Eladó ingatlan Budapest VII. kerület, Erzsébetváros (2124 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Budapest VII. kerület, Erzsébetváros

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó ingatlan budapest I. kerületbenEladó ingatlan Budapest II. kerületbenEladó ingatlan Budapest III. kerületbenEladó ingatlan Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó ingatlan Budapest V. kerületbenEladó ingatlan Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó ingatlan Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó ingatlan Budapest VIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest IX. kerületbenEladó ingatlan Budapest X. kerületbenEladó ingatlan Budapest XI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXI. kerület, CsepelEladó ingatlan Budapest XXII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 2 124 db
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (74474924)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 138 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kitűnő befektetési lehetőség a VII. kerület szívében – a megújult blaha lujza TÉRNÉL Eladó egy 138 m²-es, sokoldalúan hasznosí...
117 300 000 HUF
850 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (44685747)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Panorámás, erkélyes 2 szobás lakás a városliget SZOMSZÉDSÁGÁBAN Budapest VII. kerületében, a Damjanich utcában, rendezett, lif...
72 900 000 HUF
1 620 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (94252744)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
VII. kerületben, a Keleti pályaudvar közvetlen közelében eladó egy 38 nm-es (+15 nm galériával), azonnal költözhető, teljeskörű...
66 900 000 HUF
1 760 526 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (57823479)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***Kiemelt megbízás! *** Kiváló lakás a Kazinczy sétányon - azonnali befektetésre vagy költözésre! Budapest egyik legikonikus...
72 500 000 HUF
1 907 894 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (44539394)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 138 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 1 fél
Kiváló állapotú, 3 hálószobás társasházi lakás a Keleti Pályaudvar közelében eladó! Nagyméretű szigetes konyha-étkező, 2 fürdős...
127 900 000 HUF
926 811 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (34194825)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Hamarosan átadásra kerülő újépítésű lakások eladók a Keleti pályaudvar közelében. Kínálatunk 33nm-es garzontól a 98nm-es 4 szob...
205 000 000 HUF
2 091 836 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (91342445)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
72 500 000 HUF
1 907 894 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (33943835)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó a VII. kerületben egy 34 nm-es, földszinti, csendes belső udvarra néző lakás, 7 nm galériával és 1, 5 szobával. a 3, 9 mé...
48 900 000 HUF
1 438 235 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (92515849)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Felújított, belső kétszintes lakások a Városliget közelében! Eladó Budapest 7. kerületének Városligethez közeli részén (Dembin...
49 800 000 HUF
1 509 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (44694737)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kiváló elosztású lakás az Almássy téren ideális otthon és befektetés egyben Budapest VII. kerületében, az Almássy téren kínálu...
149 000 000 HUF
1 405 660 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (33364419)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
3 Hálószobás, galériás lakás a Keleti pályaudvarnál Kiváló befektetési lehetőség Eladó egy 58 m²-es (galériákkal jelentősen n...
77 990 000 HUF
1 344 655 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (24435371)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó két szintes, utcafronti bejáratú lakás/iroda/műhely a VII. kerületben, közel a Városligethez Budapest VII. kerületében, ...
69 000 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (43539976)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest 7. kerületének egyik kellemes, klasszikus hangulatú részén, a csendes Cserhát utcában kínálunk megvételre egy több leh...
96 000 000 HUF
1 200 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (36799934)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kiváló elosztású lakás az Almássy téren ideális otthon és befektetés egybenBudapest VII. kerületében, az Almássy téren kínálunk...
149 000 000 HUF
1 405 660 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (61649453)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
VII. kerület, Király utca Felújított, világos, 87 nm-es lakás eladó! Az Andrássy út, Oktogon és Liszt Ferenc tér közelében elad...
105 000 000 HUF
1 206 896 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (83738933)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
VII. kerületben, Belvárosban, a Zsinagóga mellett, a Dohány utcában. Eladó egy 83 nm-es, világos és tágas lakás. Az ingatlan 4....
135 000 000 HUF
1 626 506 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (67927155)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Tágas, világos, teljesen felújított lakás a Thököly úton! Azonnal költözhető! Kiváló elosztás, minőségi felújítás, remek közlek...
89 900 000 HUF
1 284 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (49389339)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
VII. kerületben központi részén a Tobacco road-on, vagyis a Dohány utcában, a századforduló környékén épült liftes ház 4. emele...
139 900 000 HUF
1 358 252 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (59744334)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kiváló befektetési lehetőség az Állatorvostudományi Egyetem közvetlen közelében. Budapest VII. kerületében eladó egy 31 nm al...
46 900 000 HUF
1 512 903 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (42986534)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Belvárosi lakás, amibe azonnal be akarsz KÖLTÖZNI Középső-Erzsébetvárosban, a Magyar Színház szomszédságában eladó egy teljesk...
81 900 000 HUF
1 742 553 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó ingatlant Budapest VII. kerületben?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal