Eladó ingatlan Miskolc 80 millióig (1250 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Miskolc 80 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 1 250 db
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (77436322)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 250 m2
Telekterület: 495 m2
Szobaszám: 4+ 2 fél
Eladásra kínálunk Miskolctapolca kedvelt részén a Junó fölött egy 250 nm-es, teljeskörűen felújítandó, a 80-as években téglából...
59 900 000 HUF
239 600 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (25849593)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kivételes lehetőség Miskolc belvárosában - Ritkaságszámba menő lakás eladó udvari beállóval! Kedvező áron eladó egy tulajdoni...
67 700 000 HUF
690 816 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (43358648)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Miskolcon, a Fazola Henrik utcában 4 emeletes tégla építésű társasház 4. emeletén 54 m2-es két szobás, erkélyes lakás eladó! A...
28 500 000 HUF
527 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (17637474)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Világos, felújított, erkélyes garzonlakás saját pincetárolóval - remek lehetőség otthonra vagy befektetésre Eladó egy 37 m2-es...
24 500 000 HUF
662 162 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (94373449)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 141 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladásra kínálunk Miskolc abszolút belvárosában a Széchenyi utcán egy 141 nm-es, hall + 3 szobás, átlagos állapotú, gáz -cirkó ...
59 000 000 HUF
418 439 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (83423329)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 538 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Miskolc-Tapolca festői szépségű részén 74 nm-es családi ház, 538 m2-es telekkel eladó. Az ingatlanból gyönyörű kilátás nyílik a...
63 000 000 HUF
851 351 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (35984764)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Miskolc, Jókai lakótelep, Laborfalvi Róza utca! Sokak örömére elérhetővé vált egy teljeskörűen felújított lakás teljes bútorza...
55 490 000 HUF
880 793 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (73434343)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 185 m2
Telekterület: 414 m2
Szobaszám: 4+ 2 fél
Miskolc belvárosának közvetlen közelében, mégis egy rendkívül csendes, nyugodt környezetben kínálunk megvételre egy 2001-ben ép...
69 900 000 HUF
377 837 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (46237484)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 146 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladásra kínálunk egy igazán exkluzív lakást Miskolc szívében, közvetlenül a sétálóutcán, a Széchenyi úton. a második emeleten ...
79 900 000 HUF
547 260 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (58353686)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 482 m2
Szobaszám: 4
Eladó tégla építésű családi ház Miskolcon! Miskolcon, a csokoládégyár szomszédságában kínálunk eladásra egy jó műszaki állapo...
36 900 000 HUF
217 058 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (74647241)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 482 m2
Szobaszám: 4
36 900 000 HUF
217 058 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci egyéb ipari ingatlan hirdetés (43449754)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Befektetők, vállalkozók figyelem! Alakítható ház eladó Miskolc belvárosában! Eladásra kínálunk egy 170 nm-es, felújítandó áll...
52 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci ipari telek hirdetés (55418343)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1300 m2
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálunk egy 1300nm-es telket Miskolc egyik legforgalmasabb és legkeresettebb részén, a Szentpéteri kapuban, közvetlen...
45 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (18495334)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó Miskolc egyik legszebb családi házas övezetében a Bruckner Győző utcában egy 80m2-es tégla építésű, két és fél szobás csa...
49 990 000 HUF
624 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (31755717)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Miskolc belvárosához közel a Szentpéteri-kapu elején, eladó egy negyedik emeleti 73nm-es távfűtéses panel lakás. Ez a kiváló el...
36 000 000 HUF
493 150 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci egyéb lakás hirdetés (75358885)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Új építésű modern otthonok - Miskolc közkedvelt részén, ha szereted a csendes környéket, azonban a belváros közelsége is fontos...
66 000 000 HUF
1 064 516 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (44348232)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Szeretne a belváros közelében, de családi házas környezetben madárdallamokra ébredni? ! Amikor nemcsak a város központja van kö...
69 000 000 HUF
718 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci lakóövezeti telek hirdetés (14992264)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 421 m2
Szobaszám: n/a
Kiváló üzleti és befektetési lehetőség Miskolc egyik legforgalmasabb részén, a Szentpéteri kapuban! Eladásra kínálok egy 421 ...
60 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (89314553)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 366 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó jó állapotban lévő 2 és fél szobás családi ház Miskolc csendes városrészén. Főbb jellemzők: forgalommentes környék, zs...
39 900 000 HUF
498 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (23589652)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2