Eladó ingatlan Dunaújváros (262 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 262 db
Eladó Dunaújvárosi családi ház hirdetés (14725244)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 182 m2
Szobaszám: 2
Eladó ingatlan Dunaújváros Öreghegy utcában Dunaújváros eladó egy 47 m²-es, családi ház, csendes, de jól megközelíthető. Ing...
19 900 000 HUF
331 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (94969538)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Főbb jellemzők: ✅ Alapterület: 59m² ✅ Falazat: panel ✅ Szobák száma: 2 szoba ✅ Hasznosítható: Lakás ✅ Fűtés: Távfűtés ✅ Nyílás...
34 900 000 HUF
536 923 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Dunaújvárosi egyéb ipari ingatlan hirdetés (74512654)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 4475 m2
Telekterület: 24935 m2
Szobaszám: n/a
Dunaújvárosban eladó egy 2, 5 ha-os fejlesztési telken 4. 475 Nm felépítmény BŐVÍTÉSi lehetőséggel Ipari-kereskedelmi Zónában! ...
750 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi tégla lakás hirdetés (53939239)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Duna-parti hangulat, kandallós otthon Dunaújváros szívében – akár saját részre, akár irodának vagy rendelőnek! A Kertész Inga...
38 900 000 HUF
810 416 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi tégla lakás hirdetés (26716377)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Dunaújvárosban egy 52 nm-es, 2 szobás, erkélyes, 1. emeleti napfényes tégla lakás ÁlomOtthon Ingatlan és Hiteliroda kíná...
31 990 000 HUF
615 192 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (34827584)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ha nem akarja, hogy zubogjanak Ön felett, akkor ez a lakás ideális az Ön számára. A Kertész Ingatlaniroda kínálatában megvéte...
28 500 000 HUF
537 735 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi tégla lakás hirdetés (74122452)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Dunaújvárosban egy 46 nm-es, 1+1 félszobás, 1. emeleti, jó állapotú tégla lakás ÁlomOtthon Ingatlan és Hiteliroda kínálj...
22 500 000 HUF
489 130 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi családi ház hirdetés (73634435)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 250 m2
Telekterület: 455 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Dunaújvárosi kis Ingatlaniroda megvételre kínálja: Csendes, kulturált környezetben, Dunaújvárosban, Óvárosi részen eladó egy le...
65 000 000 HUF
260 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi egyedi garázs hirdetés (85334513)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 18 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Dunaújvárosban, a Délivárosi úton eladó 18m2 alapterületű aknás garázs, mágneskártyás beléptető rendszerrel, amennyiben a garázs felkeltette érdeklődését kérem, keressen bizalommal. Irányára: 3000000 Millió ft
3 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi tégla lakás hirdetés (51996488)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Dunaújvárosi kis Ingatlaniroda kínálatában: Eladó lakás Csillagdombon – téglaépítésű, 69 nm, 1+2 szobás, jó állapotú otthon! ...
38 000 000 HUF
550 724 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi ikerház hirdetés (32443828)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1498 m2
Szobaszám: 4
Eladó Dunaújvárosban egy különleges, 1950-ben épült, 4 szobás családi ház, mely kiváló fényviszonyokkal és egyedi karakterrel r...
43 500 000 HUF
483 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi tégla lakás hirdetés (73774459)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Belváros szélén található, 58 nm-es, 2 szobás, nagy erkélyes téglalakás eladó. Az ingatlan 3 emelet + tetőtérbeépítéses épület ...
39 900 000 HUF
687 931 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi lakóövezeti telek hirdetés (71778449)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 961 m2
Szobaszám: n/a
Dunaújvárosi, 961 m2 alapterületű, panorámás építési telek eladó! a telek a Magyar útról nyíló Somogyi József utcában található...
15 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi egyéb ipari ingatlan hirdetés (54713235)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 4900 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Befektetők, vállalkozók RÉSZÉRE! ! ! ! ! ! Eladásra kínálunk Dunaújváros Ipari részén egy 130 szobásra tervezett munkásszállót....
270 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (79634743)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Béke városrész zöldövezeti részén található, 53 nm-es, 2 szobás, erkélyes panellakás eladó. Az ingatlan 10 emeletes szigetelt é...
31 000 000 HUF
584 905 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi üzlethelyiség utcafronton hirdetés (97477123)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó Vendéglátó helység Dunaújvárosban! Ne hagyja ki ezt a rendkívüli lehetőséget. a vendéglátó helység egy 10 emeletes panel...
50 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi családi ház hirdetés (75649443)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 1439 m2
Szobaszám: 5
Dunaújváros Táborálláson kínálunk eladásra egy kettő szintes, panorámás családi házat! Az ingatlan főbb jellemzői : - 4 szoba ...
89 900 000 HUF
561 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (23674239)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Dunaújvárosban egy 53 nm-es, 2 szobás, erkélyes, átalakított panel lakás. Eladó Dunaújváros Technikum városrészében talá...
28 500 000 HUF
537 735 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (89295375)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Parkettás, redőnyös öszkomfortos lakás
35 000 000 HUF
593 220 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi családi ház hirdetés (47772754)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 232 m2
Szobaszám: 2+ 4 fél
ÁlomOtthon ingatlan iroda kínálja megvételre ezt a Béke városrészben található, 120 nm bruttó, 100 nm nettó, 1992-ben, blokkból...
65 900 000 HUF
659 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó ingatlant Dunaújvárosban?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal