Eladó ingatlanok (128899 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 128 899 db
Eladó Biatorbágyi családi ház hirdetés (79778344)
16 perce a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 285 m2
Telekterület: 701 m2
Szobaszám: 6
Biatorbágyon, különlegesség, újszerű, igényes, prémiumkategóriás, Minőségi Kivitelezésű, családi ház Eladó! 240 Nm2-es kétszint...
285 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budaörsi családi ház hirdetés (99412559)
16 perce a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 540 m2
Szobaszám: 6
Budaörs rózsadombján, a Farkasréti út egyik mellékutcájában gyönyörű környezetben eladó egy 300 m2-es családi ház, 540 nm kertt...
385 000 000 HUF
1 283 333 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Ráckevei családi ház hirdetés (63423233)
16 perce a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 154 m2
Telekterület: 1562 m2
Szobaszám: 4
Különleges lehetőség Ráckevén! ? Fedezze fel ezt az egyedi tervezésű, galériás családi házat, amely egyszerre sugároz eleganc...
130 000 000 HUF
844 155 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (95692994)
16 perce a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 743 m2
Szobaszám: 3
Érden családi házas övezetben a Bagoly u környékén 743 nm-es telken 70 nm-es teljes körűen felújított családi ház eladó. Az ép...
104 900 000 HUF
1 498 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (69777569)
16 perce a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Újpest – Pozsonyi utcában 46 m2-es, 2 szoba (+ gardróbszobás) felújítandó panellakás eladó! Az ingatlan 10 emeletes ház 3. em...
52 000 000 HUF
1 130 434 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (75927985)
16 perce a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Újpest zöldövezetében 27 m2-es, 1 szobás Erkélyes, Egyedi Mérőórás panel lakás, kulturáltan felújított négyemeletes házban! Ú...
38 500 000 HUF
1 425 925 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gárdonyi családi ház hirdetés (72297475)
16 perce a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 608 m2
Szobaszám: 3+ 2 fél
Eladó Agárd, csendes, nagyon kedvelt kertvárosi részén egy hétvégi házként nyilvántartott 81 m2-es három plusz kettő félszobás ...
59 900 000 HUF
739 506 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (87273936)
16 perce a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Dunaújváros Római városrészében egy 52 nm-es, 6. emeleti, 2 szobás, beépített erkélyes lakás, rendezett és szigetelt társasházb...
29 900 000 HUF
575 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (28954655)
16 perce a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Dunaújvárosban a Béke városrészében, parkos csendes környezetben a Tavasz utcában 47nm-es 2 szobás felújítandó lakást kínálunk ...
29 900 000 HUF
636 170 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci családi ház hirdetés (44211756)
16 perce a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: 160 m2
Szobaszám: 3
Vác belvárosközeli részén, a Duna-part közelében családi ház garázzsal eladó! Vác belvárosközeli részén, a Duna-part közvetle...
68 900 000 HUF
970 422 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi családi ház hirdetés (58477333)
16 perce a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 7
**Eladó újszerű családi ház gyönyörű kertvárosi környezetben – kiváló befektetési és többgenerációs lehetőség! ** Szeretne egy...
200 000 000 HUF
1 111 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi sorház hirdetés (53438872)
16 perce a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 160 m2
Szobaszám: 4
Kiváló ár-érték arányú sorházi ingatlan Dunakeszi Szabadságligeten Újpest-Káposztásmegyerhez közel! Ha szertne a városból kik...
152 000 000 HUF
1 688 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (95429358)
16 perce a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
XI. kerületben Őrmezőn, Új Építésű Társasházban Eladó Egy 71nm-Es (+24nm terasz+55nm kert), Lakás Napelemrendszerrel. A napel...
162 800 000 HUF
2 292 957 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Maglódi családi ház hirdetés (64994438)
16 perce a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 458 m2
Szobaszám: 3
Csak Aballa Ingatlan Kínálatában! Gyönyörű, madárcsicsergős környezetben – 3 szobás ház Maglódon, bővítési lehetőséggel Magl...
84 900 000 HUF
1 179 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (23677452)
16 perce a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Otthon Start (fix 3%) feltételeknek megfelel! Eladó egy déli fekvésű, erkélyes, saját kertkapcsolatos, felújított lakás Csill...
99 900 000 HUF
1 536 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki egyéb telek hirdetés (77373942)
16 perce a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 990 m2
Szobaszám: n/a
Eladó Építési Telek Siófok Kiliti kertvárosi részén! Siófok Kiliti csendes, kertvárosias környezetében eladó egy nyeles telek...
21 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Őrbottyáni egyéb telek hirdetés (42429662)
16 perce a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 54010 m2
Szobaszám: n/a
5 Hold föld Erdőkertesnél – panoráma, 3% beépíthetőség, tanya lehetőség 5 holdas panorámás terület Erdőkertes közvetlen közelé...
83 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi egyéb lakás hirdetés (73843694)
17 perce a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Fiatalok, befektetők - érdemes megnézni! Metró közelében eladó egy 51 nm-es, 1+1 félszobás, tágas konyhás, tehermentes, közep...
64 500 000 HUF
1 264 705 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi ikerház hirdetés (83363447)
17 perce a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: 354 m2
Szobaszám: 3
XIV. Alsórákoson családiházas övezetben 113 nm-es 1970-es években épült jó állapotú ikerházfél 354 nm-es telekkel kocsibeállóva...
149 900 000 HUF
1 326 548 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (94732986)
17 perce a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Ékszerdoboz Zugló szívében – Erkélyes garzon saját parkolóval! Eladásra kínálunk egy fiatalos, 2019-ben kialakított, 25 m²-es...
42 000 000 HUF
1 680 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal