Eladó ingatlan Dunaújváros (262 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 262 db
Eladó Dunaújvárosi családi ház hirdetés (37912515)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 250 m2
Telekterület: 1419 m2
Szobaszám: 6
Dunaújvárosban, az Arany János utcában, kettő szintes, 244 nm-es családi ház eladó! a ház blokkból épült, beton födémes, cserép...
62 500 000 HUF
250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi tégla lakás hirdetés (42622466)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Dunaújváros Technikum városrészének egyik legkedveltebb, csendes utcájában lévő 50nm-es, 2 szobás tégla építésű lakás. 4 ...
33 500 000 HUF
670 000 Ft / m2
drágább lett
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Dunaújvárosi családi ház hirdetés (32446668)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 250 m2
Telekterület: 1419 m2
Szobaszám: 6
Dunaújvárosban, az Arany János utcában, kettő szintes, 244 nm-es családi ház eladó! A ház blokkból épült, beton födémes, cser...
62 500 000 HUF
250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi egyéb ipari ingatlan hirdetés (43347241)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 4900 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Befektetők, vállalkozók RÉSZÉRE! ! ! ! ! ! Eladásra kínálunk Dunaújváros Ipari részén egy 130 szobásra tervezett munkásszállót....
270 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi tégla lakás hirdetés (83695465)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 23 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Dunaújváros Belvárosában található 23 nm-es, 1 szobás tégla építésű lakás. Tulajdoni lap szerinti besorolása üzlet, de ál...
23 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (49371719)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 181 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 3 fél
Exkluzív otthon Dunaújváros legkedveltebb részén, páratlan terasszal és kertkapcsolattal! Dunaújváros kedvelt lakóövezetében,...
83 900 000 HUF
463 535 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (47777397)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Dunaújváros Római városrészében található 57nm-es, 2 szobás panellakás. 10 Szintes szigetelt ház 1. emeletén van. Állapot...
34 900 000 HUF
612 280 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi családi ház hirdetés (34362277)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 206 m2
Telekterület: 890 m2
Szobaszám: 5+ 2 fél
Eladó Dunaújváros Óvárosban, csendes utcában található, akár két generáció együttélésére is alkalmas családi ház. Az ingatlan 8...
74 900 000 HUF
363 592 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (45238926)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Dunaújváros Ságvári városrészében található 51nm-es, 2 szobás, erkélyes panellakás eladó. 9 Szintes szigetelt ház 5. emeletén h...
32 000 000 HUF
627 450 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi hétvégi ház hirdetés (73237546)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 712 m2
Szobaszám: 2
Dunaújváros Téglaégető dűlőben található, kétszintes, 10 cm-es szigeteléssel ellátott, blokkból és téglából épült 55 nm-es hétv...
19 990 000 HUF
363 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi hétvégi ház hirdetés (77688927)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 5 m2
Telekterület: 712 m2
Szobaszám: 2
ÁlomOtthon ingatlan iroda kínálja megvételre ezt a Dunaújváros Téglaégető dűlőben található, kétszintes, 10 cm-es szigeteléssel...
19 990 000 HUF
3 998 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi egyéb üzlethelyiség hirdetés (59484799)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 254 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Dunaújváros központjában, a város egyik forgalmas részén Telephely, Üzlethelyiség, Autómosó eladó. Az ingatlan elhelyezkedése...
169 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi üzlethelyiség utcafronton hirdetés (79967233)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó Vendéglátó helység Dunaújvárosban! Ne hagyja ki ezt a rendkívüli lehetőséget. a vendéglátó helység egy 10 emeletes panel...
50 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi lakóövezeti telek hirdetés (79759145)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 961 m2
Szobaszám: n/a
Dunaújvárosi, 961 m2 alapterületű, panorámás építési telek eladó! A telek a Magyar útról nyíló Somogyi József utcában találha...
15 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi családi ház hirdetés (32357936)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2