Eladó ingatlan Miskolc 35 millióig (578 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Miskolc 35 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 578 db
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (33833447)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Tehermentes, erkélyes, jó állapotú, 61 nm lakás vár! Ritka lehetőség! Ne hagyd ki! A lakótelep társasházában szép panorámáva...
31 200 000 HUF
511 475 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci üzlethelyiség üzletházban hirdetés (59432143)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálunk egy azonnal birtokba vehető, praktikus kialakítású, 25 m²-es üzlethelyiséget a Vasgyári piac fedett csarnokáb...
4 980 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Miskolci üzlethelyiség üzletházban hirdetés (18661737)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
4 980 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (93313399)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó felújított, napfényes lakás Miskolcon Malomszög utcábanMiskolcon, a Malomszög utcában, 10 emeletes, 2 liftes társasház 9....
31 900 000 HUF
911 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (73475322)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Miskolc egyik legkedveltebb és legstabilabb városrészében, a Győri kapuban kínálunk megvételre egy 63 nm-es, 2+1 szobás, felújí...
32 990 000 HUF
523 650 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci egyéb lakás hirdetés (54725297)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Napfényes otthon Miskolc legzöldebb részén – Eladó tégla lakás Kiliánban! Miskolc egyik legkedveltebb városrészében, Észak-Kil...
25 900 000 HUF
575 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (38442393)
89 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálok Miskolcon az Avasi városrészben a Középszer utca elején, egy 35 nm-es, részben felújított, 1 + félszobás lakás...
24 500 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (48364744)
89 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
24 500 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (13963797)
89 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Teljesen felújított, azonnal költözhető lakás az Egyetem közelében - kiváló befektetés és otthon egyben! Eladó Miskolcon, az A...
34 900 000 HUF
634 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci termőföld, szántó hirdetés (56934356)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 5790 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Gazdálkodni szeretne? Esetleg egy barackos kialakításán gondolkodik? Miskolc - Bedegvölgyben 5790 m2 területű, fúrt kúttal re...
2 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci lakóövezeti telek hirdetés (96546123)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1595 m2
Szobaszám: n/a
Eladó Miskolctapolcán, az Atta úton, a Strandfürdő közelében, a busz végállomástól párszáz méterre, egy 1595m2-es, Mke - Mezőga...
2 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci lakóövezeti telek hirdetés (91753475)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 864 m2
Szobaszám: n/a
Eladó egy kiváló adotsággal rendelkező építési telek a Győri kapu déli részén. Telek mérete 864 nm. A következő paraméterekkel...
22 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci termőföld, szántó hirdetés (53367534)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 24526 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Miskolc-Szirmán kínálok megvételre összesen 24. 526 m2 területű szántót, legelőt! Két külön helyrajzi számon található, mindö...