Eladó ingatlan Budapest XIV. kerületben (2133 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó ingatlan budapest I. kerületbenEladó ingatlan Budapest II. kerületbenEladó ingatlan Budapest III. kerületbenEladó ingatlan Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó ingatlan Budapest V. kerületbenEladó ingatlan Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó ingatlan Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó ingatlan Budapest VIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest IX. kerületbenEladó ingatlan Budapest X. kerületbenEladó ingatlan Budapest XI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXI. kerület, CsepelEladó ingatlan Budapest XXII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 2 133 db
Eladó Budapest XIV. kerületi családi ház hirdetés (64674347)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 270 m2
Telekterület: 230 m2
Szobaszám: 7
Üzlet + Lakás Frekventált Helyen Alsórákoson Vállalkozni - Lakni - Befektetni Alsórákos méltán közkedvelt részén - üzleti sze...
179 000 000 HUF
662 962 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (88985736)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó egy kivételes panorámás kilátással rendelkező, igényesen felújított panel lakás a Zugló szívében. Az ingatlan egy tízemel...
66 500 000 HUF
1 445 652 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (43354649)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás, erkélyes lakás az Örs vezér terén Eladásra kínálunk egy 49 nm-es, 2 szobás, jó állapotú lakást Budapest egyik ...
64 900 000 HUF
1 324 489 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi családi ház hirdetés (32273479)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 600 m2
Telekterület: 449 m2
Szobaszám: 12
Kivételes befektetési lehetőség Zuglóban 600 nm-es, sokoldalúan hasznosítható ingatlan eladó! ! ! ! Zugló egyik legjobb, mégis ...
369 000 000 HUF
615 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (24326674)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Herminamezőn - 2. emelet - 3 Szoba - Felújítandó Városliget közelében, Herminamezőn kínálok eladásra, egy 2. emeleti társasház...
79 900 000 HUF
1 141 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi iroda irodaházban hirdetés (64747567)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
XIV. Ker. Belső részén eladó egy 32 nm-es, jó állapotú ingatlan! A Kövér Lajos utcában, a Thököly úttól 1 percre található in...
39 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (81657967)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Örs vezér tere közelében, azonnal költözhető, jó állapotú lakás eladó! Karnyújtásnyira az Örs vezér terétől, a közkedvelt Für...
61 500 000 HUF
1 336 956 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (33648722)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Exkluzív kertvárosi otthon Zugló szívében – 2 erkélyes, lakás Eladásra kínálunk egy prémium adottságokkal rendelkező, 68 nm-es...
114 000 000 HUF
1 676 470 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi iroda irodaházban hirdetés (37392366)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
XIV. Ker. , Amerikai úton eladó egy 89 nm-es, jelenleg irodának kialakított, világos, kiváló állapotú félszuterén ingatlan. a t...
79 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (94435644)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
XIV. Közkedvelt Füredi lakótelepen, Örs vezér tértől 800 méterre kínálunk megvételre egy legfelső emeleti, 49 nm-es 2 szobás pa...
59 900 000 HUF
1 222 448 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (31973886)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy csendes lakás Kiszugló szívében, az Angol utcában! Eladásra kínálok egy 2. emeleti, 45 nm-es, 1 nagy szobás (33 nm)...
52 000 000 HUF
1 155 555 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (16973769)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Diplomatanegyed szomszédságában, felújított, polgári gyöngyszem eladó! Budapest keresett részén, Zuglóban, nagykövetségek köz...
89 990 000 HUF
1 285 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (47752647)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
2 Szobás lakás eladó a Bácskai utcában! A 49 négyzetméteres körbe napozott, ezáltal nagyon világos lakás, egy 3 szintes tégla...
72 700 000 HUF
1 483 673 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (42243776)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Csak a Balla Ingatlan Kínálatában! XIV. kerület kedvelt részén, a Róna utcában kínálunk megvételre egy téglaépítésű, rendezet...
46 900 000 HUF
1 563 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi családi ház hirdetés (55494416)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 738 m2
Szobaszám: 2
Csak a Balla Ingatlan Kínálatában! Befektetési lehetőség Zugló frekventált részén – Vezér úton! Budapest XIV. kerületében, a...
160 000 000 HUF
1 882 352 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (67783737)
19 napja a megveszLAK-on