Eladó ingatlan Kecskemét 50 millióig (1303 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Kecskemét 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 1 303 db
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (44257727)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálom Kecskemét egyik legkedveltebb részén, a Pázmány Péter utcában ezt a kiváló elosztású, 54 nm-es, erkélyes ottho...
44 500 000 HUF
824 074 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (42822978)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kecskeméten az Árpád körút belváros felé eső oldalában fekvő társásházban kínálom akár első otthonnak ezt a hangulatos, teljese...
34 800 000 HUF
1 023 529 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (72394457)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskeméten a Széchenyivárosban, közkedvelt helyen kínálom eladásra ezt a 2. emeleti panel lakást. Jellemzők: - Liftes társas...
46 990 000 HUF
854 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (98994958)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó kecskeméten a kurucz krt közelében, 1 szobás kertkapcsolatos lakás, tárolóval! a lakás jellemzői:- Praktikus elrendezés: ...
19 500 001 HUF
750 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (37597252)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Széchenyivárosi erkélyes, 2 szobás, 53 nm-es, felújított, klímás lakás eladó! Szigetelt, akadálymentesített, panelprogramban is...
42 990 000 HUF
811 132 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (22447223)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Kecskeméten Széchenyiváros kedvelt részén egy 3. emeleti, 63 nm-es, 1+2 félszobás, erkélyes, jó állapotú lakás. Az ingatl...
47 300 000 HUF
750 793 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (54835427)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Á R C S Ö K K E N É S! ! ! Kecskeméten a Hunyadi városban 48 nm-es lakás, garázzsal eladó! - Tégla építésű, körfolyosós társash...
39 900 000 HUF
831 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (79944654)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 168 m2
Szobaszám: 3
Kizárólag irodánk KÍNÁLATÁBAN! Eladó egy napfényes, 2023-ban teljeskörűen felújított 82m2-es ingatlan, ami a belvároshoz közel ...
49 900 000 HUF
608 536 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (48947743)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó garzon lakás Kecskemét Belvárosában! Kecskeméten eladó egy 27 nm-es, 1 szobás, 3. emeleti lakás, amely azonnal költözhet...
32 500 000 HUF
1 203 703 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (96898194)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Széchenyivárosi erkélyes, 2 szobás, 53 nm-es, felújított, klímás lakás eladó! Szigetelt, akadálymentesített, panelprogramban i...
42 990 000 HUF
811 132 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (89722944)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Zöldövezetben 2. emeleti, erkélyes lakás! Eladó Kecskemét Széchenyiváros kimondottan csendes, nyugodt részén, egy 2. emeleti, ...
48 700 000 HUF
869 642 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (23842883)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Bács Kiskun vármegye, Kecskemét Műkertvárosi részén 56 m2 hasznos alapterületű tégla építésű lakás, 18 m2 nagyságú garázzsal el...
43 000 000 HUF
767 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (71736336)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Teljesen felújított, napfényes otthon a Reptéri lakótelepen! Eladó Kecskemét egyik karakteres, parkosított részén, a Reptéri la...
42 000 000 HUF
608 695 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (21684774)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Ha nem akar felújítással bajlódni megtalálta a tökéltes otthont, ide csak költözni kell! ! Kecskemét belvárosától séta távolság...
45 000 000 HUF
789 473 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (94855398)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 168 m2
Szobaszám: 3
49 900 000 HUF
608 536 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (92235725)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
47 300 000 HUF
750 793 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti külterületi telek hirdetés (52797896)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2893 m2
Szobaszám: n/a
Autópálya felhajtóhoz közel, házszámos tanyahely eladó! a telek az 54-es főútról és a Kiskőrösi útról egyaránt megközelíthető. ...
12 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (73321344)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Frissen felújított lakás garázzsal eladó Kecskemét Hunyadivárosban! Eladó Kecskemét egyik közkedvelt városrészében, a Hunyadivá...
45 500 000 HUF
989 130 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (33349297)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Zöldövezetben 2. emeleti, erkélyes lakás! Eladó Kecskemét Széchenyiváros kimondottan csendes, nyugodt részén, egy 2. emeleti, 5...
48 700 000 HUF
869 642 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (14553257)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
42 990 000 HUF
811 132 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó ingatlant Kecskeméten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal