Eladó ingatlanok (129345 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 129 345 db
Eladó Fehérgyarmati családi ház hirdetés (82351534)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 4922 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó tetőtér-beépítéses családi ház Fehérgyarmat főutcáján, hatalmas 4922 nm telekkel! Fehérgyarmat főutcáján eladó egy jó a...
45 000 000 HUF
473 684 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykállói családi ház hirdetés (68373947)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 435 m2
Szobaszám: 2
Eladó felújított családi ház Nagykálló csendes részén! Nagykállóban kínálunk megvételre egy 65 nm-es, kiváló állapotú, amerik...
16 000 000 HUF
246 153 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kölcsei családi ház hirdetés (56653631)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 2247 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Alacsony rezsi, teljes nyugalom? Eladó 56 nm-es családi ház Kölcsén! Leírás: Eladásra kínálunk egy kiváló adottságokkal rendel...
11 900 000 HUF
212 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kérsemjéni családi ház hirdetés (53247464)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 6326 m2
Szobaszám: 4
Lehetőségek tárháza Kérsemjén szívében! Vállalkozásra is alkalmas 4 szobás tágas családi ház irodával, asztfaltozott udvarral, ...
23 000 000 HUF
191 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Leveleki hétvégi ház hirdetés (85429152)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 1
Eladó egész évben lakható nyaraló Leveleken? Csendes környezetben, a tó közelében Levelek kedvelt üdülőövezetében, nyugodt, cse...
47 500 000 HUF
989 583 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Baktalórántházai családi ház hirdetés (74397332)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 330 m2
Telekterület: 2180 m2
Szobaszám: 6
Eladó Baktalórántháza frekventált helyén egy szépen karbantartott családi ház, működő vállalkozással! Az ingatlan 1990-ben ép...
72 000 000 HUF
218 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai sorház hirdetés (74473473)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 5
Eladó sorházi lakás Korányi-kertváros kedvelt részén, a Sipkay Barna utcában! Csendes, rendezett és kifejezetten hangulatos u...
74 900 000 HUF
749 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (73668517)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó egy 62 nm-es, 1+2 szobás, magas földszinti, panelépítésű lakás Nyíregyházán, az Etel köz, Jósavárosban. Felújítás és mű...
53 000 000 HUF
854 838 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fehérgyarmati családi ház hirdetés (75736937)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 235 m2
Telekterület: 892 m2
Szobaszám: 4+ 2 fél
Ön Fehérgyarmaton vállalkozásra is alkalmas felújítandó házat keres? Akkor megtalálta! Fehérgyarmat frekventált részén -méret, ...
38 500 000 HUF
163 829 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Baktalórántházai ikerház hirdetés (51835534)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 165 m2
Telekterület: 2440 m2
Szobaszám: 4
Eladó újépítésű ikerház baktalórántházán, modern otthon, kiváló elhelyezkedéssel! Energiahatékony, nyugodt környezetben, kivál...
59 000 000 HUF
357 575 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szabolcsbákai családi ház hirdetés (17823276)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1895 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Szabolcsbáka központjában eladó egy 3 szobás, 95 m2-es családi ház. Az ingatlan 1978-ban épült, falazata B30-as tégla, a tető...
19 900 000 HUF
199 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dögei családi ház hirdetés (45542374)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1350 m2
Szobaszám: 3
Kisvárdától 2 km-re, Döge csendes utcájában eladóvá vált egy 93 nm-es lakórészű ház. a 3 szintes épület szerkezete szilikát, a ...
25 000 000 HUF
250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (69523797)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 220 m2
Telekterület: 648 m2
Szobaszám: 3+ 2 fél
Vállalkozók és befektetők figyelem! Eladásra kínálunk egy kivételes lehetőséget Nyíregyháza belvárosának szívében: egy kétszi...
154 900 000 HUF
704 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (85934247)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
A belváros csupán 2 perc sétára, a nagy piac és az állomás 3 perces távolságra található. 1980-Ban épült lakás, ami a földszin...
49 000 000 HUF
777 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai hétvégi ház hirdetés (87172789)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 835 m2
Szobaszám: 4
Hatalmas telekkel és pincével! Luxus és Nyugalom a Ságvári Kertvárosban Szeretne egy olyan otthonba költözni, ahol a tágas bel...
94 490 000 HUF
726 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírmadai családi ház hirdetés (33954558)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 2995 m2
Szobaszám: 3
Eladó felújított, azonnal költözhető családi ház Nyírmada belváros közelében, teljes berendezéssel! Nyírmada kiváló elhelyezk...
32 000 000 HUF
266 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (52243997)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Belvárosi 52 nm-es, 1 emeleti lakás alacsony rezsivel eladó. Nyíregyháza szívében, egy 2000-ben épült, rendezett társasház 1. ...
55 200 000 HUF
1 061 538 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Méhteleki családi ház hirdetés (72338523)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 10 m2
Telekterület: 1748 m2
Szobaszám: 3
Méhtelek főutcáján eladó egy jó állapotú családi ház teljes bútorzattal, nagy telekkel és üzlethelyiséggel! Eladó Méhtelek kö...
19 500 000 HUF
1 950 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Baktalórántházai családi ház hirdetés (84236936)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: 1215 m2
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás családiház Baktalórántháza központjában ritka adottságokkal! Baktalórántháza közvetlen központjában eladó egy ...
24 900 000 HUF
360 869 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai ikerház hirdetés (65857493)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 808 m2
Szobaszám: 3
Prémium minőségben felújított 70nm nettó alapterületű ikerház eladó Nyíregyházán, Kistelekiszőlőn! Ez a 2024-ben teljeskörűen...
55 000 000 HUF
785 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal