Eladó ingatlan Kecskemét 50 millióig (1303 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Kecskemét 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 1 303 db
Eladó Kecskeméti sorház hirdetés (29288845)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 214 m2
Szobaszám: 2
Kecskemét- Petőfiváros kedvelt részén eladó két szobás, részben felújított sorház, amely kényelmes és élhető megoldást kínál. A...
49 900 000 HUF
804 838 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (72336518)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Széchenyiváros nagyon jó részén eladóvá vált külföldre költözés miatt, egy felújított 54 nm-es erkélyes lakás. Az ingatlan jó e...
45 900 000 HUF
850 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (75353948)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kecskeméten a Széchenyivárosban, - Dombhoz közel eladó egy nagyon szuper kis lakás, fiatalos hangulatú, egyedi kialakítású! a L...
48 800 000 HUF
800 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (75374483)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Kecskemét belvárosának frekventált utcájában, a piac szomszédságában egy újépítésű, de már kész liftes társasházban, föld...
50 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (43352677)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Széchenyivárosi erkélyes, 2 szobás, 53 nm-es, felújított, klímás lakás eladó! Szigetelt, akadálymentesített, panelprogramban ...
42 990 000 HUF
811 132 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (26937749)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Zöldövezetben 2. emeleti, erkélyes lakás! Eladó Kecskemét Széchenyiváros kimondottan csendes, nyugodt részén, egy 2. emeleti,...
48 700 000 HUF
869 642 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (39867538)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskemét belvárosában, a piac közelében, polgári házban, -amely társasházzá van alakítva, eladó egy 58 nm-es földszinti, 2 szo...
46 000 000 HUF
793 103 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (37973974)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskemét frekventált részén, rendezett zárt udvarban, három lakásos társasház 1. emeletén, eladó egy 2 szobás, 68 nm-es, egyed...
49 900 000 HUF
733 823 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (59949884)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskemét egyik kedvelt városrészében kiváló elhelyezkedéssel eladó egy 2 szobás, felújított, erkélyes Lakás saját tárolóval! ...
47 490 000 HUF
879 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (78975444)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
47 490 000 HUF
879 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (93389586)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
47 490 000 HUF
879 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tanya hirdetés (45852367)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Főbb jellemzők: Telek mérete: 6232 m2 Ingatlan típusa: kivett tanya Lakóépület alapterület: 65 m2 Lakóegység kialakítása: két ...
24 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (85354564)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
47 490 000 HUF
879 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (34133348)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskemét egyik kedvelt városrészében kiváló elhelyezkedéssel eladó egy 2 szobás, felújított, erkélyes lakás saját tárolóval! ...
47 490 000 HUF
879 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (13369293)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Széchenyivárosi erkélyes, 2 szobás, 53 nm-es, felújított, klímás lakás eladó! Szigetelt, akadálymentesített, panelprogramban i...
42 990 000 HUF
811 132 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (43947774)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
48 700 000 HUF
869 642 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti lakóövezeti telek hirdetés (19874365)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1010 m2
Szobaszám: n/a
Eladó Építési telek Hetényegyháza belterületén! Telek méret: 1010 m2 Beépíthetőség 30% Jó elhelyezkedés új építésű házak kö...
25 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (23125265)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1538 m2
Szobaszám: 3
Lakás árán családi ház, full felújított állapotban ELADÓ! Eladó Kecskemét egyik legkedveltebb kertvárosi részén, Hetényegyházán...
45 500 000 HUF
568 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (38766376)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
48 700 000 HUF
869 642 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (93349973)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskeméten Belvárosában eladó földszinti 2 szobás 53 nm-es kellemes lakás200 nm-es saját kertrésszel kultúrált társasházban pa...
42 000 000 HUF
792 452 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó ingatlant Kecskeméten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal