Eladó ingatlan Budapest VII. kerület, Erzsébetváros (2132 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Budapest VII. kerület, Erzsébetváros

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó ingatlan budapest I. kerületbenEladó ingatlan Budapest II. kerületbenEladó ingatlan Budapest III. kerületbenEladó ingatlan Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó ingatlan Budapest V. kerületbenEladó ingatlan Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó ingatlan Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó ingatlan Budapest VIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest IX. kerületbenEladó ingatlan Budapest X. kerületbenEladó ingatlan Budapest XI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXI. kerület, CsepelEladó ingatlan Budapest XXII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 2 132 db
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (37517743)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok a VII. kerületben, a Thököly úton, a Keleti pályaudvarral szemben egy csendes, belső udvarra néző 33 m²-es 1, ...
51 500 000 HUF
1 197 674 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (37947493)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest VII. kerületében, a Városliget közelében, a Murányi utcában, kínálnuk eladásra egy kiváló állapotú, felújított, belső ...
60 500 000 HUF
1 315 217 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VII. kerületi üzlethelyiség utcafronton hirdetés (37872335)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Almássy téren, utcai bejáratos, kétszintes üzlethelyiség eladó! VII. a Nagykörút közelében, az Almássy téren eladó egy utcai ...
55 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (73671345)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
***Eladó-Budapest 7. kerület -Lövölde tér közelében-Jósika utcában-102 nm es-Belső 2 szintes lakás*** ***102 nm Lakótér! *** ...
121 900 000 HUF
2 390 196 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (35357361)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Körúton belüli, pillanatnyilag is rövidtávú bérbeadással működő, 2 apartmanná kialakított ingatlan eladó a Kertész utcában. Kom...
99 990 000 HUF
1 492 388 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (77767736)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy különleges hangulatú, felújított lakás a VII. kerület szívében! Ha olyan otthont keresel, amely ötvözi a klasszikus...
84 000 000 HUF
1 400 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (64724237)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
VII. Erzsébetvárosban, az Akácfa utcában eladó ez a teljes körűen felújított 57 nm-es, tágas terekkel rendelkező lakás. Az 1914...
79 900 000 HUF
1 401 754 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (73778473)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó világos, galériás lakás Budapesten! A lakás a főváros szívében, a Nagy-körúton belül, a 7. kerületben található. Az i...
65 000 000 HUF
1 413 043 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (32895678)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 128 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Városligettel szemben eladó egy 128 m2-es (tulajdoni lapon), otthon, jelenleg közepes állapotban. Részleges felújítások már meg...
128 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (48877935)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szép házban felújított lakás a VII. kerület SZÍVÉBEN! Eladó egy 58nm-es, 2 lakásra osztott ingatlan nagyobb (33nm-es) lakása!...
54 900 000 HUF
1 663 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (33343445)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
7. kerület kedvelt részén, a Garay utcában kínálok megvételre egy 32 nm -es világos, ablakos konyhával (8, 8nm) rendelkező, 2. ...
48 000 000 HUF
1 655 172 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (26443319)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
3 Hálószobás, galériás lakás a Keleti pályaudvarnál Kiváló befektetési lehetőség Eladó egy 58 m²-es (galériákkal jelentősen n...
77 990 000 HUF
1 344 655 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (38154939)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó nagypolgári lakás a Városliget szomszédságában! A VII. kerület egyik csendes, mégis kiváló elhelyezkedésű utcájában, a ...
119 500 000 HUF
1 357 954 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (96943338)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
3 Hálószobás, galériás lakás a Keleti pályaudvarnálKiváló befektetési lehetőségEladó egy 58 m²-es (galériákkal jelentősen nagyo...
77 990 000 HUF
1 344 655 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (83739337)
5 hónapja a megveszLAK-on