Eladó ingatlan Kecskemét 50 millióig (1352 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Kecskemét 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 1 352 db
Eladó Kecskeméti lakóövezeti telek hirdetés (43967853)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1709 m2
Szobaszám: n/a
Paraméterek: 1709 nm-es telek Övezet: Kertvárosias, Lke-0032 kód Beépíthetőség: 30-35 % Épületmagasság: 5, 5 m- fszt +tetőtér beépítési lehetőséget adja Szabadon álló beépítési mód esetén 2, 75 m A telken jelenleg egy bontandó épület van. Megtekintésért kérem hívjon!
21 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti egyedi garázs hirdetés (75658246)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó garázs Kecskemét belváros, Rákóczi útKecskemét belvárosában, a Rákóczi úti társasház belső udvarában eladó egy 16 m²-es g...
5 000 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (59737913)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Luxus kényelem a belváros szélén: Teljeskörűen felújított, 3 szobás lakás eladó! Ha nem akar felújítással, szakemberekkel és p...
45 000 000 HUF
789 473 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (79373443)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Kecskemét belvárosában a Füzes utcában egy földszinti, 49 nm-es, rendezett lakás Az ingatlan jó elosztású, egyedi konyhab...
46 990 000 HUF
958 979 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (43638794)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskemét kedvelt, csendes részén kínálok eladásra egy 52 m2-es, 2 szobáserkélyes, tégla építésű, szigetelt, 3. emeletilakást, ...
47 500 000 HUF
913 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (43235738)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Kecskeméten a Széchenyivárosban, a Szimferopol téren 2, 5 szobás, 63 nm-es, erkélyes, részben felújított lakás. Jellemzők...
50 000 000 HUF
793 650 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (73532885)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Részben felújított, kétszobás, erkélyes, 3. emeleti, lakás! Óvoda, iskola, pékség, élelmiszerbolt, üzletek a közvetlen közelb...
40 900 000 HUF
771 698 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (97954433)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskemét belvárosában, a piac közelében, polgári házban, -amely társasházzá van alakítva, eladó egy 58 nm-es földszinti, 2 szo...
46 000 000 HUF
793 103 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (74895559)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Kecskeméten Széchenyiváros kedvelt részén egy 3. emeleti, 63 nm-es, 1+2 félszobás, erkélyes, jó állapotú lakás. Az inga...
47 300 000 HUF
750 793 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti ikerház hirdetés (26936983)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 304 m2
Szobaszám: 3
Egyszobás lakás árán amerikai konyhás nappali plusz két szobás ikerház eladó a Rendőrfaluban! Az ingatlan jellemzői: - 70 nm l...
28 700 000 HUF
410 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (37496957)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kecskeméten eladó 1 szobás lakás, mely azonnal KÖLTÖZHETŐ! Kecskeméten eladó egy 1. emeleti, egy szobás, lakás. Az ingatlan f...
29 900 000 HUF
830 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti házrész hirdetés (64849295)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 579 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Kecskeméten, az Erzsébet körúton! Felújításra váró, 70 m²-es téglaépítésű ingatlan 579 m²-es telken, a belvá...
22 000 000 HUF
314 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti házrész hirdetés (54473334)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 130 m2
Szobaszám: 2
Kecskeméten közel a belvároshoz felújított házrész eladó. Ingatlan jellemzői: - telek területe 130 m2 - lakórész 86 m2 - tégla...
28 000 000 HUF
325 581 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (22743754)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 184 m2
Szobaszám: 2
Eladó Kecskeméten a Muszály városrészben található, jó állapotú, egyedi gázfűtéses családi ház, szerelőaknás, 3 állásos garázzs...
26 900 000 HUF
363 513 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (63599293)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Frissen felújított lakás garázzsal eladó Kecskemét Hunyadivárosban! Eladó Kecskemét egyik közkedvelt városrészében, a Hunyadivá...
45 500 000 HUF
989 130 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti sorház hirdetés (89348944)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 214 m2
Szobaszám: 2
Kecskemét- Petőfiváros kedvelt részén eladó két szobás, részben felújított sorház, amely kényelmes és élhető megoldást kínál. A...
49 900 000 HUF
804 838 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (42254533)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Lakás, garázzsal az ÁRBAN! Kecskemét kertvárosi részén kínálok megvételre egy szigetelt, tégla építésű társasház 3. emeletén el...
48 000 000 HUF
800 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (45297849)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó 63 nm-es, erkélyes, 1+2 félszobás lakás Kecskeméten, Széchenyiváros közkedvelt részén Kecskemét Széchenyivárosának kedve...
47 300 000 HUF
750 793 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (92957443)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
47 500 000 HUF
913 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (62297335)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
47 500 000 HUF
913 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó ingatlant Kecskeméten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal