Eladó ingatlan Érd (1109 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 1 109 db
Eladó Érdi családi ház hirdetés (38823473)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 576 m2
Szobaszám: 4
Érd Parkváros – Tágas családi ház kerttel Érd Parkváros nyugodt, kertvárosi részén kínálunk megvételre egy nagyon jó állapotú,...
129 000 000 HUF
921 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi lakóövezeti telek hirdetés (64437435)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1552 m2
Szobaszám: n/a
Eladó Érd Tusculánum városrészében egy 1552 m²-es telek. - LKe övezeti besorolású lakóövezeti telek - 30%-os beépíthetőség - ö...
75 000 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Érdi sorház hirdetés (44332629)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 129 m2
Telekterület: 631 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
CSOK kedvezmények december végéig, ragadd meg az ALKALMAT! ÉRD parkvárosban, modern, új építésű, minőségi anyagokból épült, 6...
115 000 000 HUF
891 472 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi sorház hirdetés (79957263)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: 631 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
99 990 000 HUF
961 442 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi sorház hirdetés (64882534)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 631 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
CSOK kedvezmények december végéig, ragadd meg az ALKALMAT! ! ! ÉRD parkvárosban, modern, új építésű, minőségi anyagokból épül...
98 300 000 HUF
910 185 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi lakóövezeti telek hirdetés (54113831)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 704 m2
Szobaszám: n/a
Befektetőknek figyelem! ÉRDEN városközpontban a stop shop szomszédságában mégis csendes helyen, vt-2/z besorolású, társasházak...
79 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi lakóövezeti telek hirdetés (85833599)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1515 m2
Szobaszám: n/a
Érd parkvárosban, panorámás, 1515 nm-s, belterületi, építési telek ELADÓ! Övezeti besorolás: Lke-1/h. Mérete: 18 m * 82 m. ...
44 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi lakóövezeti telek hirdetés (92313335)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1515 m2
Szobaszám: n/a
Érd parkvárosban, örökpanorámás, 1515 nm-s, építési telek eladó! GYÖNYÖRŰ napfelkelte, madárcsicsergős és nyugodt nappalok, h...
54 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi lakóövezeti telek hirdetés (82414658)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 3030 m2
Szobaszám: n/a
Érd parkvárosban, örökpanorámás, 3030 nm-s, építési telek eladó! GYÖNYÖRŰ napfelkelte, madárcsicsergős és nyugodt nappalok, h...
99 800 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (38991447)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 280 m2
Telekterület: 819 m2
Szobaszám: 5
Érdligeten, csendes, közkedvelt utcában, 2 generációs családi ház eladó! A 818 nm-s telken két ház található, melyek két külö...
120 000 000 HUF
428 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (98434834)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 340 m2
Telekterület: 761 m2
Szobaszám: 11
Két ház egy TELKEN! ! Megvételre kínálok Érd-Parkvárosban, központi elhelyezkedés mellett, kúttal, több autóbeállási lehetősé...
249 000 000 HUF
732 352 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi iroda irodaházban hirdetés (45332542)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Irodák vételi lehetősége. ÉRD közlekedési csomópontja / m6, 7, 6, /közelében! A projekt létrejötte lehetőséget nyújt azon vá...
35 200 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (47127952)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 420 m2
Telekterület: 1928 m2
Szobaszám: 8
Befektetők, összeköltözők FIGYELEM! ÉRD-PARKVÁROSBAN, 1928 nm-s telken, 2 lakásos, 420 nm-s, 8 szobás, 3 fürdőszobás családi ...
320 000 000 HUF
761 904 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (75233545)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 420 m2
Telekterület: 1208 m2
Szobaszám: 8
Befektetők, összeköltözők FIGYELEM! ÉRD-PARKVÁROSBAN, 1208 nm-s telken, 2 lakásos, 420 nm-s, 8 szobás, 3 fürdőszobás családi ...
260 000 000 HUF
619 047 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (44274932)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 195 m2
Telekterület: 850 m2
Szobaszám: 5
Érd parkvárosban, faneves utcában található, 2 generációs családi ház keresi új tulajdonosát --- KÖRNYÉK: ÉRD egyik legjobb ré...
198 000 000 HUF
1 015 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (83953958)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: 1088 m2
Szobaszám: 6
Teljesen felújított két generációs családi ház Érd dombosvárosban ELADÓ! A két szintes családi ház 1088 nm-es telken a 190 nm...
165 000 000 HUF
868 421 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi egyéb fejlesztési terület hirdetés (39278449)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 8244 m2
Szobaszám: n/a
Eladó ipari telek Érden, a m0 és m6 autópályák találkozásánál. Kivételes lehetőség a legdinamikusabban fejlődő ipari zónában!...
950 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi iroda irodaházban hirdetés (94431342)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Érd városközpontjában található, két szintes üzletházban üzlethelyiségek és irodák megvásárolhatók, előszerződéssel leköthetőek...
55 490 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (33982331)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 183 m2
Telekterület: 5600 m2
Szobaszám: 5
5600 Nm - ez nem pusztán egy telek. Ez birtok. Rengeteg LEHETŐSÉGGEL CSALÁDI birtok, álattartás, növény termesztés, lovarda és...
179 000 000 HUF
978 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (63263848)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 220 m2
Telekterület: 1785 m2
Szobaszám: 5
Csak nálunk! Érd-Tusculánum részen kertvárosi részén, eladásra kínálok egy nagyon szép önálló helyrajzi számon lévő 1785 m² tel...
175 900 000 HUF
799 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó ingatlant Érden?