Eladó ingatlan Budapest XII. kerületben (845 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó ingatlan budapest I. kerületbenEladó ingatlan Budapest II. kerületbenEladó ingatlan Budapest III. kerületbenEladó ingatlan Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó ingatlan Budapest V. kerületbenEladó ingatlan Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó ingatlan Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó ingatlan Budapest VIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest IX. kerületbenEladó ingatlan Budapest X. kerületbenEladó ingatlan Budapest XI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXI. kerület, CsepelEladó ingatlan Budapest XXII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 845 db
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (44436327)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Unikális lakás ELADÓ! ***Budai elegancia, reprezentatív terek, maximális kényelem, polgári életérzés*** A XII. kerületben, a...
219 900 000 HUF
2 155 882 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (73182352)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó a XII. Ker. Virányoson  76. 6 Nm nappali+2 szobás tetőtéri lakás, 6 lakásos társasházban 1250nm telekkel. . Csendes  - ...
214 900 000 HUF
2 790 909 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (95382995)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó a XII. Ker. Virányoson  94 nm nappali+2 szobás tetőtéri lakás, 6 lakásos társasházban 1250nm telekkel. . Csendes  - kön...
249 900 000 HUF
2 658 510 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (23936793)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó a XII. Ker. Virányoson  105. 38 Nm nappali+3 szobás I. emeleti lakás, 6 lakásos társasházban 1250nm telekkel. . Csendes...
299 900 000 HUF
2 856 190 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (25324463)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó a XII. Ker. Virányoson  113. 42 Nm nappali+3szobás földszinti lakás, 6 lakásos társasházban 1250nm telekkel. . Csendes ...
314 900 000 HUF
2 786 725 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (38474337)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó a XII. Ker. Virányoson  105. 42 Nm nappali+3 szobás földszinti lakás, 6 lakásos társasházban 1250nm telekkel. . Csendes...
349 900 000 HUF
3 332 380 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (65321983)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó a XII. Ker. Virányoson  113. 42 Nm nappali+3 szobás földszinti lakás, 6 lakásos társasházban 1250nm telekkel. . Csendes...
329 900 000 HUF
2 919 469 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (26937133)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó 84 nm-es prémium lakás saját kerttel! Eladásra kínálunk egy modern, újépítésű 84 nm-es, teraszos, tulajdoni lapon is fe...
269 000 000 HUF
3 202 380 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi ikerház hirdetés (34334725)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 220 m2
Telekterület: 540 m2
Szobaszám: 7+ 1 fél
Eladó a XII. kerületben, csendes utcában, bruttó 220 m2-es panorámás ikerházfél, 2 db, összesen 68 m2 garázzsal. Felső szint ...
288 000 000 HUF
1 309 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (89532645)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladásra kínálok Budapesten, a 12. kerület szívében egy felújított, 61 nm-es lakást a Németvölgyi úton. A lakás teljeskörű fe...
109 900 000 HUF
1 801 639 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (44633894)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 6
Azonnal költözhető! Eladó az 1916-ban a Ráday család által 50 cm-es mészkőfalakkal épített villa legszebb lakása.  A 2000-es...
269 000 000 HUF
1 992 592 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (93992699)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 256 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 7
A XII. kerület Orbánhegyen, 3 lakásos, kertes, liftes társasházban belső kétszintes (nettó 152 + 101 m2), panorámás, déli fekvé...
499 000 000 HUF
1 949 218 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi lakóövezeti telek hirdetés (94375934)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 5526 m2
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálunk Mártonhegyen egy 5526nm-es építési telket, mely 15%ban beépíthető. Terepszint alatt 35% azaz 1843nm Minimu...
1 122 883 200 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (76249314)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó  XII. Ker. Felső svábhegyen  újépítésű penthouse  90. 47 Nm Nappali+2szobás, lakás 31. 92Nm terasszal. ÁTADÁS 2024 IV. ...
299 000 000 HUF
3 285 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (37747655)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó  xii. kerületben, Felső Svábhegyen, ÚJ ÉPÍTÉSŰ, földszinti, 91. 08 Nm-es Nappali + 2 szobás,  gardróbos lakás, 36. 43 Nm-...
299 000 000 HUF
3 285 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (53739397)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 146 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladó  XII. Ker. Felső svábhegyen  újépítésű emeleti belső két szintes  penthouse  146. 34 Nm Nappali+3szobás 3 fürdőszobás, ga...
599 000 000 HUF
4 102 739 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (83783473)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Új tulajdonosát keresi a XII. kerületben, Orbánhegy-Németvölgy-Kissvábhegy találkozásánál, kifejezetten kedvelt lokációban, a D...
87 000 000 HUF
1 553 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (54834332)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladó a 1126 Budapest, Bartha utcában egy kivételes adottságú, kertkapcsolatos, önálló bejárattal, dupla garázzsal+ 2 kocsi beá...
230 000 000 HUF
1 965 811 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (84742233)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladásra kínáljuk ezt a 60nm-es, erkélyes, panorámás lakást 12. kerület egyik legjobb utcájában, a Margaréta utcában! 4. emel...
114 000 000 HUF
1 900 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (24957743)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Prémium lakások a budai hegyek zöldövezetében A projekt egy meglévő épület teljes körű átépítésével valósul meg Budapest egyik...
299 900 000 HUF
2 630 701 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó ingatlant Budapest XII. kerületben?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal