Eladó ingatlanok (129336 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 129 336 db
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (94627254)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Tatabányán, Újvárosban, a Fő tér szívében, zöldövezeti, földszinti lakás eladó A Központi Ingatlanközvetítő Iroda kínálatában ...
33 990 000 HUF
693 673 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Százhalombattai családi ház hirdetés (68474499)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: 270 m2
Szobaszám: 3
Százhalombattán, 400 m-re a központtól, a Csokonai utcában, családi ház kis kerttel, igényes, felújított otthonra vágyó tulajdo...
99 990 000 HUF
1 149 310 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Dávodi családi ház hirdetés (63231464)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: 287 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Dávod, csendes, nyugodt utcában 57 nm-es családi ház eladó. a vegyes falazatú, pala tetős ingatlanban találha...
6 900 000 HUF
121 052 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai családi ház hirdetés (22739958)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 587 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Bács-Kiskun megye Baja, Kiscsávoly szívében eladó egy felújított családi ház, amely ideális választás lehet azok számára, akik ...
52 500 000 HUF
772 058 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszoboszlói családi ház hirdetés (94191695)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 163 m2
Telekterület: 459 m2
Szobaszám: 6
Hajdúszoboszló csendes, nyugodt utcájában kínálunk megvételre egy 1983-ban téglából épült, 3 szintes, beépített tetőteres csalá...
59 900 000 HUF
367 484 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszoboszlói családi ház hirdetés (43789593)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 640 m2
Szobaszám: 4
Hajdúszoboszló csendes, nyugodt utcájában eladó egy 1988-ban téglából épült, kétszintes, beépített tetőteres családi ház, amely...
79 900 000 HUF
614 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti ikerház hirdetés (43553563)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 356 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó felújított lakóház + üzlethelyiség Dunaharaszti frekventált részén! Dunaharaszti egyik kedvelt, jól megközelíthető rész...
99 990 000 HUF
952 285 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (54734386)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kiváló állapotú, alacsony rezsijű, jól kiadható lakás várja új tulajdonosát a Budapest x. kerületében, a Kápolna utca 1. Szám a...
47 900 000 HUF
1 260 526 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaföldvári családi ház hirdetés (42372425)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 151 m2
Telekterület: 1935 m2
Szobaszám: 4
C I T Y C a R T E L INTERNATIONAL real estate AGENCY bemutatja: Egyedülállóan szép városi panorámával rendelkező családi ház...
79 500 000 HUF
526 490 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Daruszentmiklósi családi ház hirdetés (32433877)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: 3300 m2
Szobaszám: 2
C I T Y C a R T E L INTERNATIONAL real estate AGENCY bemutatja: A parányi Fejér vármegyei település Budapestről mindössze 40...
11 990 000 HUF
222 037 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (23682542)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
C I T Y C a R T E L INTERNATIONAL luxury real estate AGENCY bemutatja:  MODERN, kényelmes otthon a belváros SZÍVÉBEN! Misk...
49 980 000 HUF
806 129 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisszántói külterületi telek hirdetés (55674134)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2000 m2
Szobaszám: n/a
Zártkert, művelés alól kivett, részben kerített, gyümölcsfás telek, panorámás, telek előtt mindkét oldalon víz, villany közmű, ...
40 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (85419439)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 290 m2
Telekterület: 2000 m2
Szobaszám: 3
Érd Fenyves-parkvárosában természetvédelmi terület közvetlen szomszédságában eladó nettó 290 nm-es családi ház. Az ingatlanban...
380 000 000 HUF
1 310 344 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (59464413)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
A XVIII. kerület központi részén, a Baross utcában eladóvá vált kiváló állapotú első emeleti, másfél szobás, erkélyes lakásunk....
64 800 000 HUF
1 350 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunhalasi családi ház hirdetés (33291229)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 878 m2
Szobaszám: 2
Referenciaszám: #NH1963 Infó: Fejes Ferenc Kiskunhalas Alsóvárosban hangulatos családi ház eladó! Kiskunhalas alsóvárosi rész...
29 900 000 HUF
482 258 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (31741363)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó Miskolcon a Szent Anna tér szomszédságában lévő Tizeshonvéd utcában egy 55 nm-es 1+2 félszobás, 4. emeleti erkélyes, jó á...
38 500 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mázai családi ház hirdetés (13939192)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1100 m2
Szobaszám: 3
Mázán eladó egy 1100 nm-es belterületi telken fekvő vályogház. Az ingatlan víz és villany közművekkel rendelkezik. Felújítan...
3 490 000 HUF
58 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Napkori családi ház hirdetés (79647495)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 3
Napkor központjában – modern, energiatakarékos családi ház eladó Napkor frekventált részén kínálunk megvételre egy új építésű, ...
50 000 000 HUF
625 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Napkori családi ház hirdetés (98873839)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 3
Napkor központjában, új Okostégla építésű, 80 nm -es, 3 szoba + amerikai konyhás nappalival, nagy pergolás teraszkapcsolattal, ...
50 000 000 HUF
625 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (93297846)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 3300 m2
Szobaszám: 3
Nyíregyháza-Nyírszőlős kedvelt, csendes részén, a Belvároshoz 6 km-re, 110 nm-es, 3 szoba, konyha, étkezős, műanyag nyílászárók...
61 500 000 HUF
559 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal