Eladó ingatlan Nyíregyháza 40 millióig (462 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Nyíregyháza 40 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 462 db
Nyíregyházán további eladó ingatlanok közül is válogathatsz.
Összes eladó ingatlan Nyíregyházán
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (54334818)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
️ Panoráma és nyugalom a Sóstói útnál – Költözzön a város felé! Szeretne egy olyan otthont, ahol a reggeli kávé mellé pazar ki...
39 990 000 HUF
952 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (37687745)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza Család utcában eladó egy 4 emeletes, panel falazatú társasház 4. emeletén található, 53 nm-es, 2 szobás, jó állapot...
37 500 000 HUF
707 547 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nyíregyházai lakóövezeti telek hirdetés (19594536)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1495 m2
Szobaszám: n/a
Nyíregyházán a Westsik v. Úton kínálok megvételre egy telket a következő paraméterekkel: - 1495 m2 telek terület - "kivett udv...
16 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai ikerház hirdetés (93324552)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 480 m2
Szobaszám: 1
Nyíregyháza-Nagyszállás zártkerti részén, tufa falazatú ( szigetelt 5 cm. -Es nikecellel ), kb. 30 Nm-es, 1 szobás felújított i...
18 490 000 HUF
616 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (37853999)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1275 m2
Szobaszám: 3
Nyíregyházától kb. 9 Km-re ( Butykán ), tégla falazatú ( szigetelt 8 cm. ), Kb. 100 Nm-es, ( 3 különnyíló ) szobás felújítandó ...
23 000 000 HUF
230 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (55434954)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A Ferenc körúton, egy rendezett, négyemeletes társasház magasföldszintjén eladó egy 51 m²-es, 2 szobás lakás. Az ingatlan prak...
39 000 000 HUF
764 705 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (34349342)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Nyíregyházán, az Északi körút közelében eladó egy 43 m²-es, 1+1 szobás, jó állapotú lakás! Az ingatlan egy szigetelt, téglaépí...
37 900 000 HUF
881 395 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai lakóövezeti telek hirdetés (29143448)
1 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: n/a
Nyíregyháza - Rozslétszőlő, 700 nm-es építési telek, lebontandó vályogházzal eladó! A ház jellemzői: 40 nm-es, vályog építésű,...
9 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (57993875)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Nyíregyháza kedvelt részén, az Északi körút található ez a 43 nm-es, második emeleti, jó állapotú téglalakás. Az ingatlan 1+1 k...
37 900 000 HUF
881 395 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (27459873)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Nyíregyháza, Északi körúton eladásra kínálok egy 43m2-es, 1+1 szobás, jó állapotú lakást! További jellemzők:- felújított fürdős...
37 900 000 HUF
881 395 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai étterem, vendéglő hirdetés (24556297)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Nyíregyháza egyik forgalmas, frekventált csomópontján, a belváros közelében kínálunk megvételre egy jelenleg is üzemelő, álland...
25 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb telek hirdetés (48552587)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1731 m2
Szobaszám: n/a
A környezet rendezett, nyugodt és természetközeli, ugyanakkor a város infrastruktúrája és főbb közlekedési útvonalai gyorsan és...
14 990 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (32311725)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 1231 m2
Szobaszám: 2
Nyíregyháza-nyírszőlő, izabella utcában teljesen felújítandó, bővíthető családi ház eladó! Megvételre kínálok Nyíregyháza-Nyír...
19 990 000 HUF
399 800 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (33384894)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, a Móricz Zsigmond utcában (Almatároló környéke) eladó egy 54 m2-es, 2 szobás, kiváló állapotú panel lakás. Az ing...
39 900 000 HUF
738 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (31538315)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
39 900 000 HUF
738 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (58445134)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Nyíregyháza egyik kedvelt városrészében egy 54 négyzetméteres, kiváló elrendezésű, világos lakás a 9 emeleten. Az ingatla...
37 900 000 HUF
701 851 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (28478897)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
39 900 000 HUF
738 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (43297832)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza belvárosában 2003 - ban téglából, emelet ráépítéssel épült 5. emeleti, 57 nm-es, kettő szobás lakás eladó. Jellemző...
39 900 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (65354655)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Ha egy azonnal költözhető, tágas, minden részletében átgondolt otthont keresel, akkor ne menj tovább! Nagyszállás zártkerti rés...
40 000 000 HUF
444 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (35338659)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Nyíregyháza - 35 m² - 4. emelet Az ingatlan főbb jellemzői: - 1 nappali + fél szoba - Külön konyha - Fürdőkádas fürdőszoba wc-...
28 900 000 HUF
825 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó ingatlant Nyíregyházán?
← Előző oldal1 / 24 Következő oldal →

Hasznos tudnivalók

Eladó ingatlanok Nyíregyházán 40 millióig? Nyíregyháza térségében is felbukkannak az eladó házak, lakások, telkek, nyaralók és irodák is. Szabolcs-Szatmár-Bereg megye székhelyeként Nyíregyháza fontos szerepet tölt be a térség ingatlanpiacán. Az elérhető ingatlanok típusa és elhelyezkedése sokféle igényt kielégít. Ha nem akarsz felesleges találatok között keresgélni, válassz kategóriát, vagy nézd meg itt az elérhető eladó Nyíregyházai házakat, itt az eladó lakásokat Nyíregyházán, ezen az oldalon az eladó Nyíregyházai telkeket.
Találd meg álmaid otthonát, telkét, nyaralóját stb. a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó ingatlanok között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ingatlan típus (ház, lakás, telek, nyaraló, garázs, iroda, üzlethelyiség, mezőgazdasági ingatlan, vendéglátási ingatlan, fejlesztési terület és intézmény) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva minden ingatlan hirdetést könnyen megtalálhatsz, vagy térj vissza az eladó ingatlanok oldalra. Ha mégis inkább albérletet keresel Nyíregyházán, akkor az albérlet Nyíregyháza oldalon nézelődj. Tulajdonosi eladások teljes kínálata: tulajdonostól eladó ingatlan Nyíregyháza.