Eladó ingatlan Miskolc 80 millióig (1250 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Miskolc 80 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 1 250 db
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (54435419)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Miskolcon eladó a Petneházy utcában 34nm-es 1 szobás, nagy konyhás lakás, amely csodás panorámával rendelkezik! - 2025-Ben tel...
26 900 000 HUF
791 176 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci egyéb lakás hirdetés (57275397)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Megvásárlásra kínálok Miskolcon a Fazola Henrik utcában egy kétszobás 55 nm-es lakást. Alapterület: 55 m² Elosztása: 2 szoba,...
26 000 000 HUF
472 727 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (78925848)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tágas, világos, 2 szobás tégla lakás eladó Miskolcon! Eladó egy 58 m2-es, első emeleti lakás egy 4 emeletes téglaépítésű társ...
30 990 000 HUF
534 310 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (34483925)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 694 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó Miskolc egyik legszebb városrészében, Diósgyőrben, a Tatárdombon, egy 100 nm-es, kétszintes, felújítandó családi ház, mel...
24 990 000 HUF
249 900 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (55393241)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 482 m2
Szobaszám: 4
Eladó tégla építésű családi ház Miskolcon! Miskolcon, a csokoládégyár szomszédságában kínálunk eladásra egy jó műszaki állapo...
36 900 000 HUF
217 058 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (73537163)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Világos, felújított, erkélyes garzonlakás saját pincetárolóval - remek lehetőség otthonra vagy befektetésre Eladó egy 37 m2-es...
24 500 000 HUF
662 162 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (41185365)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 141 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladásra kínálunk Miskolc abszolút belvárosában a Széchenyi utcán egy 141 nm-es, hall + 3 szobás, átlagos állapotú, gáz -cirkó ...
59 000 000 HUF
418 439 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (98944379)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Miskolcon eladó a Petneházy utcában 34nm-es 1 szobás, nagy konyhás lakás, amely csodás panorámával rendelkezik! - 2025-Ben telj...
26 900 000 HUF
791 176 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci lakóövezeti telek hirdetés (32774595)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1011 m2
Szobaszám: n/a
Eladó panorámás építési telek Miskolcon, a Szentpéteri kapunál! Kivételes lehetőség Miskolc egyik legkedveltebb városrészében!...
28 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci egyéb lakás hirdetés (72223934)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Az Openhouse Miskolc Szentpáli utcai Ingatlaniroda kínálatában eladó a #174002 hivatkozási számú miskolci társasházi lakás. A...
68 990 000 HUF
907 763 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (75944913)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Az Openhouse Miskolc Szentpáli utcai Ingatlaniroda kínálatában eladó a #173339 hivatkozási számú miskolci társasházi lakás. A...
51 900 000 HUF
632 926 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (34657549)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: 1717 m2
Szobaszám: 2
Miskolcon a Bodótetőn, téliesített 49 m2-es, 2 szobás lakható ház eladó. Az ingatlan belterületen található, séta távolságra az...
5 500 000 HUF
112 244 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (77235853)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Az Openhouse Miskolc Szentpáli utcai Ingatlaniroda kínálatában eladó a #177261 hivatkozási számú miskolci társasházi lakás. A...
23 500 000 HUF
635 135 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Miskolci családi ház hirdetés (44146682)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 658 m2
Szobaszám: 3
Az Openhouse Miskolc Szentpáli utcai Ingatlaniroda kínálatában eladó a #176191 hivatkozási számú miskolci családi ház. Az ela...
28 900 000 HUF
289 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Miskolci családi ház hirdetés (47533842)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 195 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 5
Az Openhouse Miskolc Szentpáli utcai Ingatlaniroda kínálatában eladó a #172073 hivatkozási számú miskolci családi ház. Az ela...
54 900 000 HUF
281 538 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Miskolci családi ház hirdetés (82294897)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 179 m2
Telekterület: 996 m2
Szobaszám: 6
Az Openhouse Miskolc Szentpáli utcai Ingatlaniroda kínálatában eladó a #176394 hivatkozási számú miskolci családi ház. Az ela...
28 500 000 HUF
159 217 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Miskolci családi ház hirdetés (19447451)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 152 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 4
Az Openhouse Miskolc Szentpáli utcai Ingatlaniroda kínálatában eladó a #175809 hivatkozási számú miskolci családi ház. Az ela...
60 000 000 HUF
394 736 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Miskolci egyéb lakás hirdetés (31494783)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Az Openhouse Miskolc Szentpáli utcai Ingatlaniroda kínálatában eladó a #174003 hivatkozási számú miskolci társasházi lakás. A...
79 900 000 HUF
887 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (17953186)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó Miskolc Avas középszer utcán egy 61nm-es, praktikus elosztású 2 + 1 félszobás, távfűtéses, loggiás panellakás. a szobák l...
33 000 000 HUF
540 983 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (94229845)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Miskolc, Jókai lakótelep, Laborfalvi Róza utca! Sokak örömére elérhetővé vált egy teljeskörűen felújított lakás teljes bútorza...
55 490 000 HUF
880 793 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó ingatlant Miskolcon?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal