Eladó ingatlanok (128070 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 128 070 db
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (96191735)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapesten, a XV. kerület közkedvelt részén, Pestújhelyen eladó egy 52 m²-es, nappali + 1 hálószobás, első emeleti, jó elrendez...
65 900 000 HUF
1 267 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szőcei családi ház hirdetés (38543343)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1926 m2
Szobaszám: 2
Eladó Szőcén, az Őrség egyik legnyugodtabb kis településén egy szomszédmentes, teljesen felújított tégla ház – extra lakóegység...
46 900 000 HUF
625 333 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Zalatárnoki családi ház hirdetés (94845745)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 5354 m2
Szobaszám: 2
Ha nyugalomra, térre és egy igazán szerethető otthonra vágyna, ezt a zalatárnoki családi házat érdemes megnézni! Jellemzők: ✨...
27 900 000 HUF
387 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Óhídi hétvégi ház hirdetés (99318141)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 6016 m2
Szobaszám: 1
A Balatontól alig 26 km-re, Óhíd településen kínálom megvételre ezt a vegyes (vályog, kő és tégla) falazatú, 64 nm-es nyaralót,...
11 500 000 HUF
143 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nemesapáti hétvégi ház hirdetés (78936763)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 4029 m2
Szobaszám: 1
Eladásra kínálunk egy különleges adottságokkal rendelkező, összesen 4029 nm-es, három helyrajzi számon fekvő birtokot, csendes,...
2 990 000 HUF
85 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni tégla lakás hirdetés (34244227)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A belváros szomszédságában, frekventált helyen elhelyezkedő 4 lakásos ház földszintjén ajánlom figyelmükbe ezt a 63 m2 alapterü...
59 900 000 HUF
950 793 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (34277774)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen belvárosában kínálok megvételre egy jó elosztású, 51 m²-es lakást, amely ideális saját otthonnak vagy befektetésnek is...
54 500 000 HUF
1 068 627 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budaörsi családi ház hirdetés (59797232)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 216 m2
Telekterület: 1088 m2
Szobaszám: 8
Extra Jó Lakhatási És/ Vagy BEFEKTETÉsI Lehetőség! Telek: 1088 m2 Beépíthetősége: 20 %! Földszinti meglévő lakás: 124 m2 Em...
230 000 000 HUF
1 064 814 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bánki hétvégi ház hirdetés (98754792)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 431 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Bánk csendes, kedvelt üdülőövezetében, aszfaltozott utcában kínálunk megvételre egy folyamatosan karbantartott, jó állapotú nya...
35 000 000 HUF
777 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Felsőpetényi ikerház hirdetés (92533274)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 867 m2
Szobaszám: 3
Eladó újépítésű, 98 négyzetméteres, 3 hálószobás igényesen kialakított ikerház fél Felsőpetényben. Felsőpetény egy festői fek...
79 900 000 HUF
815 306 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (73857739)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Minőségi 4 Szobás Duplakomfortos Tégla Lakás Saját Garázzsal, Zárt Tárolóval, kulturált, rendezett szép társasházban – Újpest z...
89 990 000 HUF
1 199 866 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (58922743)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Otthonos lakás az Orczy-tó környékén! Eladásra kínálok egy szépen berendezett, jó elosztású lakást az Orczy negyedben. Akik ne...
86 000 000 HUF
1 178 082 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi családi ház hirdetés (55357537)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 187 m2
Telekterület: 429 m2
Szobaszám: 7
Nagyszerű Lehetőség • Csere LehetőségÉVEL! Nagycsaládosok • Összeköltözők • Befektetők Figyelmébe! Eladó a 15. kerületben Pe...
164 900 000 HUF
881 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki egyéb lakás hirdetés (35439444)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Siófok Ezüstparton, Közvetlen Vízparti, Erkélyes, Panorámás Társasházi Lakások! A Balla Ingatlan siófoki irodája 71 lakásos t...
130 769 100 HUF
2 294 194 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (58867279)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 540 m2
Szobaszám: 2
18. kerület kertvárosias részén az Újpéteri telepen kínálunk megvételre egy földszintes, kétszobás, amerikai konyhás családi há...
88 000 000 HUF
800 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi egyéb lakás hirdetés (98437798)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Dunaújvárosban a Csillagdombi lakóparkban a város legkedveltebb övezetében egy 110nm-es 2. emeleti lakás eladó! A lakáshoz kü...
88 900 000 HUF
808 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti tégla lakás hirdetés (73662373)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk Dunaharaszti egyik legkedveltebb részén, a csendes és családias Kossuth Lajos utcában egy belső kétszintes, n...
76 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Maglódi családi ház hirdetés (39258763)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1079 m2
Szobaszám: 4
Modernizált Családi Ház Hatalmas Telekkel – Maglód, Krisztinatelep Eladásra kínálunk Maglód egyik legkedveltebb, csendes részé...
94 900 000 HUF
949 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ózdi családi ház hirdetés (68548255)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 6
A megvételre kínált ingatlan Borsod második legnagyobb városában, Ózdon, a városközponthoz közel, a Katona József úton találhat...
15 900 000 HUF
212 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi tégla lakás hirdetés (18453247)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kiváló ár-érték arányú kertkapcsolatos lakás Dunakeszi Szabadságligeten Újpest-Káposztásmegyerhez közel! Ha szertne a városbó...
109 000 000 HUF
1 493 150 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?