Eladó ingatlan Felcsút (32 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 32 db
Eladó Felcsúti családi ház hirdetés (87284239)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 165 m2
Telekterület: 1110 m2
Szobaszám: 3
3%-Os Otthon Start Hitelre alkalmas ingatlan! Felcsút csendes aszfaltozott mellékutcájában kínálunk eladásra egy 165 nm-es alap...
141 000 000 HUF
854 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Felcsúti családi ház hirdetés (37279935)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 1582 m2
Szobaszám: 3
Felcsúton árnyas kertben, lakható parasztház eladó! Felcsút mellékutcájában áll a közel 100 éves, vályogból készült, masszív,...
49 000 000 HUF
556 818 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Felcsúti lakóövezeti telek hirdetés (49367455)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1766 m2
Szobaszám: n/a
Felcsúton panorámás építési telek eladó! Felcsút mellékutcájában, a kisvasút szomszédságában 1766 nm-es, nyeles telek eladó! A telek kb. Fele fás, ligetes, két ásott kút található benne. Várom hívását! Virág Magdolna +36309771002 Referencia szám: tk033913-ml
17 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Felcsúti családi ház hirdetés (24895334)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 1110 m2
Szobaszám: 3
3%-Os Otthon Start Hitelre alkalmas ingatlan! Felcsút csendes aszfaltozott mellékutcájában kínálunk eladásra egy 90 nm-es alapt...
141 000 000 HUF
1 484 210 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Felcsúti lakóövezeti telek hirdetés (32439544)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1436 m2
Szobaszám: n/a
Álmai otthona helye: Építési telek eladó Felcsúton! Eladásra kínálok Felcsút egyik csendes, családi házas övezetében egy 1436...
25 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Felcsúti családi ház hirdetés (23744948)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: 1431 m2
Szobaszám: 4
Olyan egyedi tervezésű, impozáns családi otthont keresel, ahol a magánszféra megléte mellett a meghitt pillanatok is örök érvén...
95 000 000 HUF
703 703 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Felcsúti lakóövezeti telek hirdetés (52763969)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1766 m2
Szobaszám: n/a
Felcsúton egy csendes családias utcában ez a 1766 m2-es telek keresi új tulajdonosát akinek fontos a nyugalom és a kertvárosi c...
17 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Felcsúti családi ház hirdetés (34483537)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1017 m2
Szobaszám: 4
Eladó egy lenyűgöző, modern kialakítású téglaépítésű ingatlan, napfényes terekkel, panorámás telken, 100 négyzetméteres terület...
110 000 000 HUF
1 100 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Felcsúti családi ház hirdetés (65391285)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 201 m2
Telekterület: 769 m2
Szobaszám: 4
Igényes, energiatakarékos családi ház eladó Felcsút zöldövezetében, mégis közel az M1-es autópályához. Felcsút egyik legcsendes...
170 000 000 HUF
845 771 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Felcsúti családi ház hirdetés (74237483)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1017 m2
Szobaszám: 4
110 000 000 HUF
1 100 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Felcsúti családi ház hirdetés (29778398)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 1187 m2
Szobaszám: 2
Felcsút központi részén eladó egy 1973-ban épített, sóskúti kőből készült 72 m²-es családi ház, 1187 m²-es, beépíthető telekkel...
47 000 000 HUF
652 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Felcsúti családi ház hirdetés (93995965)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 987 m2
Szobaszám: 3
Eladó egy közepes állapotú családi ház Felcsút kertvárosi részén, a Kossuth utcában. A ház 75 m2 alakítható terekkel rendelke...
47 000 000 HUF
626 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Felcsúti családi ház hirdetés (15717932)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 1119 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Budapesttől 35 km-re, Felcsúton kínálunk megvételre egy nettó 85 nm-es, 3 szobás, önálló családi házat 1200 nm-es összközműves ...
64 900 000 HUF
763 529 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Felcsúti családi ház hirdetés (75564327)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1017 m2
Szobaszám: 4
110 000 000 HUF
1 100 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Felcsúti családi ház hirdetés (39487495)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1017 m2
Szobaszám: 4
110 000 000 HUF
1 100 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Felcsúti családi ház hirdetés (49558484)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1017 m2
Szobaszám: 4
110 000 000 HUF
1 100 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Felcsúti családi ház hirdetés (37543394)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1017 m2
Szobaszám: 4
110 000 000 HUF
1 100 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Felcsúti családi ház hirdetés (55342587)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 1119 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
64 900 000 HUF
763 529 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Felcsúti lakóövezeti telek hirdetés (49536843)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 3249 m2
Szobaszám: n/a
Felcsúton megosztható, 4 lakás építésére alkalmas építési telek eladó! Erdő, patakpart, tópart, kisvasút közelében található ...
58 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Felcsúti családi ház hirdetés (32966375)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 1187 m2
Szobaszám: 2
Kiváló befektetés Felcsút szívében! 1187 M²-es telek sóskúti kőházzal Leírás: Építkezne, bővítene vagy befektetne? Itt a lehet...
47 000 000 HUF
652 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó ingatlant Felcsúton?
← Előző oldal1 / 2 Következő oldal →

Hasznos tudnivalók

Eladó ingatlanok Felcsúton? Felcsúton különböző típusú ingatlanok között böngészhetsz – itt listázódnak az eladó házak, lakások, telkek, nyaralók és irodák is. Ez a Fejér megyei falu nyugodt, természetközeli környezetével és a városoknál alacsonyabb ingatlanáraival vonzó lehetőséget kínál. A helyi kínálat főként házakból és telkekből áll, kisebb alapterületű, praktikus megoldásokkal. Ha már van elképzelésed arról, hogy milyen ingatlan lenne ideális, akkor érdemes kategóriát választani, vagy itt láthatod az eladó Felcsúti házakat, itt az eladó lakásokat Felcsúton, ezen az oldalon az eladó Felcsúti telkeket.