Eladó ingatlan Budapest 50 millióig (2847 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Budapest 50 millióig

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó ingatlan budapest I. kerületbenEladó ingatlan Budapest II. kerületbenEladó ingatlan Budapest III. kerületbenEladó ingatlan Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó ingatlan Budapest V. kerületbenEladó ingatlan Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó ingatlan Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó ingatlan Budapest VIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest IX. kerületbenEladó ingatlan Budapest X. kerületbenEladó ingatlan Budapest XI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXI. kerület, CsepelEladó ingatlan Budapest XXII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 2 847 db
Eladó Budapest IX. kerületi egyéb lakás hirdetés (22724248)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 23 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújított garzon a corvin NEGYEDNÉL Eladásra kínálom ezt a világos, igényesen felújított, 23 m²-es garzonlakást 6 m²-es galér...
45 490 000 HUF
1 977 826 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi üzlethelyiség utcafronton hirdetés (77743593)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 118 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Közel 120 m2-ES vendéglátóegységnek kialakított és berendezett ÜZLETHELYISÉGVállalkozás, befektetés, ingatlanhasznosítás. Ezekk...
49 900 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VIII. kerületi egyéb lakás hirdetés (63788683)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Egy jó BEFEKTETÉSÖrömmel mutatom be Önnek ezt a kiváló befektetési lehetőséget Corvin negyedben. Ez a földszinti lakás ideális ...
39 800 000 HUF
947 619 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi családi ház hirdetés (79397943)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: 520 m2
Szobaszám: 2
Egy madárcsicsergős kis otthon! Megvételre kínálom ezt a 2004-ben épült, 25 m²-es, lapostetős kisházat, amely praktikus elren...
44 000 000 HUF
1 294 117 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi sorház hirdetés (83598243)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: 40 m2
Szobaszám: 2
Azonnal költözhető sorház a 9. KERÜLETBEN! Budapest IX. kerület egyik kedvelt és csendes részén egy tégla építésű sorházi kis...
43 000 000 HUF
1 162 162 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi házrész hirdetés (48334145)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: 40 m2
Szobaszám: 1
Azonnal költözhető, tehermentes ingatlan a XXIII. kerületben a Városközponthoz közel. Budapest XXIII. kerületének központi ré...
32 900 000 HUF
913 888 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi egyéb lakás hirdetés (44933953)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Rövid időn belül költözhető, tehermentes, hitelezhető 2 szobás lakás 39 millió alatt 80 méterre a Ráckevei (Soroksári) Duna ágt...
38 900 000 HUF
845 652 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (33767145)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csak az OTP ingatlanpont portfóliójában! Budapest XXI. kerületének szívében, Csepelen, a Kossuth Lajos utcában kínálok megvétel...
49 900 000 HUF
978 431 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (94433997)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Budapest x. kerületében, a Pongrácz úton 41 nm-es, 1 + 1 fél szobás, első emeleti lakás új tulajdonosát várja --------------A ...
43 000 000 HUF
1 048 780 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (43853744)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó felújított lakás Budapest XX. kerületében, Pesterzsébeten – kiváló közlekedéssel! OTTHON start hitelre ALKAMAS! Budap...
44 900 000 HUF
1 282 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (73687476)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Szinyei Merse utca, 2. emelet • top lokáció • ténylegesen prémium minőségű felújítás! Bútorokkal együtt! Budapest egyik legke...
47 500 000 HUF
1 900 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (37227646)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Egy szobás kertkapcsolatos lakás ÚJHEGYEN Eladó 46nm-es, kertkapcsolatos, szigetelt társasházi lakás Budapest x. kerületében, ...
49 900 000 HUF
1 084 782 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (79833937)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Ne hagyja ki! Budapest 8. kerületében a Népszínház utca elején, kiváló közlekedés mellett, eladó egy földszinti 29nm, alapterü...
45 000 000 HUF
1 551 724 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (39913317)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy 46 négyzetméteres, teljesen felújított belső terekkel rendelkező, tégla építésű lakás, mely a város szívében, a közpo...
39 999 999 HUF
869 565 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi házrész hirdetés (33894721)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: 40 m2
Szobaszám: 1
Budapest XXIII. kerületének központi részén 450 méterre a Hősök Terétől eladó egy 36 nm es 1 szobás házrész. Az ingatlan 5 la...
32 900 000 HUF
913 888 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (77453644)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Tisztelt Érdelődő! Felújított 30 négyzetméteres lakás, akár hosszú távú bérlővel! Eladásra kínálunk egy 2021-ben teljeskörűen...
48 000 000 HUF
1 600 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (44496559)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
49 900 000 HUF
978 431 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (45454424)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
49 900 000 HUF
978 431 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (55448231)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 18 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó újszerű, berendezett garzon metróhoz, egyetemhez köze! (1/1 Tulajdon, hitelezhető! ) Budapest 7. kerületében, az Almássy ...
46 900 000 HUF
2 605 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (48444979)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
XV. kerületben, Újpalotán, a Nyírpalota út közelében – 35 nm-es, 1+1 szobás, 1. emeleti lakás eladó, amely otthon start hitelre...
46 500 000 HUF
1 328 571 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó ingatlant Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal