Eladó felújított lakás - Miskolc (23682542)
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 12 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 9 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotóhirdetés 15. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Miskolc
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Tégla
  • Alapterület:62 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:2 + 1 fél
  • Állapot:Felújított
  • Hány szintes az ingatlan:9 szintes
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Hányadik emeleti:2
  • Erkély:nincs megadva
  • Lift:nincs megadva
  • Parkolási lehetőség:Udvaron (fizetős)
  • Fűtés:Távfűtés egyedi mérővel
  • Bútorozottság:Bútorozott
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:DK
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:Szélessávú (>10Mbps)
  • Klíma:Van
  • Akadálymentesített:Akadálymentesített
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:Van
  • Víz:Van
  • Gáz:Van
  • Csatorna:Van
  • Közös költség:12 000 Ft
  • Rezsi:18 000 Ft
  • Kapcsolatfelvétel
Tisóczki Gergely
Tisóczki Gergely
+36-(30)-815-2505
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

C I T Y C A R T E L INTERNATIONAL LUXURY REAL ESTATE AGENCY ...


C I T Y C a R T E L

INTERNATIONAL luxury real estate AGENCY

bemutatja: 

MODERN, kényelmes otthon a belváros SZÍVÉBEN!

Miskolc belvárosában, a sétálóutca, a Szinva Park és a színház közelében eladó egy igényesen felújított, 62 m²-es, 2+1 félszobás, modern lakás. Kiváló elhelyezkedése ellenére csendes, zöld környezetben található.

KÖRNYÉK
Minden fontos intézmény (óvoda, iskola, boltok, orvos, gyógyszertár, bank) pár percen belül elérhető. a Szinva Park 6 perc, a belváros és a színház kb. 10 Perc séta.

ÉPÜLET
Rendezett, szigetelt társasház, barátságos lakóközösséggel. Új nyílászárók, egyedi mérésű fűtés, biztonságos környezet. a ház előtt parkosított rész, a lakás pedig csendes, autóforgalomtól mentes oldalon helyezkedik el, könnyű parkolással.

LAKÁS
Világos, jól átgondolt elrendezés: tágas nappali, hálószoba, konyha-étkező, valamint egy kisebb szoba (gyerekszoba vagy dolgozó). a loggia a kis szobából nyílik.
A fürdőszoba felújított és bővített, a mosógép külön helyiségbe került.

Teljes körű felújítás történt (villany, víz, nyílászárók, burkolatok), klíma és riasztó is van. Alacsony rezsi (kb. 7. 500–8. 000 Ft/hó fűtés és melegvíz).

EXTRÁK a VÉTELÁRBAN
Beépített bútorok, gardrób, kanapé, étkezőasztal, mosógép, világítás, függönyök.

Ez a lakás ideális választás azoknak, akik egy azonnal költözhető, kényelmes otthont keresnek kiváló helyen.

TISÓCZKI GERGELY

ÉRTÉKESITÉSI munkatárs-realty SPECIALIST

+3630-815-2505

TISO@CITYCARTEL. HU

CITY cartel buda KFT.

CITY cartel franchise hungary KFT.
1118 Budapest, hegyalja út 54.

1026 Budapest, szilágyi Erzsébet fasor 121.

BUDAGYÖNGYE BEVÁSÁRLÓKÖZPONT

WWW. CITYCARTEL. HU FIX 3% lakáshitelre megvehető

Tetszett ez az eladó Miskolci felújított 2 egész és 1 fél szobás tégla lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Miskolc oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 55500000 Ft és mivel az alapterülete 62 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 895161 HUF/m2.

Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Tisóczki Gergely összes hirdetése között, vagy akár a/az CITY CARTEL BUDAPEST ÉS AGGLOMERÁCIÓ összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal