Eladó ingatlan Nagykörű 30 millióig
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Nagykörű 30 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 2 db
Nagykörűn további eladó ingatlanok közül is válogathatsz.
Összes eladó ingatlan Nagykörűn
Eladó Nagykörűi családi ház hirdetés (88483342)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 2197 m2
Szobaszám: 3
A home Property kínálatában (#937445): Nagykörű, közkedvelt Jókai utca, 2197 telek, 81 m2, 3 szobás, vegyes falazatú ház, 65 m2...
29 990 000 HUF
370 246 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykörűi családi ház hirdetés (74285351)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: 553 m2
Szobaszám: 2
A home Property kínálatában (#810225): Nagykörű, központi elhelyezkedésű, 553 m2 telek, 37 m2-es vályog falazatú ház, 2 szobás,...
9 990 000 HUF
270 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
A megadott feltételekkel 2 hirdetést találtunk, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Nagykörűi családi ház hirdetés (96323617)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: 817 m2
Szobaszám: 4
A home Property kínálatában (#937457): Nagykörű, parasztház 817 m2 telek, 89 m2 lakóház, 2 nagy tornác, 4 szoba, 3 fürdőszoba ...
35 000 000 HUF
393 258 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kőteleki lakóövezeti telek hirdetés (34249224)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 705 m2
Szobaszám: n/a
Eladó Kőtelken központi helyen egy 705nm-s építési telek! Alkalmas lehet családi ház építésére, vagy egyéb más tevékenységre is. A telken belül víz villany és, egy lebontandó romos épület található. Felkeltette érdeklődését hívjon!
2 290 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kőteleki lakóövezeti telek hirdetés (45573974)
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 852 m2
Szobaszám: n/a
Kőteleken ikerház vagy családi ház építésére alkalmas, 852 m2-es telek elérhető áron eladó! -30%-Ban beépíthető -4, 5 m ép. M...
4 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Fegyverneki lakóövezeti telek hirdetés (17293383)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 7852 m2
Szobaszám: n/a
A Szolnoki CasaNetWork Ingatlaniroda megvételre kínálja Fegyverneken található építési telkét! A telek jellemzői: - mérete: 78...
8 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kőteleki családi ház hirdetés (28317622)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1623 m2
Szobaszám: n/a
Szolnokhoz 30 km-re, Kőtelken a Tisza- folyó mellett, eladóvá vált, egy 3 szobás családi ház eladó! Jellemzői: -2 szoba lami...
8 500 000 HUF
106 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kőteleki családi ház hirdetés (87424389)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 1754 m2
Szobaszám: 2
Jász-Nagykun-Szolnok Vármegye. Eladásra kínáljuk Kőtelek településen egy 2 szobás, 56 nm-es családi házat Kőtelek csendes, nyug...
8 990 000 HUF
160 535 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fegyverneki lakóövezeti telek hirdetés (87738423)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 764 m2
Szobaszám: n/a
Törökszentmiklósi CasaNetWork Ingatlaniroda megvételre kínálja Fegyverneken lévő ingatlanát. Az ingatlan jellemzői: - érvényes...
9 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kőteleki családi ház hirdetés (33713315)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 790 m2
Szobaszám: 4
A  Szolnoki CasaNetWork ingatlaniroda megvételre kínál egy 140 m2-es családi házat.  A teljes ház 2018. Évben esett át esztétik...
10 000 000 HUF
71 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kőteleki családi ház hirdetés (96235759)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 1799 m2
Szobaszám: 3
Egy Tiszamenti kis településen, Kőtelken eladásra kínálok, egy 88 nm-s, azonnal költözhető családi házat! Amit az ingatlanról...
10 500 000 HUF
119 318 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kőteleki családi ház hirdetés (73944535)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: 958 m2
Szobaszám: 1
Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében, Kőtelek egyik legcsendesebb, legnyugodtabb utcájában kínáljuk eladásra ezt a barátságos, 44 n...
10 990 000 HUF
249 772 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fegyverneki családi ház hirdetés (99331337)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 287 m2
Szobaszám: 2
A  Szolnoki CasaNetWork ingatlaniroda megvételre kínál Fegyvernek központjához közeli családi házat. A családi ház jellemzői:...
11 900 000 HUF
148 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fegyverneki családi ház hirdetés (79527451)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 568 m2
Szobaszám: 2
Fegyvernek központjában 2 szobás 50 nm-es ház eladó. a ház vegyes falazatú, elrendezése egysoros, a szobák egymásból nyílóak, a...
12 000 000 HUF
240 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fegyverneki családi ház hirdetés (94332535)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 936 m2
Szobaszám: 3
Otthon, ahol a nyugalom és a lehetőségek találkoznak - Fegyverneken vár rád! Képzeld el, hogy egy csendes, mégis központi hel...
13 000 000 HUF
141 304 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kőteleki családi ház hirdetés (44499338)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Szolnokhoz közel Kőtelken egy 70 nm-s  két és fél szobás családi ház. Amit az ingatlanról tudni érdemes: - téglából ép...
13 500 000 HUF
192 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fegyverneki tanya hirdetés (93325644)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Jász-Nagykun- Szolnok vármegye Fegyvernek-Szapárfalu településen eladó egy tanya besorolású ingatlan, ami közvetlenül a falu as...
14 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Fegyverneki családi ház hirdetés (52465394)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1072 m2
Szobaszám: 2
Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében, csak az OTP Ingatlanpont kínálatában, Fegyvernek csendes, rendezett utcájában kínálunk megvét...
15 500 000 HUF
221 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fegyverneki családi ház hirdetés (42241375)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 1883 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
A  törökszentmiklósi CasaNetWork ingatlaniroda megvételre kínál Fegyverneken egy négy szobás családi házat az alábbi paramétere...
15 900 000 HUF
196 296 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó ingatlant Nagykörűn?

Hasznos tudnivalók

Eladó ingatlanok Nagykörűn 30 millióig? Nagykörű település is tartogat lehetőségeket – itt jelennek meg az eladó házak, lakások, telkek, nyaralók és irodák is. Ez a Jász-Nagykun-Szolnok megyei falu nyugodt, természetközeli környezetével és a városoknál alacsonyabb ingatlanáraival vonzó lehetőséget kínál. A helyi kínálat főként házakból és telkekből áll, kisebb alapterületű, praktikus megoldásokkal. Szolnok elérhetősége és a nyugodtabb lakókörnyezet miatt sokan választják ezt a környéket ingatlanvásárlásra. Ha körvonalazódott, mire van szükséged, akkor használj kategóriaszűrést, vagy találd meg itt az eladó Nagykörűi házakat, itt az eladó lakásokat Nagykörűn, ezen az oldalon az eladó Nagykörűi telkeket.
Találd meg álmaid otthonát, telkét, nyaralóját stb. a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó ingatlanok között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ingatlan típus (ház, lakás, telek, nyaraló, garázs, iroda, üzlethelyiség, mezőgazdasági ingatlan, vendéglátási ingatlan, fejlesztési terület és intézmény) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva minden ingatlan hirdetést könnyen megtalálhatsz, vagy térj vissza az eladó ingatlanok oldalra. Ha nem kifejezetten csak Nagykörűn keresel eladó ingatlant, akkor érdemes körül nézned az eladó ingatlan Jász-Nagykun-Szolnok megye oldalon is. A megyeszékhelyek nagyon vonzók az ingatlan keresők körében. Javaslom, hogy nézz körül az eladó ingatlan Szolnok oldalon. Ha mégis inkább albérletet keresel Nagykörűn, akkor az albérlet Nagykörű oldalon nézelődj. Magánszemélytől eladó ingatlanok, egy helyen: tulajdonostól eladó ingatlan Nagykörű.