Eladó ingatlan Dunaújváros (262 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 262 db
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (95365539)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Dunaújvárosban a Római körúton egy 4. emeleti 2 szobás részben felújított lakást. Az ingatlanban egy tisztaság...
28 499 000 HUF
537 716 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi tégla lakás hirdetés (87989245)
89 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladóvá vált egy szobás, fürdőszobás tároló helyiséggel rendelkező lakásom, amihez saját pincerész is tartozik. a lakás közeléb...
27 000 000 HUF
710 526 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Dunaújvárosi családi ház hirdetés (72396375)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 432 m2
Szobaszám: 3
Eladó Dunaújvárosban a Felső Duna Part közelében egy 120 nm-es, 3 szobás, 2 szintes családi ház ÁlomOtthon Ingatlan és Hitelir...
79 900 000 HUF
665 833 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (34663177)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Napfényes, jó elosztású 2 szobás lakás a Béke városrészben, Azonnal költözhető Dunaújváros Béke városrészben, a Tavasz utca el...
31 900 000 HUF
678 723 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (54598722)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 57m2 panel lakás Dunaújvárosban! Lokalizáció: • Dunaújváros Római városrész • Üzletek, buszmegálló pár száz méteren bel...
34 900 000 HUF
581 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi tégla lakás hirdetés (49232236)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Dunaújvárosban a Május 1 utcában 2 szobás, 3. emeleti tégla lakás eladó! Kedvelt, nyugodt környéken, Dunaváros szívében kínál...
36 900 000 HUF
753 061 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (23185465)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás, erkélyes lakás a Duna-parton, Dunaújvárosban! Dunaújváros egyik legkedveltebb részén, a Batsányi utcában, köz...
31 000 000 HUF
563 636 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi egyéb ipari ingatlan hirdetés (38979347)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 6390 m2
Telekterület: 12885 m2
Szobaszám: n/a
Eladó egy 6 390 m2-es, gyártásra alkalmas önálló ipari ingatlan Dunaújvárosban. Telek területe 32 885 m2- es amelyen még egy 1...
1 620 000 000 HUF
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (23653424)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Dunaújvárosban egy 30 nm-es, 1 szobás, felújított panel lakás ÁlomOtthon Ingatlan és Hiteliroda kínálja megvételre ezt a...
27 900 000 HUF
930 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (75615873)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított, erkélyes panel lakás eladó a Béke városrészben! Az ÁlomOtthon Ingatlan Iroda kínálja megvételre ezt a 53 nm-es, 2...
38 000 000 HUF
716 981 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (77494473)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Dunaújváros, Krúdy Gyula soron szép, jó állapotú, 51 m2-es lakás eladó. a lakás a 9. emeleten található, szépen megvigyázott, f...
32 500 000 HUF
637 254 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (43937579)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Dunaújvárosban egy 35 nm-es, 1+1 félszobás, felújított, azonnal költözhető panel lakás ÁlomOtthon Ingatlan és Hiteliroda...
31 900 000 HUF
911 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (59493673)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálok Dunaújvárosban a Weiner Tibor körúton egy 9. emeleti 1, 5 szobás felújított lakást. Az ingatlanban az ablakok...
33 500 000 HUF
957 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi tégla lakás hirdetés (45423953)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 122 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Dunaújváros belvárosának szélén, nyugodt környezetben kínálunk eladásra egy kivételes adottságú, kétszintes, nettó 123 négyzetm...
62 500 000 HUF
512 295 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (12243466)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 3 fél
ÁlomOtthon ingatlan iroda kínálja megvételre ezt a Ságvári városrészben található, 58 nm-es, 1 + 3 félszobás lakást. Az ingatla...
38 990 000 HUF
672 241 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi családi ház hirdetés (91783253)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 4
Exkluzív, prémium családi rezidencia Dunaújváros Újtelepének csendes utcájában! ! ÁlomOtthon Ingatlan iroda kínálja megvételr...
170 000 000 HUF
1 172 413 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi családi ház hirdetés (91715798)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 175 m2
Telekterület: 1257 m2
Szobaszám: 4
Polgári elegancia, tér és nyugalom Dunaújváros Északi lakóparkjában! Dunaújváros egyik legkedveltebb, csendes környezetű rész...
145 000 000 HUF
828 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi tégla lakás hirdetés (95373843)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 4 fél
Remek lehetőség várja önt. . . Elérhető ÁRON Eladó Dunaújvárosban egy 101 nm-es, földszinti, felújítandó tégla építésű ingatla...
26 990 000 HUF
267 227 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi családi ház hirdetés (34482223)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 692 m2
Szobaszám: 3
Napelemes, felújított családi ház Dunaújváros Csillagdombjához közel, különálló lakrésszel! Ideális többgenerációs együttélésr...
63 900 000 HUF
751 764 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (53234749)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 3 fél
ÁlomOtthon Ingatlan iroda kínálatában – Ideális első közös otthon fiatal pároknak és családoknak! Eladó egy 59 nm-es, 1 + 3 f...
32 900 000 HUF
557 627 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó ingatlant Dunaújvárosban?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal