Eladó új építésű ingatlanok Kecskemét 60 millió alatt (58 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó új építésű ingatlanok Kecskemét 60 millió alatt

Rendezés:

Összes találat: 58 db
Kecskeméten további eladó ingatlanok közül is válogathatsz.
Összes eladó ingatlan Kecskeméten
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (33637948)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 276 m2
Szobaszám: 2
Katonatelepen épülő modern családi ház, ahol a csendes, barátságos környezet találkozik egy jól átgondolt, praktikus otthon kén...
58 900 000 HUF
906 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (38142253)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 5
Pár héten belül költözhető, 92nm-es ingatlan várja első lakóit. Az ingatlan rendelkezik 4 szobával, tágas fényes amerikai konyh...
60 000 000 HUF
652 173 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (94294137)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 5
Szeretne idén nyáron új kertes házába költözni? Ez most lehetséges, Új család beköltözését várja 91nm-es 4 szoba+nappalis cso...
58 000 000 HUF
637 362 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (27676496)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 5
Eladó Kecskemét Alsószéktón egy modern, új építésű családi ház egy hangulatos lakóparkban. Ez a 4 hálószobás ingatlan amerikai ...
58 000 000 HUF
637 362 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (47798347)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 1600 m2
Szobaszám: 4
Téglaház eladó Kecskemét központjától pár km-re nyugodt környezetben eladó 2 szintes 98 nm-es tégla nappali+3 szobás családi h...
58 500 000 HUF
596 938 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (39329689)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1600 m2
Szobaszám: 3
2 Szintes újépítésű ház várja első lakóit Ez a két szintes, könnyűszerkezetes, 90nm-es hangulatos ház, mely 1600nm-es telken t...
51 000 000 HUF
566 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (45343523)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 5
Kecskeméten 100 m2-es családi ház eladó Kecskemét, közkedvelt külterületén, 800m2 telken kínálunk 100m2-es családi házat, kivi...
51 000 000 HUF
510 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (38644933)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 4
Kecskemét- Katonatelep eladásra kínáljuk remek elosztású családi házat Kecskemét- Katonatelep aszfaltos út mellett elhelyezkedő...
59 100 000 HUF
557 547 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (28828275)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 475 m2
Szobaszám: 3
Hetényegyházán, új építésű 60m2 téglaház eladó  Hetényegyházán, új építésű 60m2 téglaház, 475m2 telken eladó. -2 Szoba plusz...
59 900 000 HUF
998 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (95743739)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 824 m2
Szobaszám: 4
90 m2 új építésű, családi ház, otthon teremtőknek Velünk valóra válhat! Rendkívüli ajánlat. Kecskemét kertvárosában, napelem...
54 500 000 HUF
605 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (38344763)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 750 m2
Szobaszám: 3
Családi házról álmodik? Nálunk az álmok valóra válnak! Ez a csodálatos otthon mindent megad, amire csak vágyhatsz: tágas tere...
59 900 000 HUF
658 241 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (53715425)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 4
Vegyen netto 90 nm-es új építésű házat Katonatelepen Ajánlom ezt a 90 nm-es, nappali + 3 szobás, fedett teraszos házat Kecskem...
52 000 000 HUF
577 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (53323273)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 3
Modern új építésű netto 83 nm-es családiház, Kecskemét Felsőszéktóban eladó Szeretne kertes házat? Unja már a panelt vagy a...
57 300 000 HUF
690 361 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (95635567)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 750 m2
Szobaszám: 3
Netto 82 nm-es új építésű kertes ház, Kecskemét Felsőszéktóban Szeretne kertes házban lakni, panel helyett nagyobb szabadságra...
53 400 000 HUF
651 219 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti egyéb lakás hirdetés (73739459)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kivitelezői árgaranciával 98 nettó m2 házak 53 millió Ft Kecskeméten modern, megújuló energiák felhasználásával épülő lakópark...
53 000 000 HUF
540 816 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (84152537)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 4
Egyedülálló lakópark Kecskeméten Egyedülálló lakópark Kecskeméten. Tudatosan átgondolt, környezettudatos, energiatakarékos 138...
50 000 000 HUF
549 450 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (38533545)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 854 m2
Szobaszám: 4
Átgondolt, gazdaságos, napelemes 98 nm-es ház eladó! > A letisztult Dream-Home “Eco Plus” 98, 63 nm-es, gazdaságos, modern és...
52 200 000 HUF
614 117 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti ikerház hirdetés (55793392)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 360 m2
Szobaszám: 3
Itt a soha vissza nem térő lehetőség! ! ! Kivételes áron lehet Kecskeméten új családi háza! Kecskeméten új építésű, nappali ...
59 900 000 HUF
998 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti ikerház hirdetés (55815859)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 360 m2
Szobaszám: 3
59 900 000 HUF
998 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti ikerház hirdetés (72988733)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 360 m2
Szobaszám: 3
59 900 000 HUF
998 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való új építésű ingatlant Kecskeméten?
← Előző oldal1 / 3 Következő oldal →

Hasznos tudnivalók

Eladó új építésű ingatlanok Kecskeméten? Akkor ezen az oldalon tuti jó helyen jársz, mert itt listázódnak az új építésű kecskeméti ingatlanok. Ha már tudod, hogy milyen típusú eladó új építésű ingatlant keresel Kecskeméten, akkor válassz kategóriát a keresőben, hogy még pontosabb találati listából válogathass. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a főoldalra, ahonnan kiindulva bármilyen ingatlan hirdetést megtalálhatsz. Esetleg böngéssz az eladó ingatlan aloldal hirdetései között.
Neked ajánlott keresések: eladó ingatlan Kecskemét,   eladó ház Kecskemét,   eladó lakás Kecskemét,   eladó új építésű ingatlanok Kecskemét 30 millióig,   eladó új építésű ingatlanok Kecskemét 40 millióig,   eladó új építésű ingatlanok Kecskemét 50 millióig,   eladó új építésű ingatlanok Kecskemét 70 millióig,   eladó új építésű ingatlanok Kecskemét 80 millióig