Eladó ingatlanok 70 millióig (59439 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 59 439 db
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (17441357)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
HU NAPFÉNYES lakás a klinikáknál, egyetemek közelében — kiváló befektetés vagy első OTTHON Eladó egy világos, nyugati tájolás...
44 900 000 HUF
1 069 047 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Monorierdői családi ház hirdetés (62796345)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: 893 m2
Szobaszám: 3
Befektetők figyelem! Monoron 893 nm telek, 117 nm-es HÁZZAL! Monoron kínálok megvételre egy 893 nm-es, amelyen egy 2012-ben é...
50 000 000 HUF
427 350 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest X. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (71768531)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kiváló lehetőség a x. kerületben 3 szobás, földszinti panel lakás azonnali költözéssel! Eladó Budapest x. kerületében egy 3 s...
63 490 000 HUF
1 007 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (23733757)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó napfényes, erkélyes lakás kiváló lokációval a Budapest XXI. kerületében, Csepelen! a Kossuth Lajos utca egyik panelprogra...
58 500 000 HUF
1 008 620 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (43773423)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó napfényes, erkélyes lakás kiváló lokációval a Budapest XXI. kerületében, Csepelen! A Kossuth Lajos utca egyik panelprog...
58 500 000 HUF
1 008 620 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Erdőteleki családi ház hirdetés (72991975)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 997 m2
Szobaszám: 2
Ideális lehetőség Erdőteleken: eladó családi ház nagy telekkel! A Heves megyei Erdőteleken kínálunk eladásra egy 1970-es évek...
9 900 000 HUF
152 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hevesi családi ház hirdetés (37343377)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 3500 m2
Szobaszám: 2
Teljeskörűen felújított, kétszintes családi ház eladó Hevesen, 3495 m²-es telekkel! Az ingatlan 1980-as években épült tégla f...
39 900 000 HUF
570 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hevesi tégla lakás hirdetés (24533492)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kényelmes, felújított lakás parkra néző kilátással Hevesben Első lakáskeresőknek, családoknak vagy pároknak ajánlom ezt a 54 m...
32 900 000 HUF
609 259 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hevesi családi ház hirdetés (75428563)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: 958 m2
Szobaszám: 3
Felújítandó családi ház Heves szívében – kitűnő lehetőség saját igények szerint! Ez a Heves városában, nyugodt, csendes körny...
18 000 000 HUF
260 869 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Hevesi családi ház hirdetés (33757433)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 5800 m2
Szobaszám: 2
Felújított tégla ház hatalmas telekkel Hevesen Heves város Kapitányhegy részén kínálunk eladásra egy 67 m²-es, kétszintes, tég...
39 900 000 HUF
595 522 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi házrész hirdetés (33463758)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 2
Budapest, 23. kerületben eladó, egy 71m2-es, kétszobás, földszintes elrendezésű, takaros kis ház, saját garázzsal. Az ingatlanb...
55 000 000 HUF
774 647 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hevesi családi ház hirdetés (94331395)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 3405 m2
Szobaszám: 4
Egy igazán minden igényt kielégítő vidéki családi házat szeretnék ajánlani Hevesen központhoz közel egy csendes mellékutcában. ...
55 900 000 HUF
328 823 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (72345527)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Újpest Városkapu közelében, ! ! Csendes mellék utcában elhelyezkedő, második emeleti, egy szobás, nyugati fekvésű 37nm-es, teh...
52 500 000 HUF
1 418 918 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kétbodonyi családi ház hirdetés (34356383)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 129 m2
Telekterület: 2000 m2
Szobaszám: 3
Eladó örökpanorámás családi ház a Cserhát szívében – Kétbodonyban! Festői környezetben, Nógrád megye egyik legszebb részén kín...
35 500 000 HUF
275 193 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (52453329)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított 51 NM-es, erkélyes lakás nagy konyhával! ! AZ izzó LAKÓTELEPENEladó Újpest kertvárosias környezetében található, t...
67 000 000 HUF
1 313 725 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (49237656)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó garzon lakás Káposztásmegyeren! Azonnal költözhető! ! Káposztásmegyer egyik legkedveltebb részén, a Kordován téren kíná...
53 000 000 HUF
1 472 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bökönyi családi ház hirdetés (95429632)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1200 m2
Szobaszám: 3
Bököny csendes részén kiváló állapotú családi ház ELADÓ! Alapterület 80 nm Tégla építésű, műanyag nyílászárók, redőny, Mind...
20 000 000 HUF
250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kondorosi családi ház hirdetés (55937446)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 887 m2
Szobaszám: 4
Négyszobás, étkezős családi ház Kondoroson ELADÓ Kondoroson kínálunk eladásra egy tégla falazatú négy szobás, étkezős, két fürd...
25 000 000 HUF
166 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúsámsoni külterületi telek hirdetés (18677333)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 900 m2
Szobaszám: n/a
Debrecen vonzáskörzetében, Sámsonkert központjához közel, a Szűcs utcával párhuzamos utcában eladó egy 900 nm-es telek. -A te...
14 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (75647335)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kecskeméten, a Rávágy téren eladó egy 3. emeleti 41 nm-es, 1 szobás, erkélyes lakás. Az ingatlan tehermentes, azonnal birtokba ...
34 900 000 HUF
851 219 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal