Eladó ingatlan Budapest IX. kerületben (1317 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó ingatlan budapest I. kerületbenEladó ingatlan Budapest II. kerületbenEladó ingatlan Budapest III. kerületbenEladó ingatlan Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó ingatlan Budapest V. kerületbenEladó ingatlan Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó ingatlan Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó ingatlan Budapest VIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest IX. kerületbenEladó ingatlan Budapest X. kerületbenEladó ingatlan Budapest XI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXI. kerület, CsepelEladó ingatlan Budapest XXII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 1 317 db
Eladó Budapest IX. kerületi üzlethelyiség utcafronton hirdetés (23535757)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Ferenc téren eladó egy 57 m2-es üzlethelyiség utcafront kialakítással. Az üzlethelyiség számos lehetőséget rejt, nagyszerű bef...
65 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (46774353)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
A 9. kerület megújult, rehabilitációs részén – a Corvin Pláza közvetlen közelében – eladó egy 130 nm-es, nagypolgári lakás egy ...
149 000 000 HUF
1 146 153 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest IX. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (25791652)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A IX. kerületben, a 2018-ban átadott Allure Residence lakóparkban egy könnyen kiadható, gépesített, 4. emeleti, 49 nm-es, 2 szo...
93 900 000 HUF
1 916 326 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (34497135)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a lX. kerületben a máv lakótelepen egy 69 nm-es, tehermentes, , AZONNAL költözhető! ! ! 2 Szobás, második emeleti (( lift...
70 000 000 HUF
1 014 492 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (53854732)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Világos, nagy teraszos, amerikai konyhás lakás eladó a Haller park mellett, kiváló befektetési lehetőségként. a 2000-es években...
97 500 000 HUF
1 839 622 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi sorház hirdetés (94283945)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Ritkaság a piacon! Kertes sorházi lakás a 9. KERÜLETBEN! ! ! Az Ecseri úton, az M5-ös bevezető közelében, az utak zajától mégis...
49 800 000 HUF
996 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (43543632)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálom a következő 57 nm-es, galériázott, felújított lakást! Eladó ez a IX. kerületi ékszerdoboz, szinte a Duna parto...
76 900 000 HUF
1 349 122 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (35439521)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nagypolgári lakás gyönyörű HÁZBAN! Eladó 89nm-es, 3 szobás, 1. emeleti, erkélyes lakás a IX. kerületben, az Üllői úton. Az inga...
95 500 000 HUF
1 073 033 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (35743298)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kivételes lehetőség a IX. kerület szívében 75 m²-es, átalakítható lakás rendezett házban! Eladásra kínálunk egy 75 m²-es, els...
99 900 000 HUF
1 332 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (34384737)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó 1 szobás, erkélyes, modern lakás a város szívében! Budapest IX. kerületében, a Ráday utca 42. Szám alatt kínálunk eladá...
73 900 000 HUF
2 737 037 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (26741946)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Nappali+1 szobás, erkélyes, modern lakás a város szívében! Budapest IX. kerületében, a Ráday utca 42. Szám alatt kínálu...
120 000 000 HUF
2 448 979 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (63737355)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó 1 szobás, modern garzonlakás a város szívében! - Ráday 42 Budapest IX. kerületében, a Ráday utca 42. Szám alatt kínálunk...
81 000 000 HUF
2 189 189 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (99342323)
6 hónapja a megveszLAK-on