Eladó ingatlan Budapest III. kerületben (2525 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó ingatlan budapest I. kerületbenEladó ingatlan Budapest II. kerületbenEladó ingatlan Budapest III. kerületbenEladó ingatlan Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó ingatlan Budapest V. kerületbenEladó ingatlan Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó ingatlan Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó ingatlan Budapest VIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest IX. kerületbenEladó ingatlan Budapest X. kerületbenEladó ingatlan Budapest XI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXI. kerület, CsepelEladó ingatlan Budapest XXII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 2 525 db
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (74533525)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Békásmegyer hegy felőli oldalán eladó egy teljeskörűen felújított, 57 nm-es, 1+2 félszobás, franciaerkélyes lakás panelprogramo...
79 500 000 HUF
1 394 736 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (54354974)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 50 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó 4 szobás, újszerű, 110 nm ikerfél kb. 50 Nm saját kis kerttel, tárolóval, garázzsal csillaghegyen egy 4-lakásos telken, a...
119 900 000 HUF
1 090 000 Ft / m2
drágább lett
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest III. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (49941839)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy káprázatos, teljes körűen felújított lakás Rómaifürdőn, panorámás kilátással. a 2025-ben átalakított otthon a modern ...
82 900 000 HUF
1 763 829 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (77837232)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 195 m2
Telekterület: 388 m2
Szobaszám: 4
Eladó új építésű ikerház aranyhegy közepén! Eladó a III. kerületben, Aranyhegyen, új építésű házak környezetében, nettó 143 n...
255 900 000 HUF
1 312 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (23549848)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
III. kerületi lakás eladó! 37 M²-es, erkélyes panel lakás! Eladásra kínálok egy 37 m²-es, remek elrendezésű panel lakást a III....
58 000 000 HUF
1 567 567 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi házrész hirdetés (34392732)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 165 m2
Szobaszám: 4
Csillaghegy kedvelt részén eladó házrész, ami egy kitűnő állapotú és elrendezésű, 100 m2-en amerikai konyha + 3 szoba, mellékhe...
165 000 000 HUF
1 650 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (37654386)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
HÁZRÉSZ/lakás eladó 111 m2 saját használatú kerttel + tárolóval! III. kerület, Csillaghegyen, csendes mellékutcában kínálok e...
65 000 000 HUF
1 274 509 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (31589253)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 260 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 5
Újszerű, kivételes adottságú ingatlan a Testvérhegy Harsánylejtő határán, garázzsal, kerttel, teraszokkal, prémium műszaki tart...
319 900 000 HUF
1 230 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (26457563)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás – Pünkösdfürdőn! Eladó egy 47 nm-es, 2 szobás, 6. emeleti tégla lakás a III. kerületben, Pünkösdfürdőn. Főbb je...
78 900 000 HUF
1 678 723 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (24525457)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 480 m2
Telekterület: 1403 m2
Szobaszám: 9+ 2 fél
Megvételre kínálunk egy 9+2 szobás azonnal költözhető családi házat rómaifürdőn, a 3. kerületben, óbudán gyönyörűen parkosított...
420 000 000 HUF
875 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi lakóövezeti telek hirdetés (85679738)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1134 m2
Szobaszám: n/a
Bp. III. Ker. Utolsó üres telek a környéken! ! ! ! Kivételesen jó lehetőség befektetőknek és építkezőknek ez a remek adottságú...
249 950 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi házrész hirdetés (77124439)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 165 m2
Szobaszám: 4
165 000 000 HUF
1 650 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (67378735)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 210 m2
Telekterület: 1291 m2
Szobaszám: 5
Bp. III. Ker. Csillaghegyen, sík, körbejárható, összesen 1. 292 Nm telken, átriumos családi ház Eladó. Pinceszinten két álláso...
259 000 000 HUF
1 233 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (95927699)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 1186 m2
Szobaszám: 7
Óbudán a Táborhegyen, Örök-panorámás, három szintes, jelenleg kétgenerációs, 7 szobás, 2 konyhás, 4 fürdőszobás, két konyhás, g...
379 000 000 HUF
1 263 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (22963365)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 380 m2
Szobaszám: 4+ 2 fél
Bp. III. kerület, Csillaghegy területén lévő 3 szintes, több generációs, 200 m2-es családi ház eladó. A Duna part 200 méterre ...
192 000 000 HUF
960 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (36787653)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a bécsi úton, a III. kerületbe penthouse lakás! ! ! 80 Nm lakrész + 10 nm erkély + 60 nm örök panorámás tető téri terasz...
145 000 000 HUF
1 342 592 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (44686978)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 385 m2
Szobaszám: 4
Bp. III. Ker. Aranyhegyen Panorámás modern 125 nm Új építésű ikerház, 385 nm-es, sík, kizárólagos használatú, teljesen szeparál...
222 500 000 HUF
1 780 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (73845838)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 124 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Bp. III. Ker. Újszerű kertkapcsolatos 124 nm lakás, Testvérhegyen a Óbuda hegyvidékén eladó. Maga az ingatlan belső kétszintes...
219 900 000 HUF
1 773 387 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (94447995)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 193 m2
Telekterület: 468 m2
Szobaszám: 5
Eladó Budapest új rózsadombján 193 nm, panorámás kilátással ikervilla LAKÁSA. AZ ikervilla budán a III. kerületben, természetv...
265 000 000 HUF
1 373 056 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (39283764)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
58 000 000 HUF
1 567 567 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó ingatlant Budapest III. kerületben?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal