Eladó ingatlan Budapest I. kerületben (381 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó ingatlan budapest I. kerületbenEladó ingatlan Budapest II. kerületbenEladó ingatlan Budapest III. kerületbenEladó ingatlan Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó ingatlan Budapest V. kerületbenEladó ingatlan Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó ingatlan Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó ingatlan Budapest VIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest IX. kerületbenEladó ingatlan Budapest X. kerületbenEladó ingatlan Budapest XI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXI. kerület, CsepelEladó ingatlan Budapest XXII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 381 db
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (27751842)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kitűnő LEHETŐSÉG! ! ! Buda i. kerületének közkedvelt részén, kínálok megvételre 75nm-es, teljes körűen felújított befektetésk...
139 700 000 HUF
1 862 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (45955343)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: + 2 fél
Panorámás, kiváló elosztású 60 nm-es lakás, Buda szívében ritka lehetőség igényes környezetben! Eladó egy 60 nm-es, tégla épít...
108 000 000 HUF
1 800 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (94637466)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 162 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Budai egyedi lakás 3 terasszal és lélegzetelállító Várnegyed–panorámával – ritkaság az i. kerületben! Eladásra kínálok az i. ...
329 000 000 HUF
2 030 864 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (45547239)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: + 2 fél
Panorámás, kiváló elosztású 60 nm-es lakás, Buda szívében ritka lehetőség igényes környezetben! Eladó egy 60 nm-es, tégla építé...
108 000 000 HUF
1 800 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (83893999)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Igazi KÜLÖNLEGESSÉG! Eladó gyönyörű lakás Budapest egyik legjobb lokációjában, a budai vár, a Duna, a Várkert Bazár szomszéds...
119 900 000 HUF
2 551 063 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (38372648)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Képzeld el, ahogy a tágas, napfényben úszó nappaliból a Budai Vár panorámájában gyönyörködsz, miközben a naplemente aranyfénybe...
199 000 000 HUF
2 551 282 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (82433481)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy hangulatos, bútorozott otthon Budapest egyik legkedveltebb városrészében, Krisztinaváros központjában – néhány perc s...
94 900 000 HUF
1 460 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (25745753)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiváló befektetés NAPHEGYEN! Budapest i. Kerülétben, Naphegyen ajánlok a figyelmébe egy 46 nm-es, 2 szobás, tégla építésű tár...
67 000 000 HUF
1 456 521 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (25341324)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A Batthyány tér közelében, a Markovits utcában, szép épületben, a duna-parttól néhány lépésre található ez a 87 négyzetméteres,...
270 000 000 HUF
2 967 032 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (79473199)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 142 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Fektessen be a jövőbe egy exkluzív ingatlanban, amely Budapest szívében, a Várnegyed egyik legfelkapottabb részén található! Ez...
429 000 000 HUF
3 021 126 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (94733573)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Fektessen be a jövőbe egy igazán exkluzív ingatlanba, amely nem csupán lakóhely, hanem egy életstílus megtestesítője is! A Bud...
229 000 000 HUF
2 694 117 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi házrész hirdetés (37734483)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 844 m2
Telekterület: 140 m2
Szobaszám: 18
6 Emelet, végtelen lehetőség: i. kerületi bombasztikus BEFEKTETÉS! Keresi azt a kihagyhatatlan befektetést, ahol az elképeszt...
698 000 000 HUF
827 014 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi egyéb vendéglátó ingatlan hirdetés (53246741)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 844 m2
Telekterület: 140 m2
Szobaszám: n/a
Eladó: Víziváros Exkluzív Koronaékszere – 844 nm, Felfelé Bővíthető Lehetőségekkel! Képzeljen el egy per- és tehermentes, azo...
698 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (98484383)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
2 Szobás lakás a Budai Vár lábánál Az 1. kerületben kínálunk egy 2 szobás, 72 m²-es lakást eladásra. a lakás csendes mellékutc...
83 900 000 HUF
1 165 277 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (38693421)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
I. kerületben, Vízivárosban kínálom megvételre ezt a felújított loft lakást. Környék: Kiváló lokáció, 2 perc sétára a Mammut ...
99 900 000 HUF
1 783 928 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (77777531)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Egy igazán különleges lehetőség prémium lakást keresők számára! a Batthyány utcában Ostrom utca felőli végén a Bécsi kapuhoz kö...
199 000 000 HUF
2 163 043 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (25493336)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budán, központi helyen lévő lakás, nagy lehetőségekkel. Az Alagút utcában kínálom megvételre ezt a sok szempontból ideális, kö...
104 900 000 HUF
1 178 651 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi iroda irodaházban hirdetés (84356334)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Üzleti célú ingatlant keres? Budapest szívében, a Vár negyedben kínálunk eladásra egy kiváló lehetőségeket rejtő, 89 négyzetmét...
104 900 000 HUF
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (43983998)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kerül egy 30, 1 m² alapterületű, modern lakás a Hegyalja úton egy 2020-ban épült társasházban, amely egyedi kialakítás...