Eladó ingatlanok 70 millióig (59440 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 59 440 db
Eladó Kiskörei hétvégi ház hirdetés (63743187)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Tisza-tó eladó Kisköre NYARALÓ Kiváló lehetőség hiszen egy könnyed pár perces sétára található a kikötő és így egyben a Tisza-...
27 900 000 HUF
620 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hevesi családi ház hirdetés (44538223)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 7467 m2
Szobaszám: 2
Egy igazán stílusos felújított modern családi ház eladó Heves külterületi részén, ezt a területet Alatka névvel találjuk meg a ...
55 000 000 HUF
846 153 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Jászágói családi ház hirdetés (75339535)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 5001 m2
Szobaszám: 2
Szívesen lakna egy kis településen, ahol nyugodt pihentető életet lehet élni zavartalanul? Mégis legyen a közelben könnyen elér...
18 900 000 HUF
242 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hevesi családi ház hirdetés (59332978)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: 900 m2
Szobaszám: 3
Eladó Heves településen egy kocka családi ház, 102 nm hasznos alapterülettel, 3 külön álló szoba, konyha - előtér, fürdő és toa...
15 900 000 HUF
155 882 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Átányi családi ház hirdetés (84535537)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 900 m2
Szobaszám: 4
Otthonos tágas családi ház Átányban! Az eladó családi ház 145 m² alapterületű, 900 m²-es telken helyezkedik el, 4 különnyíló ...
22 900 000 HUF
157 931 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászapáti családi ház hirdetés (43797289)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 162 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 5
***Jászapáti kedvelt részén családi kertvárosi övezetben egy tágas családi ház eladó sorba került. *** *** a házhoz kis méretű...
34 900 000 HUF
215 432 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Markazi családi ház hirdetés (33773979)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 900 m2
Szobaszám: 3
***Markaz gyönyörű településén eladó központból nyíló gyönyörű csendes mellékutcában családi ház. *** *** Az ingatlan különleg...
52 000 000 HUF
693 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tenki családi ház hirdetés (69387928)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 2
Eladó Heves megye, Tenk településen részben felújított családi ház csendes mellékutcában. Az ingatlan részben felújított, azaz ...
22 900 000 HUF
381 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászalsószentgyörgyi családi ház hirdetés (32489375)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 1051 m2
Szobaszám: 4
***** Jászalsószentgyörgy településen eladó felújítandó családi ház. ****** ***** Remek lehetőség, hiszen 2 gyermekes CSOK-ra ...
11 900 000 HUF
146 913 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kerecsendi családi ház hirdetés (55922242)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: 901 m2
Szobaszám: 4
Nagyszerű lehetőség Kerecsend nyugodt részén! Eladásra kínálunk egy 106 m²-es, felújítandó családi házat Kerecsend települése...
15 900 000 HUF
150 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hevesi családi ház hirdetés (77953336)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1335 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Heves városában kiváló helyen, mellékutcában, ahol pár percre található óvoda, általános iskola és a város kö...
25 500 000 HUF
364 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (36342978)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó napfényes, erkélyes lakás kiváló lokációval a Budapest XXI. kerületében, Csepelen! A Kossuth Lajos utca egyik panelprog...
58 500 000 HUF
1 008 620 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (14848437)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
10. kerület központjához közel, a Mádi utcában eladó egy teljes mértékben, minőségi anyagokkal felújított 27 nm-es + 6 nm galér...
48 400 000 HUF
1 792 592 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (23132493)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó 3%-os Otthon Start hitelre alkalmas 73 m²-es lakás Rákoskeresztúron, zöldövezeti környezetben Budapest XVII. kerületébe...
69 900 000 HUF
957 534 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési házrész hirdetés (94798561)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 2
Vecsésen a Vasút állomás közelében kínálom megvételre ezt a 67 nm alapterülettel rendelkező családi házat a hozzá tartozó 500 n...
67 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (42769375)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest x. kerületének Kőbánya - Városközpont részén, 63 nm nagyságú, teljes körűen felújított lakás eladó! Három külön nyíl...
64 900 000 HUF
1 030 158 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászapáti családi ház hirdetés (99989934)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 288 m2
Szobaszám: 3
Világos családi otthon Jászapátin – kiváló elosztással Eladásra kínálunk Jászapátiban, az Ivanics utcában, egy részben felújít...
16 000 000 HUF
200 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (55734763)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Teljesen felújított, galériás 2 szobás lakás eladó a 10. kerület csendes kertvárosi részén! Eladásra kínálok egy 35 m²-es, te...
48 000 000 HUF
1 371 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (54349736)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított, napfényes otthon extrákkal az Újhegyi lakótelepen! Budapest x. kerület, 50 nm, v. emelet, azonnal költözhető. Lif...
69 000 000 HUF
1 380 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (36878748)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kényelmes otthon, remek elhelyezkedéssel Kőbánya szívében! Ez a világos, jól kialakított lakás tökéletes választás lehet akár...
65 490 000 HUF
963 088 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal