Eladó ingatlanok 70 millióig (59549 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 59 549 db
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (25854933)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó tégla lakás Nyíregyházán, a Toldi utcában! Nyíregyháza közkedvelt részén, a Toldi utcában eladó egy 36 nm-es, 1. emelet...
31 000 000 HUF
861 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (18254346)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Tágas belvárosi otthon Nyíregyháza szívében - belső szintes, 115 nm-es lakás két erkéllyel! Otthon Start Programra alkalmas! ...
59 900 000 HUF
520 869 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nyíregyházai üdülőövezeti telek hirdetés (34796255)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 739 m2
Szobaszám: n/a
Eladó modern, új építésű üdülő császárszálláson? Kiváló befektetési LEHETŐSÉG! Eladásra kínálunk egy modern megjelenésű, minde...
52 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykállói házrész hirdetés (93339343)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 1
Eladó kedvező árú lakóingatlan garázzsal Nagykálló központjában! Otthon start programra alkalmas! Nagykálló városközpontjában...
18 500 000 HUF
430 232 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Balkányi családi ház hirdetés (37359337)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 9403 m2
Szobaszám: 3
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye, Balkány, 100 nm-es családi ház eladó. Az ingatlan központban található, 9403 nm gazdálkodásra ...
23 900 000 HUF
239 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kálmánházai családi ház hirdetés (55158552)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 151 m2
Telekterület: 1591 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Kiváló állapotú, duplakomfortos, napelemes családi ház eladó Kálmánházán - gazdálkodásra, vállalkozásra és nagycsaládosoknak is...
65 000 000 HUF
430 463 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balkányi családi ház hirdetés (84437144)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1061 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó családi ház Balkány központjához közel! Balkány szívéhez közel, mindössze néhány perc sétára található ez a 100 nm alapt...
35 000 000 HUF
350 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Biri családi ház hirdetés (87994614)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 5620 m2
Szobaszám: 2
Biriben, a település központjához közel, mégis csendes és nyugodt környezetben található ez a 75 négyzetméter alapterületű inga...
20 000 000 HUF
266 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kálmánházai családi ház hirdetés (21284632)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: 3020 m2
Szobaszám: 3
Eladó tágas családi ház Kálmánházán nagy telekkel és barátságos környéken! Kálmánháza csendes, rendezett utcájában eladó egy 1...
29 999 990 HUF
263 157 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykállói családi ház hirdetés (73826989)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 11293 m2
Szobaszám: 1
Eladó Ház Nagykálló-Ludastó Szívében. Egyedülálló Lehetőség Természetközeli Életre! Irányár: 12 500 000 Ft Alapterület: 50 nm ...
12 500 000 HUF
250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (59237363)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó erkélyes, 2 szobás lakás Nyíregyházán, kiváló elhelyezkedéssel! Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye székhelyén, Nyíregyházá...
44 900 000 HUF
816 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (42427324)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Belvároshoz közel, a Deák Ferenc utcán eladó egy szigetelt, tégla falazatú társasházban 3. emeleti, 55 négyzetméteres, 2 szobás...
38 200 000 HUF
694 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (13425439)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Ideális első otthon és biztos befektetés, eladó tetőtéri lakás az Érkertben Nyíregyháza Érkert városrészén eladó egy 42 m-es, ...
41 900 000 HUF
997 619 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (92757374)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Belvárosi 52 nm-es, 1 emeleti lakás alacsony rezsivel eladó. Nyíregyháza szívében, egy 2000-ben épült, rendezett társasház 1. ...
55 200 000 HUF
1 061 538 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (56374993)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó lakás Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegyében Nyíregyháza belvárosában! Kiváló lehetőség befektetőknek és fiatal pároknak egy...
58 000 000 HUF
753 246 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykállói családi ház hirdetés (22367544)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1441 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Nagykállóban! Nagykálló csendes részén eladó egy 120 nm alapterületű, tehermentes családi ház, amely azonna...
35 000 000 HUF
291 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (81789365)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 4610 m2
Szobaszám: 2
Eladó Nyíregyházán, a Kerék utcán egy 90 m2-es családi ház, amely egy 4610 m2-es, teljesen körbekerített és kamerázott telken h...
54 990 000 HUF
611 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Biri hétvégi ház hirdetés (56219777)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 3000 m2
Szobaszám: 2
Biriben nagyon csendes helyen elhelyezkedő, 65 nm alapterületű, 2 szoba, konyhás családi ház eladó. A ház egy zsákutca végén t...
17 500 000 HUF
269 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Napkori családi ház hirdetés (57433295)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: 2260 m2
Szobaszám: 2
Napkor csendes, rendezett utcájában eladó egy 79 négyzetméter hasznos alapterületű családi ház, amely két külön nyíló szobával,...
26 400 000 HUF
334 177 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dögei családi ház hirdetés (55247344)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1350 m2
Szobaszám: 3
Kisvárdától 2 km-re, Döge csendes utcájában eladóvá vált egy 93 nm-es lakórészű ház. a 3 szintes épület szerkezete szilikát, a ...
25 000 000 HUF
250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal