Eladó ingatlan Jászfényszaru (93 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 93 db
Eladó Jászfényszarui családi ház hirdetés (63351652)
18 órája a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 753 m2
Szobaszám: 4
Jászfényszarun, a központhoz közel felújított családi ház eladó! Az ingatlan kiváló választás lehet nagyobb családok számára,...
54 000 000 HUF
385 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászfényszarui családi ház hirdetés (57338667)
18 órája a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 156 m2
Telekterület: 911 m2
Szobaszám: 5
Felújított, 2 generációs családi ház JÁSZFÉNYSZARU Eladó felújított, 2 generációs családi ház Jászfényszaru csendes utcájában....
63 000 000 HUF
403 846 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Jászfényszarui családi ház hirdetés (84774461)
18 órája a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1405 m2
Szobaszám: 4
Eladó tervezett újépítésű ház Jászfényszarun! Jászfényszaru csendes, nyugodt környezetében eladó egy 110nm-es alapterületű mo...
78 000 000 HUF
709 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászfényszarui családi ház hirdetés (34171458)
18 órája a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 982 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Jászfényszarun tágas telekkel, külön garázzsal! Jászfényszarun eladó egy 110 nm-es, jó elrendezésű családi ...
27 900 000 HUF
253 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászfényszarui családi ház hirdetés (17939344)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: 1002 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
** Jász-Nagykun-Szolnok megye, Jászfényszaru, 103 nm-es családi ház eladó! Jó elosztás, nagy telek, kiváló lehetőség! ** Megvé...
28 900 000 HUF
280 582 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászfényszarui családi ház hirdetés (22932349)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 753 m2
Szobaszám: 4
Jászfényszarun, a központhoz közel kínálunk megvételre egy felújított, kétszintes családi házat 753 m²-es telken. Az ingatlan...
54 000 000 HUF
385 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászfényszarui családi ház hirdetés (76664562)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 364 m2
Szobaszám: 4
Új építésű, lakóingatlanunk Jászfényszaru városában található, a Széchenyi utcában. Az ingatlan alapterülete 101 négyzetméter, ...
61 000 000 HUF
610 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászfényszarui családi ház hirdetés (73296373)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 1005 m2
Szobaszám: 2
Jászfényszarun, központ közelében családi ház eladó nagy telekkel! Jászfényszaru központjához közel, mégis nyugodt környezetb...
25 900 000 HUF
350 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászfényszarui családi ház hirdetés (14476423)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 1095 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Jászfényszaru frekventált részén! Eladásra kínálunk Jász-Nagykun -Szolnok vármegyében, Jászfényszaru városá...
29 000 000 HUF
432 835 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászfényszarui családi ház hirdetés (63624545)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 940 m2
Szobaszám: 5
Nagycsaládosok figyelem! 4 Szobás, hatalmas tágas otthon! 5 Éve épült, szinte új ház Jászfényszarun! Az ingatlan Jászfényszaru ...
50 000 000 HUF
333 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászfényszarui családi ház hirdetés (64659932)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: 1013 m2
Szobaszám: 2
Jászfényszarun 2 szobás családi ház eladó nagy telekkel, melléképülettel! Jászfényszarun, csendes, nyugodt környezetben kínál...
25 900 000 HUF
454 385 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászfényszarui tanya hirdetés (35437163)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálunk Jászfényszarun egy 3200m2 területen teljesen körbe kerített tanyát. a tanyán lévő ház vegyes falazatú (téglás...
38 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászfényszarui családi ház hirdetés (78758296)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: 1013 m2
Szobaszám: 2
25 900 000 HUF
454 385 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászfényszarui családi ház hirdetés (43789979)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: 965 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Jászfényszarun kis ház eladó nagy telekkel, csendes környezetben! Jászfényszaru nyugodt, csendes utcájában kínálunk megvételr...
15 900 000 HUF
345 652 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászfényszarui családi ház hirdetés (77543394)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: 632 m2
Szobaszám: 4
Eladó felújítandó családi ház Jászfényszaru csendes UTCÁJÁBAN! Jászfényszaru egyik nyugodt, mégis kiváló elhelyezkedésű utcáj...
45 000 000 HUF
398 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászfényszarui családi ház hirdetés (47444365)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 741 m2
Szobaszám: 1+ 3 fél
Új építésű, 96 nm-es családi ház Jászfényszarun - 3 szoba, amerikai konyhás nappali, 750 nm-es telek, CSOK Pluszra alkalmas Já...
74 000 000 HUF
770 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászfényszarui családi ház hirdetés (84275484)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 280 m2
Szobaszám: 3
Világos, tágas, központi - Családi ház eladó Jászfényszaru szívében! Jász-Nagykun-Szolnok vármegye egyik legdinamikusabban fe...
49 500 000 HUF
412 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászfényszarui családi ház hirdetés (93257734)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: 1838 m2
Szobaszám: 3
Napfényes családi ház ligetes kerttel Jászfényszarun - hatalmas telek, rengeteg lehetőséggel! Eladó Jász-Nagykun-Szolnok várm...
32 900 000 HUF
319 417 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászfényszarui családi ház hirdetés (55459257)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 729 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye, Jászfényszaru, csendes kertvárosias környezetben, mégis a központhoz közel eladó egy 700 nm-es t...
49 900 000 HUF
712 857 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászfényszarui családi ház hirdetés (44272243)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: 1002 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
28 900 000 HUF
280 582 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó ingatlant Jászfényszarun?
← Előző oldal1 / 5 Következő oldal →

Hasznos tudnivalók

Eladó ingatlanok Jászfényszarun? Jászfényszaru település is tartogat lehetőségeket – itt jelennek meg az eladó házak, lakások, telkek, nyaralók és irodák is. Ez a Jász-Nagykun-Szolnok megyei kisváros családbarát hangulata és fejlődő infrastruktúrája miatt kedvelt választás. Az ingatlankínálatban sokféle típus megtalálható, a lakásoktól a telkekig. Ha körvonalazódott, mire van szükséged, akkor használj kategóriaszűrést, vagy találd meg itt az eladó Jászfényszarui házakat, itt az eladó lakásokat Jászfényszarun, ezen az oldalon az eladó Jászfényszarui telkeket.
Találd meg álmaid otthonát, telkét, nyaralóját stb. a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó ingatlanok között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ingatlan típus (ház, lakás, telek, nyaraló, garázs, iroda, üzlethelyiség, mezőgazdasági ingatlan, vendéglátási ingatlan, fejlesztési terület és intézmény) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva minden ingatlan hirdetést könnyen megtalálhatsz, vagy térj vissza az eladó ingatlanok oldalra. Ha nem kifejezetten csak Jászfényszarun keresel eladó ingatlant, akkor érdemes körül nézned az eladó ingatlan Jász-Nagykun-Szolnok megye oldalon is. A megyeszékhelyek nagyon vonzók az ingatlan keresők körében. Javaslom, hogy nézz körül az eladó ingatlan Szolnok oldalon. Ha mégis inkább albérletet keresel Jászfényszarun, akkor az albérlet Jászfényszaru oldalon nézelődj. Magánszemélytől eladó ingatlanok, egy helyen: tulajdonostól eladó ingatlan Jászfényszaru.