Eladó ingatlan Budapest I. kerületben (381 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó ingatlan budapest I. kerületbenEladó ingatlan Budapest II. kerületbenEladó ingatlan Budapest III. kerületbenEladó ingatlan Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó ingatlan Budapest V. kerületbenEladó ingatlan Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó ingatlan Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó ingatlan Budapest VIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest IX. kerületbenEladó ingatlan Budapest X. kerületbenEladó ingatlan Budapest XI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXI. kerület, CsepelEladó ingatlan Budapest XXII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 381 db
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (55565365)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
*** Álomszép budai örök panorámás lakás a VÁRNEGYEDben ***a lakás:- az egykori grófi lakás az 5. emeleten található, 115 m2-es,...
215 000 000 HUF
1 902 654 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (33354842)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: + 2 fél
Panorámás, kiváló elosztású 60 nm-es lakás, Buda szívében ritka lehetőség igényes környezetben! Eladó egy 60 nm-es, tégla építé...
108 000 000 HUF
1 800 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (23593497)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest 1. kerületben a Várnegyed lábánál, eladó egy Horváth kertre panorámás 2. emeleti, 92 nm nagyságú erkélyes lakás. a ház...
156 000 000 HUF
1 695 652 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (36355384)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
C I T Y C a R T E L INTERNATIONAL real estate AGENCY bemutatja: Eladó egy lenyűgöző téglalakás Budapest i. kerületében, amel...
399 000 000 HUF
3 469 565 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (78396321)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Új építésű exkluzív stúdiólakás eladó Budapest i. kerületében – Naphegy Budapest i. kerület Naphegy városrészében eladó egy új...
155 000 000 HUF
4 189 189 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (39169943)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 245 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Kivételes új építésű penthouse eladó Budapest i. kerületében – Naphegy Eladó egy különleges, új építésű luxus penthouse Budape...
1 000 000 000 HUF
4 081 632 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (48744667)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Új építésű exkluzív lakások Budapest i. kerületében – Naphegy Budapest i. kerületének egyik legkeresettebb és legértékállóbb v...
124 000 000 HUF
3 444 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (72873763)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a Várnegyedben, a Hunyadi János úton egy 67 m2-es, 2 szobás, felújított, földszinti lakás! Az ingatlan jellemzői:- modern...
114 900 000 HUF
1 714 925 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (39719422)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Alagútnál 3 szobás földszinti lakás eladó! Az ingatlan ablakai az utcára néznek, szép nagyok, így világos. Bejárata előtt kis...
99 000 000 HUF
1 112 359 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (43497982)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 153 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk Krisztinavárosban egy 73 nm-es, amerikai-konyhás nappali plusz 2 hálószobás lakást, tetőkerttel és intim, zöl...
180 000 000 HUF
1 176 470 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (98776939)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
ÁRCSÖKKENTETT! Eladásra kínálunk egy kivételes adottságokkal rendelkező lakást Budapest egyik legértékesebb és legpatinásabb ...
175 000 000 HUF
1 842 105 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (43366732)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 132 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Fő utcában, Batthyány tér és a Dunapart közelében klasszikus liftes társasház 2. emeletén eladó 4 szobás, világos, 132 nm-es 2 ...
168 000 000 HUF
1 272 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (21557318)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 132 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budai Várra néző luxuspanoráma a Naphegy szívében – kétszintes, 2 garázsos exkluzív otthon vagy prémium befektetés Budapest i....
209 000 000 HUF
1 583 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (34487548)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: + 2 fél
Panorámás, kiváló elosztású 60 nm-es lakás, Buda szívében ritka lehetőség igényes környezetben! Eladó egy 60 nm-es, tégla épí...
108 000 000 HUF
1 800 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (33193565)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: + 2 fél
108 000 000 HUF
1 800 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (56567399)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Ritka lehetőség Budapest, i. kerület, várnegyed – Ponty utca eladó lakás! Buda legkedveltebb részén, a várnegyed és a duna-par...
134 900 000 HUF
1 587 058 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi családi ház hirdetés (42444364)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 315 m2
Telekterület: 1133 m2
Szobaszám: 5
Páratlan lehetőség a Gellért-hegy lábánál – Önálló villa ősfás kerttel a Mihály utcában Budapest egyik legpatinásabb városrész...
650 000 000 HUF
2 063 492 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi egyéb ház hirdetés (43441734)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
1. kerület Batthyány utcában eladásra kínálunk egy első emeleti összkomfortos teljes körűen felújított lakást. A lakás teljes...
140 000 000 HUF
1 707 317 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (24795195)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
*** Álomszép 180 fokos budai örök panorámás lakás a VÁRNEGYEDben *** A lakás: - az egykori grófi lakás az 5. emeleten találhat...
215 000 000 HUF
1 902 654 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (79941291)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kitűnő LEHETŐSÉG! Buda i. kerületének közkedvelt részén, kínálok megvételre 82nm-es, teljes körűen felújított befektetésként ...
149 700 000 HUF
1 825 609 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó ingatlant Budapest I. kerületben?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal