Eladó ingatlan Miskolc 80 millióig (1245 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Miskolc 80 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 1 245 db
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (73383692)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás lakás Miskolc közkedvelt részén, a Vörösmarty utcában! a Vörösmarty lakótelepen, panel programon átesett 8 emele...
37 900 000 HUF
743 137 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (75138563)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Miskolc Diósgyőr városrészében kínálok megvételre egy 54 nm alapterületű, 1+2 félszobás erkélyes lakást, panelprogramos épület ...
29 990 000 HUF
555 370 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (26117473)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Elegáns Városi Rezidencia a Történelmi Belváros Szívében! Miskolc legkeresettebb sétálóutcájának közvetlen közelében, egy az ...
67 000 000 HUF
736 263 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci egyéb lakás hirdetés (45442833)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Álomotthon! Kihagyhatatlan ajánlat Miskolcon! Válj tulajdonosává egy csodálatosan, minőségi alapanyagokkal felújított kényelme...
39 900 000 HUF
725 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (33635336)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 570 m2
Szobaszám: 5
Olyan ingatlant keres, amelyben nem a jelenlegi állapotot, hanem a benne rejlő lehetőséget látja? Miskolc Martinkertváros cse...
29 990 000 HUF
187 437 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (68477866)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Igényesen, teljeskörűen felújított 49 m²-es tégla lakás eladó Eladó a Győri kapu kedvelt részén, egy 49 m²-es, első emeleti, t...
39 900 000 HUF
814 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci egyéb lakás hirdetés (25723379)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Miskolc Komlóstetőn, 4 emeletes panel épületben 51 nm-es, magasföldszinti, egyedi fűtés miatt alacsony rezsivel rendelkező, 2 s...
32 900 000 HUF
645 098 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (94734323)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Miskolcon, a Győri kapuban kínálunk megvételre egy 53 nm-es, 2 szobás, erkélyes lakást egy 4 emeletes panel építésű társasház 4...
25 900 000 HUF
488 679 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Miskolci családi ház hirdetés (36342711)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 503 m2
Szobaszám: 3
Az Openhouse Miskolc Szentpáli utcai Ingatlaniroda kínálatában eladó a #181375 hivatkozási számú miskolci családi ház. A misk...
69 990 000 HUF
559 920 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Miskolci családi ház hirdetés (99935485)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 765 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Az Openhouse Miskolc Szentpáli utcai Ingatlaniroda kínálatában eladó a #181353 hivatkozási számú miskolci családi ház. A misk...
54 900 000 HUF
1 098 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (63377843)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Az Openhouse Miskolc Szentpáli utcai Ingatlaniroda kínálatában eladó a #181419 hivatkozási számú miskolci társasházi lakás. A...
56 990 000 HUF
904 603 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (25333387)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az Openhouse Miskolc Soltész Nagy Kálmán utcai Ingatlaniroda kínálatában eladó a #180414 hivatkozási számú miskolci társasházi ...
27 900 000 HUF
797 142 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (64479741)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Miskolc Belvárosában, egy 4 emeletes panelprogramon átesett panelépítésű társasház 3. emeletén, egy 76 m2 alapterületű 3 szobás...
55 990 000 HUF
736 710 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (62533142)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A Kőporos utcában, azonnal birtokba vehető, panelprogramos 9. emeleti, 51 m²-es, 2 szobás, nagy konyhás, mért távfűtéses, összk...
27 000 000 HUF
529 411 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (74247557)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1390 m2
Szobaszám: 1+ 3 fél
Miskolc Görömböly városrész csendes utcájában, egy vegyes falazatú ( vályog + tégla) építésű 60 m2 alapterületű 1+ 3 1/2 szobás...
22 500 000 HUF
375 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci egyéb lakás hirdetés (95359346)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Miskolc Dél-Kilián városrészben eladásra kínálunk egy 59 m²-es, 2 szobás, 3. emeleti erkélyes lakást, csendes, rendezett társas...
31 600 000 HUF
535 593 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (93545987)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
**Eladó teljesen felújított tégla lakás - miskolc, szinva park közelében - 37 m² - airbnb ENGEDÉLLYEL** **Alapadatok** Alapte...
31 990 000 HUF
864 594 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (75756247)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Miskolcon az Avason a Középszer utcán egy 35 nm-es, 1, 5 szobás, teljeskörűen felújított lakás 9 emeletes panelépület zár...
24 990 000 HUF
714 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (48927351)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Miskolc Avas II. Ütemében a Szentgyörgy utcán egy 28 nm-es, felújítandó állapotú erkélyes garzonlakás 10 emeletes panelép...
19 900 000 HUF
710 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (79974477)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Miskolc belvárosában, a Szent István utcában eladó egy 27 nm-es, 1 szobás garzonlakás, amely kiváló befektetési lehetőséget kín...
21 000 000 HUF
777 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó ingatlant Miskolcon?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal