Eladó ingatlan Érd (1109 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 1 109 db
Eladó Érdi egyéb telek hirdetés (24758517)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 857 m2
Szobaszám: n/a
Családi ház álom PANORÁMÁVAL Kezdje itt új életét egy exkluzív, örökpanorámás telken, ahol minden adott a családi álomotthon m...
56 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (62625216)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 540 m2
Szobaszám: 3
Nagy teraszos családi HÁZ MEGVÉTELRE kínálok egy, Érden a Duna utcában, az érdliget vasútállomástól 4 perc sétára található, n...
79 900 000 HUF
887 777 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Érdi egyéb telek hirdetés (33222464)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2200 m2
Szobaszám: n/a
Érden kis ház telekkel ELADÓMegvételre kínálom Érd csendes részén lévő 2200 m2 alapterületű telket. a telken található rengeteg...
42 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (51324529)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: 788 m2
Szobaszám: 4
Modern, új építésű önálló családi ház garázzsal Érd Madárneves utcáiban – csendes, családi házas környezetben! 3% Otthon Star...
145 000 000 HUF
1 074 074 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi egyéb telek hirdetés (64375535)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1336 m2
Szobaszám: n/a
Panorámás, 1336 m² sarok építési telek eladó Érd prémium részén – Érdliget és Diósdliget határán! Érd egyik legszebb, csendes...
64 900 000 HUF
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (55744732)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 181 m2
Telekterület: 1250 m2
Szobaszám: 8
Két generációnak, vállalkozásnak vagy befektetésnek is kiváló választás! Érd kedvelt Tusculanum városrészén, aszfaltos utcában ...
109 000 000 HUF
602 209 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi tégla lakás hirdetés (46715755)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Prémium lakás, Felső Parkvárosban, csapjon le rá még most. Érd Fenyves Parkvárosban, prémium, zárt lakóparkban, eladó egy 60 ...
69 900 000 HUF
1 165 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi tégla lakás hirdetés (73376877)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Újszerű, világos, 3 szobás lakás Érd központjában tárolóval és beállóval Eladó Érd központjában egy 2021-ben épült, újszerű ál...
73 490 000 HUF
1 312 321 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi ikerház hirdetés (35441544)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 2
Eladó fél ikerház Érd központi részén 65 nmÉrd kedvelt, központi helyén kínálunk megvételre egy 65 nm-es, jó elosztású fél iker...
69 900 000 HUF
1 075 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (97945835)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 862 m2
Szobaszám: 6
Érd Tárnoki út közelében eladó! 140 Nm-es, tetőtér beépítéses családi ház. Tetőtérben 4 hálószoba, fürdőszoba lesz kialakítv...
110 000 000 HUF
785 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (92445277)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 817 m2
Szobaszám: 3
Gyönyörű környezetben eladó családi ház a fák ölelésében! Keresett részen Érd Parkváros fa neves utcák egyikében található. Érd...
118 900 000 HUF
743 125 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (29794654)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 155 m2
Telekterület: 716 m2
Szobaszám: 6
Érden Sasváros részén, rendezett aszfaltos utcában eladó egy felújítandó, de költözhető 155nm-es családi ház. Az ingatlan alapj...
55 000 000 HUF
354 838 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (37482437)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 1369 m2
Szobaszám: 1
Érden, Ófaluban női neves utcák egyikében eladó, egy kb 30nm-es kis ház, mely szobából, és konyhából áll. Az téliesített könnyű...
37 900 000 HUF
1 263 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi lakóövezeti telek hirdetés (59773842)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1410 m2
Szobaszám: n/a
Érd Ófalu egyik legcsendesebb, biztonságos utcájában kínálok megvételre egy 684 nm-es és egy1410nm-es örökpanorámás építési tel...
25 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi lakóövezeti telek hirdetés (44647526)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2017 m2
Szobaszám: n/a
Eladó építési telek Érden! Eladó egy 2017 négyzetméteres, Lke-7 besorolású építési telek Érd egyik nyugodt, mégis kiválóan megk...
23 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi lakóövezeti telek hirdetés (24445278)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1389 m2
Szobaszám: n/a
Érden Kálvária hegyen eladó egy örök panorámás sík telek, amely tökéletes lehetőség azok számára, akik a természet közelében ke...
14 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi ikerház hirdetés (43333395)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 560 m2
Szobaszám: 5
Érd, postástelepen, Riminyáki úton, 5 szobás, felújítandó 120 nm-es társasház eladó! Az ingatlan osztatlan közös tulajdonrészű,...
71 500 000 HUF
595 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (72327532)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 473 m2
Szobaszám: 3
Érden, Érdliget központi részén eladó egy klasszikus kádárkocka típusú családi ház! A 100 m2-es ingatlan egy 473 m2-es, sík f...
64 900 000 HUF
649 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi ikerház hirdetés (54794392)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 119 m2
Telekterület: 410 m2
Szobaszám: 3
Érd Dombosváros új építésű házakkal beépített részén kínálok megvételre egy ikerházfelet. a lakások jogilag rendezettek, egymás...
69 900 000 HUF
587 394 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (79435527)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 220 m2
Telekterület: 922 m2
Szobaszám: 5
Érden, az egyik legkedveltebb kertvárosi részen, érdligeten kínálunk megvételre egy kivételes adottságokkal rendelkező, 140 m2...
69 900 000 HUF
317 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó ingatlant Érden?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal