Eladó ingatlan Budapest XIV. kerületben (2133 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó ingatlan budapest I. kerületbenEladó ingatlan Budapest II. kerületbenEladó ingatlan Budapest III. kerületbenEladó ingatlan Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó ingatlan Budapest V. kerületbenEladó ingatlan Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó ingatlan Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó ingatlan Budapest VIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest IX. kerületbenEladó ingatlan Budapest X. kerületbenEladó ingatlan Budapest XI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXI. kerület, CsepelEladó ingatlan Budapest XXII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 2 133 db
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (51243775)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Új építésű, 3 szobás lakás Zugló frekventált részén – 2026 tavaszi átadással. Zugló közkedvelt részén,  modern lakóparkban kí...
105 680 000 HUF
1 625 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (45339524)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tulajdonostól kizárólag vevők részére Eladó! ! Ingatlanosok semmiféle trükkel ajánlattal ne Keressenek! ! Magánszemélytől e...
69 999 000 HUF
1 272 709 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (51674545)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Egy kis kreativitás és munka, és ebből a lakásból könnyedén egy szerethető zuglói kincs születhet! Zugló közkedvelt részén, Ist...
65 900 000 HUF
1 220 370 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi egyéb lakás hirdetés (22438394)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A 14. kerületben, Zugló egyik legkedveltebb részén, Nagyzuglóban, a Bolgárkertész utcában, egy félemeleti, 58 nm-es, 2 szobás l...
75 000 000 HUF
1 293 103 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (68954749)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Csend és harmónia! Zugló egyik legkedveltebb részén, Alsórákoson, eladó egy négylakásos társasház, földszinti, 73 nm-es, 3 sz...
86 900 000 HUF
1 190 410 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (75239852)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a Gizella úton egy 1. emeleti, délkeleti tájolású, 73 m²-es lakást, amely jelenleg nappali + 1 hálós kialakítású, de az a...
79 990 000 HUF
1 095 753 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (54434938)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Budapest XIV. kerületében, a Füredi utcában kínálunk megvételre egy 46 m2 alapterületű, 1, 5 szobás, 4. emeleti lakást. Az inga...
59 860 000 HUF
1 301 304 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (42837263)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Budapest XIV. kerületében, az Árkád bevásárló központ szomszédságában, felújítandó, 10 emeletes, panelház, 8. emeletén, 1+1 fél...
59 980 000 HUF
1 303 913 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (27431221)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó egy kivételes panorámás kilátással rendelkező, igényesen felújított panel lakás a Zugló szívében. Az ingatlan egy tízemel...
66 500 000 HUF
1 445 652 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (45441344)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás, erkélyes lakás az Örs vezér terén Eladásra kínálunk egy 49 nm-es, 2 szobás, jó állapotú lakást Budapest egyik ...
64 900 000 HUF
1 324 489 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (49322339)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Budapest XIV. kerületében, Alsórákos csendes, családi házas övezetében eladóvá vált egy 1 + 2 félszobás, 2. emeleti panel lakás...
66 900 000 HUF
1 194 642 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (43443285)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
64 900 000 HUF
1 324 489 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (43319948)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Napfényes luxus és hatalmas terasz zugló SZÍVÉBEN! Eladásra kínálunk egy 2018-ban épült, 70 nm-es, 3 szobás téglalakást az el...
139 900 000 HUF
2 088 059 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (45649699)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
139 900 000 HUF
2 088 059 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi iroda irodaházban hirdetés (49437346)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Azonnal költözhető új építésű irodák és üzlethelyiségek zugló szívében, nagy lakóparkban az OTP ingatlanpont kínálatában! 65, ...
96 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (74325231)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Teljes körű kényelem Zugló szívében: alacsony rezsi, saját parkoló és extra pince tároló! Ez az ingatlan nem csupán egy tégla ...
69 900 000 HUF
1 370 588 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (41363489)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Budapest XIV. kerületében, Zuglóban, a vasútállomás közelében egy világos, jó állapotú 1 szobás lakás rendezett társasház...
52 900 000 HUF
1 392 105 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (23475524)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Zugló kedvelt részén, az Erzsébet királyné útján eladó egy 4 lakásos szigetelt társasházban lévő erkélyes, bruttó 70 nm nagyság...
69 900 000 HUF
998 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (44235673)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Zugló egyik legjobb részén 3. emeleti lakás: nappali-konyha-étkező + 3 hálószoba izgalmas terekkel Eladó csendes mellékutcában...
139 000 000 HUF
1 158 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi családi ház hirdetés (33749296)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 237 m2
Telekterület: 352 m2
Szobaszám: 6
Az ingatlanpiac egyik legvonzóbb ajánlatát kínáljuk Önnek, amely ideális választás családosok számára. Budapest 14. kerületén...
180 000 000 HUF
759 493 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó ingatlant Budapest XIV. kerületben?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal