Eladó ingatlan Budapest III. kerületben (2525 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó ingatlan budapest I. kerületbenEladó ingatlan Budapest II. kerületbenEladó ingatlan Budapest III. kerületbenEladó ingatlan Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó ingatlan Budapest V. kerületbenEladó ingatlan Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó ingatlan Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó ingatlan Budapest VIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest IX. kerületbenEladó ingatlan Budapest X. kerületbenEladó ingatlan Budapest XI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXI. kerület, CsepelEladó ingatlan Budapest XXII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 2 525 db
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (31433869)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó felújított, 2 szobás lakás Békásmegyer csendes részén! Budapest III. kerületében, Békásmegyer hegy felőli, nyugodt és zöl...
68 500 000 HUF
1 201 754 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (84557422)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó világos, jó elosztású 2 szobás, 1. emeleti óbudai lakás beépített loggiával - kiváló közlekedéssel! Otthon start programr...
64 900 000 HUF
1 324 489 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (73937979)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 1285 m2
Szobaszám: 6
Panorámás családi ház Táborhegyen intim kert, kandalló, szauna - 642 m²-es intim kert - gyönyörű panoráma Budapestre - 4 hálós...
225 000 000 HUF
1 323 529 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (59572474)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó 57 négyzetméteres jó állapotú x. emeleti, kis erkélyes panellakás Békásmegyeren. Kiváló elosztású egy plusz két félszobá...
64 900 000 HUF
1 138 596 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (69596187)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest, 3. kerület, Békásmegyeren, panorámás, erkélyes, 2 szobás, 50nm-es panellakás eladó. A lakás Békásmegyer Duna felőli...
71 900 000 HUF
1 438 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (32543734)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
*** Eladó panorámás lakások, saját kerttel, Budapest III. kerületének kiemelt részén, Ürömhegyen *** Megvételre kínálok egy 8 ...
136 900 000 HUF
1 901 388 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (97335712)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó felújított, 2 szobás lakás Békásmegyeren! --------------------------------------------------------------- Budapest III. ...
68 500 000 HUF
1 245 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (92984479)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladásra kínálunk egy kiváló állapotú, per- és tehermentes, x. emeleti öröklakást Budapest 3. kerületének közkedvelt részén. ...
76 900 000 HUF
1 349 122 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (95353696)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladásra kínálunk egy kiváló állapotú, per- és tehermentes, x. emeleti öröklakást Budapest 3. kerületének közkedvelt részén. Az...
76 900 000 HUF
1 349 122 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (46235967)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 322 m2
Telekterület: 1219 m2
Szobaszám: 5
Befektetők figyelem! Egyedi lehetőség a III. kerület egyik legkedveltebb részén, Üröm-hegyen! Eladó egy kivételes adottságokka...
399 000 000 HUF
1 239 130 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (73984374)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Fedezze fel ezt a különleges lehetőséget Budapest III. kerületének szívében, Óbudán, ahol egy nettó 62 nm + 5 nm erkélyes, 2. e...
80 939 250 HUF
1 245 219 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi egyéb lakás hirdetés (45331324)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest III. kerület Óbudán az Árpád hídhoz közel a Raktár utcában 10 emeletes panelépület 6. emeletén 3 szobás körpanorámás l...
75 000 000 HUF
1 153 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (32673642)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: 1166 m2
Szobaszám: 1
Eladó Aranyhegy csendes, zöld részén egy napfényes, mediterrán hangulatú családi ház, amely két generációnak vagy befektetésnek...
399 000 000 HUF
1 662 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (97425476)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 3 fél
Otthon Start Programra alkalmas, 73 nm-es, nappali + 3 hálószobás felújított lakás eladó a III. kerület legkedveltebb részén! K...
99 700 000 HUF
1 365 753 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (36757847)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Azonnal költözhető, minden apró részletre odafigyelve, magas minőségben felújított lakás eladó Kaszásdűlőn. FIGYELEM! Ez nem tö...
82 500 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (47377721)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Exkluzív, vízparti kislakás eladó a Római-part legszebb részén. Közvetlen vízparti, saját védművel rendelkező társaházban, kéts...
94 900 000 HUF
1 725 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi üdülőövezeti telek hirdetés (36374783)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1746 m2
Szobaszám: n/a
A III. kerület egyik kiemelt, Duna-part közeli rekreációs övezetében helyezkedik el, K–Rek/3 (különleges rekreációs) besorolásb...
425 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (43413881)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Azonnal birtokbavehető, tehermentes, teljeskörűen felújított 26nm-es (bruttó 29nm-es a beépített erkéllyel együtt) - nyugati fe...
55 700 000 HUF
1 920 689 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (89135993)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Budapest III. kerületében, Óbudán a Flórián tér közelében, 10 emeletes liftes ház, 5. emeletén egy 66 nm-es, 3 egész szob...
78 990 000 HUF
1 196 818 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (93563241)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
78 990 000 HUF
1 196 818 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó ingatlant Budapest III. kerületben?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal