Eladó ingatlanok (128985 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 128 985 db
Eladó Nyíregyházai lakóövezeti telek hirdetés (29143448)
22 perce a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: n/a
Nyíregyháza - Rozslétszőlő, 700 nm-es építési telek, lebontandó vályogházzal eladó! A ház jellemzői: 40 nm-es, vályog építésű,...
9 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (33439244)
22 perce a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Nyíregyházán, a Korányi Frigyes utcában eladásra kínálok egy 69 m2-es, 2 szoba + 2 félszobás elrendezésű társasházi lakást. Az ...
43 900 000 HUF
636 231 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (79531698)
22 perce a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 3
Nyíregyháza - Kőlaposon eladásra kínálok egy 104m2-es, 3 szoba + nappalis új építésű családi házat! További jellemzők:- három r...
87 500 000 HUF
841 346 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (47662535)
22 perce a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nyíregyházán, a belváros közelében eladásra kínálok egy 57 nm-es, nappali + 1 szobás társasházi lakást. Az ingatlan a Vasvári P...
49 900 000 HUF
875 438 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai sorház hirdetés (73795239)
22 perce a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 137 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 5
Nyíregyháza - Ságvári kertváros kedvelt részén, 137 nm-es, nappali + 4 szobás, téglaépítésű, szigetelt, duplakomfortos sorház, ...
88 900 000 HUF
648 905 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (57993875)
22 perce a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Nyíregyháza kedvelt részén, az Északi körút található ez a 43 nm-es, második emeleti, jó állapotú téglalakás. Az ingatlan 1+1 k...
37 900 000 HUF
881 395 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (27459873)
23 perce a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Nyíregyháza, Északi körúton eladásra kínálok egy 43m2-es, 1+1 szobás, jó állapotú lakást! További jellemzők:- felújított fürdős...
37 900 000 HUF
881 395 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai tégla lakás hirdetés (34767865)
46 perce a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó Baja kedvelt részén, az Alvégi városrészen egy 88 m²-es, 2005-ben épült, 8 lakásos társasház 1. emeletén található tégla ...
59 900 000 HUF
680 681 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánoshalmai családi ház hirdetés (15746592)
46 perce a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 287 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Bács- Kiskun vármegye Jánoshalma, központhoz közeli utcájában 342 nm-es telken bruttó 287 nm-es, háromszintes, napelemmel felsz...
39 999 000 HUF
139 369 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni ikerház hirdetés (17182929)
46 perce a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen, Kerekes-telepen 130 nm-es, tetőtér beépítéses, iker családi ház, 1050 nm telekkel eladó. Befektetésre kiváló lehetősé...
105 000 000 HUF
807 692 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni sorház hirdetés (95447634)
46 perce a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 220 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 6
Építkezés helyett kész, alacsony rezsijű családi otthon Akadémiakertben – 220 m², dupla garázs, intim kert Van az a pont, amik...
172 000 000 HUF
781 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (24349383)
46 perce a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2853 m2
Szobaszám: n/a
Sopronban a Fehér úton eladó egy 2853 nm-s szántó besorolású, 40 x 70 m-s 8. 42 Aranykorona értékű terület. a telken közművek nincsenek, villany a közelben. a terület sík, fűvel borított, 2 utcára néző. (Hivatkozási szám: m127009)
7 700 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (59823374)
46 perce a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen belvárosának szívében, a Hal közben eladó egy 70 m²-es tégla építésű lakás liftes társasházban. Elrendezése: nappali +...
94 500 000 HUF
1 350 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (35527473)
46 perce a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Modern otthon, prémium minőség, alacsony rezsi Nincs szükség további keresgélésre, ha egy igazán minőségi, hosszú távon is ért...
95 000 000 HUF
1 010 638 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúsámsoni lakóövezeti telek hirdetés (84733743)
47 perce a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2181 m2
Szobaszám: n/a
30 %-Ban beépíthető - 25 méter utcafronti szélesség - 4 méter építménymagasság - Szabadon álló beépítési mód - 2 lakás építésér...
25 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai tégla lakás hirdetés (45212934)
47 perce a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Baja kedvelt, belvárosközeli alvégi városrészén egy 2008-ban épült, társasház első emeletén található, 66 m²-es, 2 szoba ...
53 990 000 HUF
818 030 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári családi ház hirdetés (38527944)
47 perce a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Székesfehérváron, a 7-es út (Kadocsa út) környékén eladóvá vált ez a 120 nm-es családi ház. A ház egy 540 nm-es telken fekvő,...
70 000 000 HUF
583 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszalúci családi ház hirdetés (46875447)
47 perce a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 132 m2
Telekterület: 850 m2
Szobaszám: 5
Eladásra kínálunk Tiszalúcon egy jó állapotú, 132 m²-es, tetőtér-beépítéses családi házat, amely 850 m²-es telken várja új lakó...
29 500 000 HUF
223 484 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai ikerház hirdetés (94283252)
55 perce a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 394 m2
Szobaszám: 3
Nyírszőlős egyik legcsendesebb, legkedveltebb utcájában kínálok eladásra egy új építésű, mediterrán stílusú ikerházat, amely a ...
79 900 000 HUF
726 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (73463859)
55 perce a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 247 m2
Telekterület: 2000 m2
Szobaszám: 4
Nyíregyházán, az Orosi út elején, csendes, aszfaltozott zsákutcában kínálunk megvételre egy különleges hangulatú, klasszikus st...
189 900 000 HUF
768 825 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal