Eladó ingatlan Miskolc 80 millióig (1247 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Miskolc 80 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 1 247 db
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (93545987)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
**Eladó teljesen felújított tégla lakás - miskolc, szinva park közelében - 37 m² - airbnb ENGEDÉLLYEL** **Alapadatok** Alapte...
31 990 000 HUF
864 594 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (75756247)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Miskolcon az Avason a Középszer utcán egy 35 nm-es, 1, 5 szobás, teljeskörűen felújított lakás 9 emeletes panelépület zár...
24 990 000 HUF
714 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (48927351)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Miskolc Avas II. Ütemében a Szentgyörgy utcán egy 28 nm-es, felújítandó állapotú erkélyes garzonlakás 10 emeletes panelép...
19 900 000 HUF
710 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (79974477)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Miskolc belvárosában, a Szent István utcában eladó egy 27 nm-es, 1 szobás garzonlakás, amely kiváló befektetési lehetőséget kín...
21 000 000 HUF
777 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci egyéb lakás hirdetés (53279864)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Álomotthon! Kihagyhatatlan ajánlat Miskolcon! Válj tulajdonosává egy csodálatosan, minőségi alapanyagokkal felújított kényelme...
39 900 000 HUF
725 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Miskolci iroda irodaházban hirdetés (33475994)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Az Openhouse Miskolc Szentpáli utcai Ingatlaniroda kínálatában eladó a #181275 hivatkozási számú miskolci iroda. Az eladó mis...
22 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (72349733)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Az Openhouse Miskolc Szentpáli utcai Ingatlaniroda kínálatában eladó a #181351 hivatkozási számú miskolci társasházi lakás. A...
22 900 000 HUF
817 857 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (43458524)
22 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó ingatlan: 100 m2 családi ház, 3, 5 szoba, 2 db fürdőszoba és wc, konyha, spajz, előszoba.
55 000 000 HUF
550 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (59743137)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Panelrogramos, tehermentes, erkélyes lakás vár! Avasi Sparral és a Jezsuita Gimnáziummal szemben lévő tömbben kínálunk eladás...
35 900 000 HUF
588 524 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci egyéb ipari ingatlan hirdetés (29864695)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 500 m2
Telekterület: 8637 m2
Szobaszám: n/a
Megvásárlásra kínálok Miskolcon, a jól ismert és könnyen megközelíthető digép ipari területen egy 8637 m²-es, teljesen körbeasz...
80 000 000 HUF
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (33434969)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Az Openhouse Miskolc Soltész Nagy Kálmán utcai Ingatlaniroda kínálatában eladó a #181125 hivatkozási számú miskolci társasházi ...
37 900 000 HUF
621 311 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (22735279)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Panorámás, felújított lakás Miskolc közkedvelt részén – ideális otthon vagy befektetés! Eladó egy 54 m²-es, 1 szoba + 2 félsz...
34 900 000 HUF
646 296 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (36333533)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 2771 m2
Szobaszám: n/a
Ha fontos az örök panoráma és az is, hogy jó környéken legyen, akkor ezt a zártkertet kereste! A Bandzsalgó dűlőben, Közdomb ...
6 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (14533397)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 339 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálok egy 2 szobás, téglából épült 68 nm-es családi házat Selyemréten, a belvárostól mindössze 5 perc távolságra. Az...
24 900 000 HUF
366 176 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (21312643)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó Miskolc közkedvelt részén, az Árpád úton egy 61 m2-es 2+1 szobás, földszinti, panelprogramos lakás. Az ingatlan műszakila...
34 900 000 HUF
572 131 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (88534877)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás lakás Miskolc közkedvelt részén, a Vörösmarty utcában! a Vörösmarty lakótelepen, panel programon átesett 8 emele...
37 900 000 HUF
743 137 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (83347127)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
21 000 000 HUF
777 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci házrész hirdetés (34274117)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálunk az Avasi pincesoron a belvároshoz közel, egy 20 méter hosszú, 4 méter széles borospincét. a Nagyavasi alsó so...
6 890 000 HUF
229 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (19965934)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Miskolc Diósgyőr városrészében kínálok megvételre egy 54 nm alapterületű, 1+2 félszobás erkélyes lakást, panelprogramos épület ...
29 990 000 HUF
555 370 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (79848273)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Napfényes, erkélyes lakás Miskolc Avason, kiváló lehetőség! Miskolc egyik közkedvelt részén, a Kölcsey Ferenc utcában kínálun...
31 900 000 HUF
862 162 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó ingatlant Miskolcon?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal