Eladó ingatlan Kecskemét 50 millióig (1303 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Kecskemét 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 1 303 db
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (29473357)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskeméten a Belvárosban, közkedvelt helyen kínálom eladásra ezt a 10. emeleti panel lakást. Jellemzők: - Liftes társasház l...
49 900 000 HUF
907 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti egyedi garázs hirdetés (53987264)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálunk a Széchenyivárosban egy 26 nm alapterületű, önálló garázst. Ez az ingatlan az Otthon Centrum Felező csomagj...
16 000 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (14653435)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Keresi az ideális első otthont vagy egy remek befektetést? Megtalálta! Kecskemét népszerű részén, a Rávágy tér és a Penny közel...
26 900 000 HUF
420 312 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (73373312)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: 214 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun vármegye, Kecskemét, Petőfivárosban 52 m2 hasznos nettó alapterületű lakóház 13 m2 nagyságú terasszal és 30 m2 mell...
49 900 000 HUF
959 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (44479952)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Széchenyivárosi erkélyes, 2 szobás, 53 nm-es, felújított, klímás lakás eladó! Szigetelt, akadálymentesített, panelprogramban is...
42 990 000 HUF
811 132 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (43228796)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskemét belvárosában, a piac közelében, polgári házban, -amely társasházzá van alakítva, eladó egy 58 nm-es földszinti, 2 szo...
46 000 000 HUF
793 103 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (79961372)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kecskeméten, a Rávágy téren eladó egy 3. emeleti 41 nm-es, 1 szobás, erkélyes lakás. Az ingatlan tehermentes, azonnal birtokba ...
34 900 000 HUF
851 219 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (54755384)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Kecskeméten a Széchenyivárosban, a Szimferopol téren 2, 5 szobás, 63 nm-es, erkélyes, részben felújított lakás. Jellemzők...
50 000 000 HUF
793 650 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (31654373)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó garzon lakás Kecskemét Belvárosában! Kecskeméten eladó egy 27 nm-es, 1 szobás, 3. emeleti lakás, amely azonnal költözhető...
32 500 000 HUF
1 203 703 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (44521628)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Kecskeméten, a Március 15. Utca domb felőli végén egy 2, 5 szobás, felújított, erkélyes lakás! a lakás korábbi években es...
44 900 000 HUF
724 193 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (99563714)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Ha nem akar felújítással bajlódni megtalálta a tökéletes otthont, ide csak költözni kell! ! Kecskemét belvárosától séta távolsá...
45 000 000 HUF
789 473 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (77474917)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Kecskemét belvárosában a Füzes utcában egy földszinti, 49 nm-es, rendezett lakásAz ingatlan jó elosztású, egyedi konyhabú...
46 990 000 HUF
958 979 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (45248335)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Zöldövezetben 2. emeleti, erkélyes lakás! Eladó Kecskemét Széchenyiváros kimondottan csendes, nyugodt részén, egy 2. emeleti, 5...
48 700 000 HUF
869 642 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti üzlethelyiség utcafronton hirdetés (46942649)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Kecskemét belvárosában, a Forrás lakópark üzletsorán eladó 41 nm-es, nagy üvegportállal rendelkező üzlethelyiség, mely jelenleg...
45 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (24543787)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Kecskeméten Széchenyiváros kedvelt részén egy 3. emeleti, 63 nm-es, 1+2 félszobás, erkélyes, jó állapotú lakás. Az ingatl...
47 300 000 HUF
750 793 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (42343174)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó részben felújított panellakás Kecskeméten Széchenyiváros, Aradi vértanúk tereKecskeméten, Széchenyivárosban, az Aradi vér...
41 000 000 HUF
820 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (42655934)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó sorházi lakás Kecskeméten! Ingatlan jellemzői: Telek mérete: 243 m² Lakrész: 55 m² Alap: beton Építés típusa: tégla Tető:...
46 000 000 HUF
613 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (37249436)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Teljesen felújított, menő lakás Kecskeméten a Széchenyiváros szívében! Ha egy stílusos, fiatalos otthont keresel jó környéken, ...
49 800 000 HUF
830 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (95735375)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Frissen felújított lakás garázzsal eladó Kecskemét Hunyadivárosban! Eladó Kecskemét egyik közkedvelt városrészében, a Hunyadivá...
45 500 000 HUF
989 130 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (93299765)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 126 m2
Telekterület: n/a