Eladó ingatlan Kecskemét 50 millióig (1352 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Kecskemét 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 1 352 db
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (77477383)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskemét kedvelt, csendes részén kínálok eladásra egy 52 m2-es, 2 szobáserkélyes, tégla építésű, szigetelt, 3. emeletilakást, ...
47 500 000 HUF
913 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (75575985)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
47 500 000 HUF
913 461 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (24574235)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Világos, erkélyes lakás zöld környezetben – Kecskeméten eladó! Kecskemét egyik csendes, zöldövezeti részén kínálok megvételre ...
47 500 000 HUF
913 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (28959691)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 5614 m2
Szobaszám: 4
Kecskemét-Matkón, kétrendbeli családi ház, 5614 m2 telken, garázzsal eladó! Jellemzők: Főépület: 80 m2, -2 szoba + nappali, ...
48 000 000 HUF
457 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (15499536)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Bács-Kiskun vármegye, Kecskemét, Műkertvárosi részen 38 m2 hasznos alapterületű tégla építésű 1. emeleti társasházi lakás eladó...
28 900 000 HUF
760 526 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti lakóövezeti telek hirdetés (68363571)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1580 m2
Szobaszám: n/a
Telek eladó Kecskeméten Eladásra kínálunk Kecskemét kiváló elhelyezkedésű részén egy 1580 nm-es építési telket, amely tökélete...
29 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti egyéb vendéglátó ingatlan hirdetés (53479823)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Kecskemét abszolút belvárosában, a Rákóczi út közvetlen szomszédságában keresi új tulajdonosát ez a 41 négyzetméteres üzlethely...
42 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (43433776)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Kecskemét belvárosában egy felújítandó téglalakás, amely kiváló lehetőséget kínál a saját ízlés szerint való átalakításra...
38 000 000 HUF
716 981 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (34384494)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskeméten a Széchenyiváros zöldövezeti-parkos részén, 59 nm. -Es, földszinti, 2 szobás, egyedi fűtésű lakás téglaépítésű, szi...
44 900 000 HUF
761 016 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (99399353)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskeméten a Széchenyiváros frekventált részén, 55 nm. -Es, 2 szobás, fűtéskorszerűsített, nyílászárócserélt lakás liftes társ...
39 000 000 HUF
709 090 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (93824176)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Kecskeméten, a Juhar utcában,  szigetelt tégla társasház i. emeletén, 26 nm-es 1 szobás lakás eladó! JELLEMZŐK:  - konvektoros fűtés - műanyag ablakok - azonnal költözhető Hívjon! Szolgáltatásaink, kereső ügyfeleink részére díjtalan!
33 900 000 HUF
1 303 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti egyedi garázs hirdetés (66847541)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Kecskeméten a Hunyadivárosban eladó egy téglaépítésű, 19 nm-es, zárható garázs. Jellemzői: - téglaépítés - 19 nm - társasház al...
8 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (96574873)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Lakás, garázzsal az ÁRBAN! Kecskemét kertvárosi részén kínálok megvételre egy szigetelt, tégla építésű társasház 3. emeletén el...
48 000 000 HUF
800 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (79492964)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskeméten a Hunyadi városban 1. emeleti, 2 szobás, erkélyes 48 nm-es lakás, garázzsal eladó! Saját igényre szabva egy komfort...
39 900 000 HUF
831 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (93939364)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskeméten a Széchenyivárosban, Részben felújított, kétszobás, erkélyes, 3. emeleti, lakás! Óvoda, iskola, pékség, élelmiszerb...
40 900 000 HUF
771 698 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (47149539)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Kecskemét belvárosában a Füzes utcában egy földszinti, 49 nm-es, rendezett lakásAz ingatlan jó elosztású, egyedi konyhabú...
46 990 000 HUF
958 979 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (65743865)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Széchenyiváros nagyon jó részén eladóvá vált külföldre költözés miatt, egy felújított 54 nm-es erkélyes lakás. Az ingatlan jó e...
45 900 000 HUF
850 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti külterületi telek hirdetés (96742244)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1083 m2
Szobaszám: n/a
Bács-Kiskun vármegye, Kecskemét Műkertváros és a reptér közelében külterületi telek. - 1083 m2 alapterület - külterület, kifü...
5 800 000 HUF
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (29795289)
50 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Befektetésre, saját otthonnak is kiváló lehetőség! Azonnal kiadható! Megvételre kínálunk egy 39 m2-es, tégla építésű, 2 szob...
33 900 000 HUF
869 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (37237245)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 5614 m2
Szobaszám: 4
Kecskemét-Matkón, kétrendbeli családi ház, 5614 m2 telken, garázzsal eladó! Jellemzők: Főépület: 80 m2, -2 szoba + nappali...
48 000 000 HUF
457 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó ingatlant Kecskeméten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal