Eladó ingatlan Kecskemét Felsőszéktó (74 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 74 db
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (53323273)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 3
Modern új építésű netto 83 nm-es családiház, Kecskemét Felsőszéktóban eladó Szeretne kertes házat? Unja már a panelt vagy a...
57 300 000 HUF
690 361 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (95635567)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 750 m2
Szobaszám: 3
Netto 82 nm-es új építésű kertes ház, Kecskemét Felsőszéktóban Szeretne kertes házban lakni, panel helyett nagyobb szabadságra...
53 400 000 HUF
651 219 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kecskeméti egyéb telek hirdetés (58394934)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1528 m2
Szobaszám: n/a
Kecskemét- felsőszéktói részén, 1528 nm-es építési telek eladó. Kecskemét- Felsőszéktóban, új építésű övezetben, 1528 nm-es, ...
13 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti lakóövezeti telek hirdetés (84594444)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1116 m2
Szobaszám: n/a
Kecskemét Felsőszéktóban eladó telek. Kecskemét Felsőszéktóban, Hetényi úthoz, közel, 1116 nm-es, szép rendezett építési tele...
11 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti lakóövezeti telek hirdetés (68439927)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1022 m2
Szobaszám: n/a
Kecskemét Felsőszéktóban eladó építési telek. Kecskeméten Felsőszéktóban, Hetényi úthoz közel, 1022 nm-es, szép rendezett épí...
9 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti lakóövezeti telek hirdetés (45384733)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1117 m2
Szobaszám: n/a
Kecskemét Felsőszéktóban eladó telek. Kecskemét Felsőszéktóban, Hetényi úthoz, közel, 1117 nm-es, szép rendezett építési tele...
11 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (13399314)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: 3
Kecskeméten, a folyamatosan fejlődő Felsőszéktó városrészben, a Hetényi úttól mindössze pár száz méterre kínálunk megvételre eg...
65 000 000 HUF
650 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti lakóövezeti telek hirdetés (45464882)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálunk Felsőszéktó nyugodt, jól megközelíthető részén egy 1500 m²-es építési telket, aszfaltos útról megközelíthető ...
32 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (16637277)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 1546 m2
Szobaszám: 3
Eladó egy 2010-ben épült, jó állapotú, 98m2;-es könnyűszerkezetes családi ház 1546 m2;-es gondozott telken, csendes, betonút me...
72 000 000 HUF
734 693 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (34586375)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 1546 m2
Szobaszám: 4
Eladó egy 2010-ben épült, jó állapotú, 98m²-es könnyűszerkezetes családi ház 1546 m²-es gondozott telken, csendes, betonút mell...
72 000 000 HUF
734 693 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (36891377)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 1546 m2
Szobaszám: 4
72 000 000 HUF
734 693 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (55234393)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 1546 m2
Szobaszám: 3
72 000 000 HUF
734 693 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (27777948)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 722 m2
Szobaszám: 3
Kecskeméten Felsőszéktó csendes közvilágítással ellátott utcájában, jól megközelíthető helyen, 85 nm-es  nappali+2 szobás (+1 s...
57 000 000 HUF
670 588 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (26373477)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 107 m2
Telekterület: 480 m2
Szobaszám: 4
Bács-Kiskun Kecskemét Green Lakópark legmagasabb pontján eladó majdnem kész, könnyűszerkezetes, nappali + 3 szobás, A+-os, 107 ...
86 900 000 HUF
812 149 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (47464727)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1506 m2
Szobaszám: 4
Eladó Kecskemét Felsőszéktóban 1506 nm-es telken, új építésű, nappali + 3 szobás, nettó 90 nm-es családi ház prémium műszaki ta...
83 000 000 HUF
922 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tanya hirdetés (47144987)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 3734 m2
Szobaszám: n/a
Eladó családi ház és műhely Kecskemét–Felsőszéktóban! Kecskemét dinamikusan fejlődő városrészében, Felsőszéktóban kínálunk me...
46 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti külterületi telek hirdetés (89683125)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 4081 m2
Szobaszám: n/a
Eladó Kecskeméten 4081 m2-es telek! Jellemzői: - tulajdoni lapon zártkert, megnevezése:szántó (kifüggesztés köteles) - az inga...
13 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti lakóövezeti telek hirdetés (28427992)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 1500 m2
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: n/a
Kecskeméten Felsőszéktón jól elérhető helyen eladó 1500 nm-es bekerített  terület. a telekre érvényes építési engedély van egy ...
14 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (78978239)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 3
Otthonok és megoldások! Kecskemét Felsőszéktó területén, új építésű, könnyűszerkezetes, 81 nm, amerikai konyhás, nappali + 1 s...
72 900 000 HUF
889 024 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (37538224)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 3