Eladó ingatlan Miskolc 80 millióig (1245 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Miskolc 80 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 1 245 db
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (67785773)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 616 m2
Szobaszám: 4
Szirmai lehetőség! Bővíthető családi ház 616 m² telken több generációnak is ideális! Miskolc-Szirma csendes, rendezett részén k...
50 000 000 HUF
384 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (59463945)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Miskolc belvárosában, eladó egy 55m2-es teljes körűen felújított, panelprogramos lakás. - Szigetelt társasház - új biztonsági b...
36 900 000 HUF
670 909 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (33949589)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó lakás Miskolcon Győri kapu, kiváló elhelyezkedésselMiskolcon, a Győri kapu közkedvelt városrészén eladásra kínálunk egy 3...
23 000 000 HUF
657 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (36354394)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Miskolc kedvelt részén a Szent István úton eladó tégla épületben egy normál állapotú garzon lakás. - Csendes, nyugodt környék z...
21 500 000 HUF
796 296 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (45367455)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó szuper lakás Diósgyőr szívében! Alacsony rezsi, teljes nyugalom! Eladásra kínálunk egy 35 nm-es, másfél szobás lakást Dió...
26 990 000 HUF
771 142 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (37349247)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Exkluzív, felújított nagypolgári lakás Miskolc belvárosának szívében. Családoknak és befektetőknek egyaránt tökéletes választás...
62 000 000 HUF
659 574 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (57994743)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Miskolc belvárosában, a Bajcsy-Zsilinszky úton eladó egy 50 nmes, 3. emeleti, szép állapotú lakás. Az ingatlan azonnal költözhe...
39 000 000 HUF
780 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (93349244)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az Openhouse Miskolc Szentpáli utcai Ingatlaniroda kínálatában eladó a #181465 hivatkozási számú miskolci társasházi lakás. A...
39 700 000 HUF
721 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (84532757)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Miskolc - Diósgyőrben örökpanorámás, panelprogramos lakás eladó! Miskolcon az Árpád úton, eladó egy 51m2-es panelprogramos, pra...
28 000 000 HUF
549 019 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (45352477)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Miskolcon az Avasi városrészen a Középszer utca végén egy 51 nm-es, részben felújított 2 szobás lakást 9 emele...
28 500 000 HUF
558 823 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (43857865)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Zárt udvaros lakás eladó Miskolcon – 54 m², erkély, saját parkolás Miskolcon kínálunk megvételre egy 54 m²-es, 1. emeleti, 2 s...
31 500 000 HUF
583 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (71334296)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított, napfényes lakás a belváros közelében – azonnal költözhető Miskolcon, a belváros közelében kínálunk megvételre egy ...
36 900 000 HUF
723 529 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (49171379)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az Openhouse Miskolc Szentpáli utcai Ingatlaniroda kínálatában eladó a #181454 hivatkozási számú miskolci társasházi lakás. A...
39 900 000 HUF
767 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (43585723)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 464 m2
Szobaszám: 2
Az Openhouse Miskolc Soltész Nagy Kálmán utcai Ingatlaniroda kínálatában eladó a #181450 hivatkozási számú miskolci családi ház...
66 000 000 HUF
942 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (57934315)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Miskolcon az Avasi városrészben a Középszer utca végén, egy 51 nm-es, részben felújított, 2 szobás lakást, 9 e...
28 500 000 HUF
558 823 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (43513377)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Miskolc Dél- Kilián városrész parkos részén, egy 4 emeletes téglaépítésű társasház 2. emeletén, egy 63 m2 alapterületű 2 szobás...
39 900 000 HUF
633 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (45632543)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Napfényes, erkélyes lakás Miskolc Avason, kiváló lehetőség! Miskolc egyik közkedvelt részén, a Kölcsey Ferenc utcában kínálun...
31 900 000 HUF
862 162 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (44165274)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Miskolcon, a Győri kapuban kínálunk megvételre egy 53 nm-es, 2 szobás, erkélyes lakást egy 4 emeletes panel építésű társasház 4...
25 900 000 HUF
488 679 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (37658344)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Miskolc belvárosában, a Szent István utcában eladó egy 27 nm-es, 1 szobás garzonlakás, amely kiváló befektetési lehetőséget kín...
21 000 000 HUF
777 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (38944955)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 856 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Miskolc egyik csendes, üdülőövezeti részén, Galyatetőn kínálok megvételre egy 93 nm-es, részben felújított családi házat, amely...
29 000 000 HUF
439 393 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó ingatlant Miskolcon?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal