Eladó ingatlanok 70 millióig (59258 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 59 258 db
Eladó Iregszemcsei családi ház hirdetés (31843614)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 605 m2
Szobaszám: 3
Iregszemcsén eladó egy 86 m2 alapterületű, felújított családi ház, amely egy 605 m2-es telken helyezkedik el, mindössze 28 km-r...
28 900 000 HUF
336 046 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (33828733)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Újbudai, parkra néző, világos lakás kiváló közlekedési adottságok mellett! A 11. kerület közkedvelt részén, Újbudán eladó egy ...
67 400 000 HUF
1 872 222 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (46499638)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Csendes és világos lakás kiváló közlekedési adottságok mellett! A 13. kerület központi részén, az Árpád-híd, a Vizafogó és Ago...
58 900 000 HUF
1 636 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonfenyvesi családi ház hirdetés (35774884)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 4
Családi ház a Balatonon! Balatonfenyves csendes utcájában, 500 méterre a kikötőtől és a központi strandtól eladó ez a 80-as é...
62 900 000 HUF
629 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi házrész hirdetés (34762359)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: 440 m2
Szobaszám: 3
Budapest XVII. kerület – rákoshegyen eladó egy 101 négyzetméteres, külön bejárattal rendelkező, külön órázott földszinti házrés...
69 900 000 HUF
692 079 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi egyéb lakás hirdetés (52974244)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Kőbánya városközpontjában, a x. kerület közkedvelt Laposdűlő részén kínálunk megvételre egy 4. emeleti, 67 négyzetméteres, 2+1 ...
65 900 000 HUF
983 582 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (69748928)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Békásmegyer hegy felőli oldalán eladó egy 52 nm-es, 1, 5 szobás, dupla loggiás, panorámás lakás a 11. emeleten! A magas emele...
60 900 000 HUF
1 171 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (33234523)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladásra kínálunk Budapest XXI. kerületének kedvelt részén egy 35 négyzetméteres, 1 szobás, erkélyes lakást. Az ingatlan egy ...
49 500 000 HUF
1 414 285 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (44957798)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó egy azonnal költözhető, kiváló állapotú, 46 nm-es, 1+1 félszobás lakás Budapest XXI. kerületében. Az ingatlan teljes vi...
51 900 000 HUF
1 128 260 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti házrész hirdetés (94454742)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: 120 m2
Szobaszám: 3
Dunaharaszti kedvelt részén, Petőfitelepen, a Bezerédi lakópark közvetlen közelében eladó egy 41 nm-es, kétszintes (tetőtér-beé...
67 000 000 HUF
1 634 146 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti házrész hirdetés (44365758)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Dunaharaszti kedvelt részén, Petőfitelepen, a Bezerédi lakópark közvetlen közelében eladó egy 28 nm-es, kétszintes (tetőtér-beé...
35 000 000 HUF
1 250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi panel lakás hirdetés (74234141)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Van egy hely Budafokon, ahol a reggeli kávé az erkélyen kezdődik… és a nyugalom nem luxus, hanem alapérzés. Budapest XXII. ke...
69 500 000 HUF
1 390 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárvári családi ház hirdetés (56438843)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 111 m2
Telekterület: 693 m2
Szobaszám: 3
Sárváron kertvárosias környezetben, családi ház eladó. A 111 m2-es ingatlanban 3 szoba, konyha+étkező, kamra. Fürdőszoba, wc, ...
66 000 000 HUF
594 594 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (18493731)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Zuglóban, az Egressy útnál – a Stefánia út és a Városliget, Puskás Stadion közelében eladó egy világos, újszerű lakás! XIV. ke...
61 000 000 HUF
1 605 263 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi lakóövezeti telek hirdetés (48257335)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 617 m2
Szobaszám: n/a
Szigetszentmiklóson, Czuczor szigeten, Czuczor szigeti úton, Duna parthoz közeli, 617 nm-es, belterületi, üres telek eladó. Üd...
29 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (78469472)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó lakás a IV. kerületben, a Liszt Ferenc utcában, a Metrodom Panoráma lakópark szomszédságában! Kiváló lehetőség befektet...
51 990 000 HUF
1 405 135 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti sorház hirdetés (44853443)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 214 m2
Szobaszám: 2
Otthonok és Megoldások! Kecskemét, Petőfivárosban, 214 nm telken, 2 szobás, 62 nm, téglaépítésű, sorház eladó. A ház 2025 ele...
49 900 000 HUF
804 838 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Újudvari lakóövezeti telek hirdetés (84235973)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1041 m2
Szobaszám: n/a
Eladó Újudvar külterületén, a Dalos-hegyen található, 1041 m² alapterületű zártkerti ingatlan, „szőlő és gazdasági épület” megn...
2 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (82432244)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
✨ Prémium életérzés Zuglóban – teljes körűen felújított, azonnal költözhető design otthon Az otthon start programra az ingatla...
54 500 000 HUF
1 267 441 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bernecebaráti családi ház hirdetés (47414727)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 155 m2
Telekterület: 1045 m2
Szobaszám: 4
Budapesttől egy órára, Pest megye egyik legszebb szegletében, a festői Bernecebarátiban kínálunk eladásra egy 155 m²-es, 4 szob...
42 000 000 HUF
270 967 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal