Eladó ingatlan Budapest III. kerületben (2523 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó ingatlan budapest I. kerületbenEladó ingatlan Budapest II. kerületbenEladó ingatlan Budapest III. kerületbenEladó ingatlan Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó ingatlan Budapest V. kerületbenEladó ingatlan Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó ingatlan Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó ingatlan Budapest VIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest IX. kerületbenEladó ingatlan Budapest X. kerületbenEladó ingatlan Budapest XI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXI. kerület, CsepelEladó ingatlan Budapest XXII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 2 523 db
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (99374949)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest III. kerületének kedvelt részén, Csillaghegyen kínálunk megvételre egy 46 m²-es, 2 szobás, újépítésű lakást egy mindös...
85 000 000 HUF
1 847 826 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (93924342)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladóvá vált egy napfényes, 56 nm-es, 1+2 félszobás lakás Békásmegyer kedvelt részén! Ha olyan lakást keresel, ahol a praktikus...
65 000 000 HUF
1 160 714 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (63519353)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó a 3. kerületben, pók-utcai lakótelepen egy erkélyes, 67nm+ 4 nm erkélyes, 3 szobás panel lakás, 4-emeletes társasházban a...
94 900 000 HUF
1 416 417 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (49885839)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy 48 m²-es, világos, 2 szobás lakás panelprogramos társasházban, a 10. emeleten. ✔ Loggia ✔ nagyon kedvező rezsi ✔ pa...
57 000 000 HUF
1 187 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (79365944)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 206 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 4
Egy ingatlan, amely újradefiniálja a prémium otthon fogalmát: háromszintes ikerház-rész lifttel, pazar panorámával és kiemelked...
389 000 000 HUF
1 888 349 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi egyéb lakás hirdetés (83137639)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest III. kerületének kedvelt részén, a Szentendrei úton kínálunk megvételre egy 49 m²-es, 5. emeleti, két szobás, erkélyes...
64 900 000 HUF
1 324 489 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (31995778)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 280 m2
Szobaszám: 4
Modern, természetközeli ikerház aranyhegy csendes utcájában, prémium műszaki tartalommal, kiváló ár-érték aránnyal! Budapest eg...
199 900 000 HUF
1 378 620 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (94427935)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 151 m2
Telekterület: 250 m2
Szobaszám: 4
Modern, természetközeli ikerház aranyhegy csendes utcájában, prémium műszaki tartalommal, kiváló ár-érték ARÁNNYAL! Budapest ...
198 500 000 HUF
1 314 569 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (75955542)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Óbudán egy 34 nm-es, teljes körűen felújított lakás egy 10 emeletes, rendezett társasház 3. emeletén. A szinten mindöss...
59 900 000 HUF
1 761 764 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (64635987)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Budapest III. kerületében, a Vörösvári út kedvelt részén egy 68 nm-es, 3 szobás, jó állapotú panel lakás, panelprogramos,...
82 500 000 HUF
1 213 235 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (92758729)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Otp ingatlanpont kínálatában! Amennyiben egy csendes, zöld környezetben lévő, mégis kiváló elosztású és azonnal költözhető fe...
89 900 000 HUF
1 214 864 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (73845595)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó ingatlan - csillaghegy - III. kerület - közel a DUNÁHOZ! Budapest III. kerület, Csillaghegy részén ajánlom figyelmébe e...
23 625 000 HUF
502 659 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (23666993)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest, 3. kerület, Békásmegyeren, panorámás, erkélyes, 2 szobás, 50nm-es panellakás eladó. A lakás Békásmegyer Duna felőli...
71 900 000 HUF
1 438 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (33647433)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest III. kerületében eladó egy 52 nm-es, 2 szobás, világos 3-ik emeleti lakás. Az ingatlan nyugati fekvésű, ablakai a hegy...
61 900 000 HUF
1 190 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (93344455)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított 2 szobás panel lakás! III. Békásmegyer hegy felőli részének egyik legjobb részén, a Csobánka tér közelében, normáli...
61 900 000 HUF
1 213 725 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (73455636)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladóvá vált Óbuda egyik legkeresettebb részén, a Flórián tér közvetlen közelében a panelprogramos társasház negyedik emeletén ...
73 500 000 HUF
1 080 882 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (44487332)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó 57 négyzetméteres jó állapotú x. emeleti, kis erkélyes panellakás Békásmegyeren. Kiváló elosztású egy plusz két félszobá...
64 900 000 HUF
1 138 596 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (22355814)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
****Dunaparti életérzés hatalmas terasszal, medencével és szaunával Római-part közelében! **** Eladó a III. kerület egyik legk...
176 900 000 HUF
1 805 102 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (33442566)
5 napja a megveszLAK-on