családi ház eladó. Falazata vályog, alapja...
7 500 000 HUF
78 947 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (74657243)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest 7. kerületében, Belső-Erzsébetvárosban kínálunk megvételre egy nagykörúti, 33nm-es, 5. emeleti, felújított, azonnal kö...
60 000 000 HUF
1 818 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal