Eladó ingatlan Miskolc 35 millióig (578 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Miskolc 35 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 578 db
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (77735737)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Miskolcon, az Avas egyik kedvelt részén egy 55 m2- es, 2 szobás, panelprogramos lakás, Miskolci Egyetemhez közel. Teljese...
34 900 000 HUF
634 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (13975734)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Zöld környezet és nyugalom kedvelőinek ajánlom ezt a kivételesen világos, két irányba tájolt lakást, amely kellemes kilátással ...
32 500 000 HUF
515 873 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (77755335)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Miskolc egyik kedvelt, csendes és jól megközelíthető városrészében egy 4 emeletes panelépület 4. emeletén található, 51 m...
29 900 000 HUF
586 274 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci hétvégi ház hirdetés (46442884)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 2410 m2
Szobaszám: 2
Eladó, kiterjesztett nyaraló tágas telekkel MISKOLC-TAPOLCÁN! Eladó egy jó állapotú nyaraló Miskolc-Tapolca csendes, zöldövez...
25 000 000 HUF
625 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (21331575)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Teljesen felújított, azonnal költözhető lakás az Egyetem közelében - kiváló befektetés és otthon egyben! Eladó Miskolcon, az A...
34 900 000 HUF
634 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (33634792)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Miskolc frekventált részén, az Avason, a Testvérvárosok útján eladó egy 53 nm-es, két éve teljes körűen felújított, rendkívül é...
33 400 000 HUF
630 188 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (29445239)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Miskolc egyik kedvelt részén, Újgyőri főtér szomszédságában, a Károly utcában, egy 55 nm-es, 2 szobás, második emeleti, t...
32 500 000 HUF
590 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (57487758)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó kétszobás lakás a szentpéteri kapuban! Eladó a Pozsonyi utcán egy 52nm-es, kétszobás, erkélyes lakás egy szigetelt épület...
27 900 000 HUF
536 538 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (37572594)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Miskolc abszolút belvárosában, 61 nm-es, 2 szobás polgári lakás! Eladásra kínálunk Miskolc szívében egy 61 nm-es, 2 szobás nagy...
32 990 000 HUF
540 819 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (52599635)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Miskolcon a Bulgárföldön a Fazola Henrik utcán egy 54 nm-es, 2 szobás, felújítandó állapotú erkélyes lakás 4 emeletes tég...
22 990 000 HUF
425 740 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (91326333)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Miskolc egyik legkedveltebb és legstabilabb városrészében, a Győri kapuban kínálunk megvételre egy 63 nm-es, 2+1 szobás, felújí...
32 990 000 HUF
523 650 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci lakóövezeti telek hirdetés (75437563)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 460 m2
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálunk Miskolc-Diósgyőr egyik legkedveltebb városrészében egy 460 m2-es belterületi építési telket! Könnyen megköze...
14 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (79438975)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
34 900 000 HUF
634 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (74449435)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálok Miskolcon az Avasi városrészben a Középszer utca elején, egy 35 nm-es, részben felújított, 1 + félszobás lakás...
24 500 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (42877627)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
34 900 000 HUF
634 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (53473377)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tágas, világos, 2 szobás tégla lakás eladó Miskolcon! Eladó egy 58 m2-es, első emeleti lakás egy 4 emeletes téglaépítésű társ...
30 990 000 HUF
534 310 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (47493336)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 1012 m2
Szobaszám: 3
Eladó egy 3 szobás, 2 szintes családi ház a Csermőkei úton! Közel mindenhez, mégis távol a város zajától! - Kivett lakóház, u...
24 900 000 HUF
303 658 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci raktár hirdetés (47356643)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: n/a
Eladó présház kiváló adottságokkal Miskolc, Bábonyi-bérc városrészén! Miskolcon, a belvároshoz közel, Bábonyi-bérc városrészb...
8 900 000 HUF
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (31343323)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó, Miskolcon, a Fazola Henrik utcában 4 emeletes tégla építésű társasház 4. emeletén 54 m2-es két szobás, erkélyes lakás el...
28 500 000 HUF
527 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (21147661)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
24 500 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó ingatlant Miskolcon?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal