Eladó ingatlan Budapest III. kerületben (2523 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó ingatlan budapest I. kerületbenEladó ingatlan Budapest II. kerületbenEladó ingatlan Budapest III. kerületbenEladó ingatlan Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó ingatlan Budapest V. kerületbenEladó ingatlan Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó ingatlan Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó ingatlan Budapest VIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest IX. kerületbenEladó ingatlan Budapest X. kerületbenEladó ingatlan Budapest XI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXI. kerület, CsepelEladó ingatlan Budapest XXII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 2 523 db
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (48538554)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Bővebb információ és megtekintés: Kiss Krisztina +36708825055 III. Rómaifürdőn 3 lakásos, tégla építésű társasházban két darab...
195 000 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (49837669)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
+ Sürgős a költözés és olyan ingatlant keres, mely akár azonnal KÖLTÖZHETŐ? + Fontos számára, hogy nappali, erkély és 2 külön ...
64 900 000 HUF
1 201 851 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (39584365)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a III. kerület legzöldebb részén Békásmegyeren a hegy felőli oldalon, egy 10 emeletes panelház 5. emeletén egy 50 nm-es ...
64 900 000 HUF
1 298 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (35441717)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ha olyan lakást keresel, ami már most lakható, de nem más döntéseihez kell alkalmazkodnod, akkor ezt érdemes megnézni. A Bécsi...
69 000 000 HUF
1 326 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (73322277)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó a 3. kerület közkedvelt részén, Római-part szomszédságában, a Pók utcai lakótelepen egy 4. emeleti, 73 nm-es, 4 szobás la...
105 000 000 HUF
1 438 356 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (14351673)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Vörösvári úton felújított 3 nagy szobás 68nm 1. emeleti panel lakás ELADÓ! Ha központi helyen szeretne ingatlant a III. kerület...
84 900 000 HUF
1 248 529 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (74482212)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Óbuda központi részén, a Flórián térhez közel 68 nm- es, 3 szobás, felújítandó lakás reális áron eladó! Budapest III. kerületé...
73 500 000 HUF
1 080 882 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (98792644)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Csillaghegy egyik legkedveltebb, Duna felőli részén, a hangulatos Római-part közelében kínálunk megvételre egy igazán különlege...
99 900 000 HUF
1 560 937 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi raktár hirdetés (53649457)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó 28, 5 négyzetméteres raktár a Kísérleti lakótelepen. Öt szinte azonos kialakítású helyiségből az egyik. Jelenleg az albet...
41 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (82419523)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 124 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kedves ÉrdeklődőSzeretném bemutatni Önnek ezt a kertkapcsolatos társasházi lakást Óbuda hegyvidékén. Éljen a természettől karny...
219 900 000 HUF
1 773 387 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (37897463)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Óbudán egy zárt lakópark szigetelt társasházában lévő 52 nm-es 2 szobás téglalakást. A lakásról: A szobákb...
69 900 000 HUF
1 344 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (31272458)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 3 fél
Eladó egy 88nm-es, belső két szintes jó elosztású 4 emeletes tégla építésű társasház 4. emeletén lévő1+2 félszobás lakás. A l...
89 900 000 HUF
1 021 590 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (31622428)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***A Sun Palaceban, azonnal költözhető, kertkapcsolatos, Otthon Start kompatibilis lakás eladó*** Budapest III. kerületének eg...
91 500 000 HUF
1 694 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (59821976)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladóvá vált egy napfényes, 56 nm-es, 1+2 félszobás lakás Békásmegyer kedvelt részén! Ha olyan lakást keresel, ahol a praktikus...
65 000 000 HUF
1 160 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (31744848)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Békásmegyer Duna felőli oldalán eladó panel lakás! Főbb jellemzők: - 8. emeleti elhelyezkedés - 56 m2 - 1+2 félszoba - étkező...
65 000 000 HUF
1 160 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (87346626)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest III. kerületében, Békásmegyer kedvelt, parkos részén kínálunk megvételre egy 50 m²-es, 2 szobás + étkezős, erkélyes la...
64 900 000 HUF
1 298 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (79374645)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest III. kerületének egyik legkedveltebb részén, Békásmegyeren, a Hímző utcában kínálunk megvételre egy 66 m²-es, 3 szobás...
76 800 000 HUF
1 163 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (79767462)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest III. kerületének kedvelt részén, a Kiskorona utcában kínálunk megvételre egy 48 m²-es, 2 külön nyíló szobás, lodzsás l...
65 000 000 HUF
1 354 166 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (27799337)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest III. kerületének kedvelt részén, Óbudán, a Duna-part közelében kínálunk megvételre egy 66 m²-es, 3 szobás, loggiás lak...
78 500 000 HUF
1 189 393 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (54595576)