Eladó ingatlanok (128072 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 128 072 db
Eladó Ózdi családi ház hirdetés (68548255)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 6
A megvételre kínált ingatlan Borsod második legnagyobb városában, Ózdon, a városközponthoz közel, a Katona József úton találhat...
15 900 000 HUF
212 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi tégla lakás hirdetés (18453247)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kiváló ár-érték arányú kertkapcsolatos lakás Dunakeszi Szabadságligeten Újpest-Káposztásmegyerhez közel! Ha szertne a városbó...
109 000 000 HUF
1 493 150 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Erdőkertesi családi ház hirdetés (79742444)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 3
Új Építésű Családi Ház-Nagy Telek- Erdőkertes-3szoba-Nappali-Konyhasziget - 103 m² lakótér + 800 m² telek -3 külön nyíló szoba...
103 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi tégla lakás hirdetés (37369787)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kedvelt Részen Soroksáron Fiatalos, Teljesen Új Nappali + Két Hálós Lakás Eladó! - 75Nm + 8 Nm Kertre Néző Erkély - Nappali -...
86 900 000 HUF
1 158 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (74843415)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
X. Ker Óhegy közkedvelt városrészében a Mádi utcában eladásra kínálunk egy 5. emeleti 53 nm-es, 2 szoba + hallos, napfényes erk...
59 900 000 HUF
1 130 188 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszakécskei családi ház hirdetés (57647853)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 180 m2
Szobaszám: 3
Tiszakécske Abszolut városközpontjában, csendes, belsőportás, megosztott telken, de külön kerttel, külön bejárattal, elkülönült...
32 500 000 HUF
451 388 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (24944516)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A nyugalom szigete Zugló szívében! Zugló csendes, nyugodt utcájában, egy mindössze 6 lakásos társasházban eladásra kínálunk e...
88 000 000 HUF
1 692 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (94448435)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Százados Negyed Zuglói Hangulat a Belváros Közelében! 316 Lakás - 68, 04 nm + 18, 47 nm erkély. Hasznos alapterület: 77, 28....
128 710 000 HUF
1 671 558 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi ikerház hirdetés (42344737)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 210 m2
Szobaszám: 3
Sürgős! Készpénzes vevőknek ajánlom figyelmébe! Szinte új házat vehet akár azonnali költözés és gépkocsi beállás lehetőségéve...
76 000 000 HUF
800 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gárdonyi tégla lakás hirdetés (34435294)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 3 fél
Eladó Gárdony központjában tetőtéri, erkélyes, újszerű, nappali+3 fél szobás, 2 fürdőszobás, 2 konyhás lakás 2 lakásos tégla ép...
59 500 000 HUF
1 062 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi házrész hirdetés (38425335)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: 20 m2
Szobaszám: 1
Eladásra kínálunk Pesterzsébeten egy 28 nm-es társasházi lakást. A lakás 1 szoba, konyha, fürdőszobából áll. Rendezett 7 laká...
27 000 000 HUF
964 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mendei családi ház hirdetés (73475537)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: 1334 m2
Szobaszám: 2+ 3 fél
Mendén: 2 lakrész 1 szinten – szinte készen – szép helyen! Eladó egy új építésű, befejezésre váró földszintes családi házzal, ...
96 900 000 HUF
828 205 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (83338347)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Örs Vezér Tere Mellett –-2 Szobás-50m2-Panel-Nagyon Világos-Jó Beosztású Eladásra kínálok egy 50 m²-es, 4. emeleti, nagyon vil...
74 900 000 HUF
1 498 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nógrádi tégla lakás hirdetés (22343138)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Természetközeli, nyugodt lakókörnyezetet keres, ahol nem kell a felújítással bajlódnia? Ebben a nógrádi, belterületi házrészben...
45 200 000 HUF
821 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi ikerház hirdetés (38849927)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 146 m2
Telekterület: 441 m2
Szobaszám: 3+ 2 fél
Eladó ikerházfél a XVII. kerületben, Rákoscsabán – külön bejáratú lakrésszel, mely vállalkozásra is alkalmas! Eladásra kínálo...
119 900 000 HUF
821 232 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Taksonyi családi ház hirdetés (33925223)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 354 m2
Szobaszám: 3+ 2 fél
Vízpart közeli kényelmes otthon Taksony településen. A stabil, vasbeton alapra épült, 110 m²-es, kétszintes téglaház belső te...
94 990 000 HUF
863 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési családi ház hirdetés (34243318)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 187 m2
Telekterület: 531 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
Eladó Vecsésen, közel az Otp lakótelephez, egy 187 m2-es Önálló családi ház. Telek 531 m2. Otthon és Vállalkozás egyben/2-3 Ge...
169 900 000 HUF
908 556 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi házrész hirdetés (56999794)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 375 m2
Szobaszám: 1
Csendes, Modern Otthon Rákospalotán – 45 Nm + 18 Nm Fedett Terasszal! Nyugodt, családi házas környezetben kínálunk eladásra eg...
52 500 000 HUF
1 166 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi ikerház hirdetés (94552795)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 4
Érden, Női neves utcában, eladó egy 4 szobás, 125 nm hasznos alapterületű, teraszos, garázsos ikerház! A jó elrendezésű, napf...
113 000 000 HUF
904 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési egyéb telek hirdetés (44218955)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 21400 m2
Szobaszám: n/a
Vállalkozás számára eladásra kínálok a Liszt Ferenc repülőtér vonzáskörzetében egy 21400 m²-es kereskedelmi, szolgáltató gazdas...
999 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal