Eladó ingatlan Budapest XII. kerületben (834 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó ingatlan budapest I. kerületbenEladó ingatlan Budapest II. kerületbenEladó ingatlan Budapest III. kerületbenEladó ingatlan Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó ingatlan Budapest V. kerületbenEladó ingatlan Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó ingatlan Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó ingatlan Budapest VIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest IX. kerületbenEladó ingatlan Budapest X. kerületbenEladó ingatlan Budapest XI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXI. kerület, CsepelEladó ingatlan Budapest XXII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 834 db
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (73393499)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Az Árnyas 40 Villa Suites a budai hegyvidék egyik legexkluzívabb új fejlesztése: hat elegáns villaépület egy közel két hektáros...
269 900 000 HUF
3 291 463 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (13413324)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest XII. kerületében, az Alkotás utca egyik jó elhelyezkedésű részén, Krisztinaváros közkedvelt városrészében kínálok elad...
105 000 000 HUF
1 810 344 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (77937373)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladásra kínálok egy hangulatosan kialakított, tetőtéri lakást a Mom park szomszédságában, csodás panorámával. Az erkélyes ing...
114 000 000 HUF
1 900 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (42439545)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 20 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Ne hagyja ki ezt az egyedülálló lehetőséget, hogy egy csodálatos garzon lakás tulajdonosa legyen Budapest egyik legelitebb rész...
45 000 000 HUF
2 250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (47984277)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
3 Szobássá alakítható lakás Kissvábhegyen! Eladó egy 58 nm-es, felújított, 2 szobás lakás a XII. kerületbenA kissvábhegyi term...
99 900 000 HUF
1 722 413 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (52269273)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kiváló ár/érték arány! Eladó lakás Mártonhegyen – csendes utcában garázzsal! Mártonhegy egyik nyugodt, rendezett utcájában ...
179 900 000 HUF
2 220 987 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (68635787)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó prémium, újszerű lakás a XII. kerületben a Kis-Svábhegyen! 2024-Ben épült, prémium minőségű, bruttó 105 m²-es (nettó 91...
359 900 000 HUF
3 427 619 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (93432717)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 131 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó egy 131 nm-es, nappali + 3 hálós, 2 fürdőszobás tégla lakás a XII. kerületben Istenhegyen, csendes zöldövezeti mellékutcá...
299 000 000 HUF
2 282 442 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (44373338)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A Városmajor közvetlen közelében kínálunk eladásra egy 74 m²-es, háromszobás, két erkélyes, saroklokációjú lakást a hatodik eme...
179 900 000 HUF
2 431 081 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (44436327)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Unikális lakás ELADÓ! ***Budai elegancia, reprezentatív terek, maximális kényelem, polgári életérzés*** A XII. kerületben, a...
219 900 000 HUF
2 155 882 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (73182352)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó a XII. Ker. Virányoson  76. 6 Nm nappali+2 szobás tetőtéri lakás, 6 lakásos társasházban 1250nm telekkel. . Csendes  - ...
214 900 000 HUF
2 790 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (95382995)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó a XII. Ker. Virányoson  94 nm nappali+2 szobás tetőtéri lakás, 6 lakásos társasházban 1250nm telekkel. . Csendes  - kön...
249 900 000 HUF
2 658 510 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (23936793)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó a XII. Ker. Virányoson  105. 38 Nm nappali+3 szobás I. emeleti lakás, 6 lakásos társasházban 1250nm telekkel. . Csendes...
299 900 000 HUF
2 856 190 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (25324463)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó a XII. Ker. Virányoson  113. 42 Nm nappali+3szobás földszinti lakás, 6 lakásos társasházban 1250nm telekkel. . Csendes ...
314 900 000 HUF
2 786 725 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (38474337)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó a XII. Ker. Virányoson  105. 42 Nm nappali+3 szobás földszinti lakás, 6 lakásos társasházban 1250nm telekkel. . Csendes...
349 900 000 HUF
3 332 380 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (65321983)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó a XII. Ker. Virányoson  113. 42 Nm nappali+3 szobás földszinti lakás, 6 lakásos társasházban 1250nm telekkel. . Csendes...
329 900 000 HUF
2 919 469 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (26937133)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó 84 nm-es prémium lakás saját kerttel! Eladásra kínálunk egy modern, újépítésű 84 nm-es, teraszos, tulajdoni lapon is fe...
269 000 000 HUF
3 202 380 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi ikerház hirdetés (34334725)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 220 m2
Telekterület: 540 m2
Szobaszám: 7+ 1 fél
Eladó a XII. kerületben, csendes utcában, bruttó 220 m2-es panorámás ikerházfél, 2 db, összesen 68 m2 garázzsal. Felső szint ...
288 000 000 HUF
1 309 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (89532645)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladásra kínálok Budapesten, a 12. kerület szívében egy felújított, 61 nm-es lakást a Németvölgyi úton. A lakás teljeskörű fe...
109 900 000 HUF
1 801 639 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (44633894)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 6
Azonnal költözhető! Eladó az 1916-ban a Ráday család által 50 cm-es mészkőfalakkal épített villa legszebb lakása.  A 2000-es...
269 000 000 HUF
1 992 592 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó ingatlant Budapest XII. kerületben?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal